Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Trenutak za umiranje Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: Marigold Post Postano: 29.08.2006. 10:57

@Mungos
Ma ima vremena za divljenje..Smile
evo , jednog dana kad budeš u mirovini, kad si odgojio svoju djecu i iselio ih iz svoje kuće, kad ostanete samo ti i tvoja stara- to je vrijeme i za uživanje i za divljenje.. Wink

#62:   Autor: Alana Bates Post Postano: 29.08.2006. 11:00

Neke ljude izazovi guraju kroz život - i to je u redu. Ne, nećeš se nikad diviti učinjenom, vjeruj mi, i više nego dovoljno sreće ćeš imati ako budeš uspio dovršavati projekte, a ne ih ostaviti poludovršenima jurcajući za nekim drugim, uzbudljivijim projektom... Neki ljudi u gledanju kako se vizija pretvara u stvarnost nalaze veliko zadovoljstvo.

#63:   Autor: Marigold Post Postano: 29.08.2006. 11:08

Mislim da u vremenu u kojem ti se to događa, u kojem se vizija pretvara u stvarnost, ne možeš uživati niti osjećati zadovoljstvo(jedino možda u kratkim valovima) jer se mučiš da to ostvariš..
Tek poslije, nakon određenog vremena, kad se sjetiš na koji si način nešto ostvario, tek onda možeš osjetiti pravo zadovoljstvo...

#64:   Autor: toni Post Postano: 29.08.2006. 12:14

Kako rece Ljermontov kroz Junaka naseg doba; danas je dobar dan za umrijeti kao i svaki drugi.

(otprilike tako nekako).

#65:  Re: Trenutak za umiranje Autor: Ketty Post Postano: 29.08.2006. 16:41

Ja vjerujem da život nije uživanje u napravljenom, nego put kojim smo došli do toga.
U životu uvijek nešto čekamo,dočekujemo i kad to postignemo shvatimo da je zapravo put do toga zanimljiv dio. Smile

Svaki tren mogu umrijeti,i drago mi je da ne znam kad će to točno biti jer bi mnogo vremena posvetila razmišljanju o tome danu. Smile Smile Smile

#66:   Autor: bimmerdriver Post Postano: 30.08.2006. 19:40

rekli su (navodno) stari Grci da SVI koji jednom umru idu u Hades, tj. nešto kao raj, jer da su samim time što su podnjeli teret života bez obzira na to kako su živjeli već zaslužili da se "odmore", dakle oni su smatrali da je (ovozemaljski) život kazna a smrt nagrada...
Možda onda smrt i nije toliki bed?
U svakom slučaju saznat ćemo svi - prije ili kasnije...

#67:   Autor: puki Post Postano: 30.08.2006. 21:03

Heheh...gleda se Oz, ha?

#68:   Autor: DanicaV Post Postano: 30.08.2006. 22:30

smrt je ništa. fizički gledano.
fizička bol je gadna ako je netko bolestan, ali postoje sredstva da se ona ublaži ili umanji. i onda ništa.
umiranje iznutra puno je bolnije.... a i dalje si kao živ.

#69:   Autor: DonQuijote Post Postano: 30.08.2006. 23:19

bimmerdriver je napisao/la: ›
rekli su (navodno) stari Grci da SVI koji jednom umru idu u Hades, tj. nešto kao raj, jer da su samim time što su podnjeli teret života bez obzira na to kako su živjeli već zaslužili da se "odmore", dakle oni su smatrali da je (ovozemaljski) život kazna a smrt nagrada...
Možda onda smrt i nije toliki bed?
U svakom slučaju saznat ćemo svi - prije ili kasnije...


Samo što je Had podzemno Carstvo sjenki. Ako se tebi sviđa takva nagrada za ovozemaljski život...
Osijek031.com » Filozofija i religija » Trenutak za umiranje Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::