Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!!!!!! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:

#76:   Autor: mzzi Post Postano: 18.03.2007. 18:45

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › U Q me, na primjer, nikakva sila ne bi natjerala. Zbog mentaliteta ljudi koji na takvim mjestima prevladava. Nije stvar u glazbi, tak mi je svejedno hoće mi svirat Madonna u nekom fensi-šmensi bircu ili će urlat Mile Kitić u nekoj rupi. Floyde ću, naprimjer, ionako na malo mjesta moći čuti. Stvar je u atmosferi i ljudima koji su oko tebe.


Aj molim te prekini pricati gluposti o mentalitetu u Q, ti si kao upoznala sve te ljude tamo pa znas kakav je mentalitet, a nisi ni usla tamo, postedi nas svojih prica kao da si popila svu pamet svijeta.

#77:  Re: Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!! Autor: cropitta Post Postano: 18.03.2007. 21:48

Koji je glavni razlog što ljudi izlaze van u birtije?
Zato da zbare nekog.
Činjenica je da se uz narodnjačku glazbu ljudi najviše raskalaše i najviše otvore prema drugima.
Ta glazba vibrira na frekvenciji srčane čakre za razliku od ostale glazbe.
Uz tu glazbu ljudi se raplešu, napiju, povataju itd.
To je moje objašnjenje fenomena narodnjaka.

#78:   Autor: wendy Post Postano: 18.03.2007. 23:41

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › Aj molim te prekini pricati gluposti o mentalitetu u Q, ti si kao upoznala sve te ljude tamo pa znas kakav je mentalitet, a nisi ni usla tamo, postedi nas svojih prica kao da si popila svu pamet svijeta.


Sorry, ali nisam ti ja kriva što te to vrijeđa... Rolling Eyes Osim toga, "mentalitet u Q-u" ne znači da je svaka od tih osoba nekakva, nego da određeni tip ljudi prevladava. A meni se od toga osijek031.com smile Ako se u tome nalaziš... tvoj problem. Živila! osijek031.com smile

#79:   Autor: BlackxXxDevil Post Postano: 19.03.2007. 0:03

hehe.. ode ja iz ove teme.. postaje presmijesno.. jos se si svadati oko ukusa i stila i kojekakvih gluposti..ae ljudi sretno vam...
P.S. stil i glazba ne odredujuni mentalitet ni pamet neke osobe... (mozda njen karakter, ali ne mentalitet)

bye bye people

#80:   Autor: captain_banana Post Postano: 20.03.2007. 22:01

dobrodošli u OCEK! Laughing Wink

#81:   Autor: Janis Post Postano: 20.03.2007. 22:41

Ok, ovo je možda malo offtpoic, ali ne mogu, a da ne pohvalim subotu u Old Bridge Pubu. Živa (rock) glazba, nula narodnjaka... a masa ljudi, jednostavno genijalno! To me dovodi na pomisao da možda nije sve tako crno što se tiče ovog glazbenog ukusa današnje mladeži...

#82:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 21.03.2007. 9:25

captain_banana je napisao/la: ›
dobrodošli u OCEK! Laughing Wink


SISAK NIKADA NEĆE BITI CUCAK :d

#83:   Autor: MissConception Post Postano: 21.03.2007. 21:01

Janis je napisao/la (Pogledaj post): › Ok, ovo je možda malo offtpoic, ali ne mogu, a da ne pohvalim subotu u Old Bridge Pubu.

OBP ima najj*beniji program u gradu.
Pa...barem što se mene tiče, budući da i doma slušam funk, jazz, soul i slično. Mislim, na koje drugo mjesto mogu doći a da će me dočekati Roy Ayers ili George Benson u zvučnicima Smile

#84:   Autor: game Post Postano: 29.03.2007. 22:19

cropitta je napisao/la: ›
Koji je glavni razlog što ljudi izlaze van u birtije?
Zato da zbare nekog.
Činjenica je da se uz narodnjačku glazbu ljudi najviše raskalaše i najviše otvore prema drugima.
Ta glazba vibrira na frekvenciji srčane čakre za razliku od ostale glazbe.
Uz tu glazbu ljudi se raplešu, napiju, povataju itd.
To je moje objašnjenje fenomena narodnjaka.

de onaq!!!!!!!!!!
to je upravo mentalitet koji je netko ranije spominjao!
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!!!!!! Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, [6]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 6 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::