#16:
Re: U kinima oskarovski slavodobitnici "Nema zemlje za
Autor:
1step2far
Postano:
29.02.2008. 13:20
Žalosno je koliko kasnimo za Europom, Ratatouille ili kako već sam u Njemačkoj gledala u prvom tjednu 11og mjeseca. Ne volim što prevode crtane na hrvatski, ali šta se može kad mnoga djeca ne znaju još čitati a crtić je prvenstveno za njih. Simpsoni su me potpuno razočarali hrvatskim prijevodom. I na njemačkom mi je čudno gledati poznate glumce; ja, ih šprehe dojč ko materinji i majn name ist Edi Mrfi.
|