Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Old Bridge Pub, Osijek - misljenja Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: paperje Post Postano: 12.10.2006. 13:57

toni je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
ma 4 ona trokuta od tepsijaša. po kile erdingera je 17.5 kn u obp-u.
meni je najjače bilo kad sam odvela malog brata tamo na papanje tih "famoznih" sendvi. tražio on da mu donesu kečap koji se inače ne dobije uz taj sendvič. i dobio ga! idem ja platit, a na računu, između ostalog, stoji "ketchup, 1 kom, 0.01 kn". nisam mogla vjerovat pa sam mjesec dana svima pokazivala taj račun...


Opet ne kuzim. Danas sam osobito glup. Smile

Znaci 4 trokuta od tepsijasa je 15 kuna ? Il je samo jedan trokut 15 naku ? Sa il bez pomesa ? ok, skuzio sam da je bez erdingera...

ovako... uzmeš četr šnjite od tepsijaša i ono sve šta ide unutri u senfič. od tih šnjita napraviš dvije sendve pa svaku po dijagonali prepoloviš da dobiješ spomenute trokute. uz ta 4 trokuta dobiješ jednu porciju pomfrita i to ti je sve 15 kunića. doar tek

#62:   Autor: toni Post Postano: 12.10.2006. 14:01

paperje je napisao/la: ›
ovako... uzmeš četr šnjite od tepsijaša i ono sve šta ide unutri u senfič. od tih šnjita napraviš dvije sendve pa svaku po dijagonali prepoloviš da dobiješ spomenute trokute. uz ta 4 trokuta dobiješ jednu porciju pomfrita i to ti je sve 15 kunića. doar tek


Hvala, ali sad se pojavio drugi problem...

kako povuci dijagonalu na trokutu ??

osijek031.com smile Smile

#63:   Autor: paperje Post Postano: 12.10.2006. 14:07

ne bi čovjek vjerovo kolko strpljenja za koji su a bit slow ima teta paperje, al sad se zajebavaš. najbolje se uči iskustvom. stoga trk u paekaru po veknu iz tepsije

#64:   Autor: toni Post Postano: 12.10.2006. 14:13

Cek.. sad mi opet nije jasno... jel to pricamo o pekari il pekarni il obp-u ?

glupe'l igre niš' ne kontam Smile)
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Old Bridge Pub, Osijek - misljenja Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::