#30:
Autor:
maxxp
Postano:
09.03.2008. 15:09
Sa ovime se slažem...svi su već tolko potkoženi, i s godinama na plečima, da ih još samo drži želja da obezbjede djecu i unučad, svoju... ne moju, našu.
Osijek me podsjeća na reportažu o gradiču u srcu Italije, koji je eto slučaja,naseljen većinskim hrvatskim življem. Nekom koincidenciom i tamo vladaju dva klana. Ne, nisu mafijaška, bože sačuvaj. Samo se smjenjuju na vlasti.I pogađate, EU se silno trudi da podigne razinu života u tom zabačenom mjestu. Pljušte donacije, curi lova, ali nekim slučajem uvijek završi kod jedne od obitelji...koja je trenutno na vlasti.
|