Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Chelsea - Barcelona Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:  Re: Chelsea - Barcelona Autor: Sideshow Post Postano: 08.05.2009. 14:43

Jedno mi nije jasno.Osoba NN je iz Osijeka .Nema nikakve doticajne točke s Londonom,Barcelonom a veliki je navijač dotičnih.Mislim wtf?Čemu ta glupava zaluđenost bogataškim klubovima?!Dobili smo "Vas" jučer?Tko ste to Vi!Londončani?!
Shocked

#62:   Autor: justice Post Postano: 08.05.2009. 19:25

evo @sideshow da ti ja odgovorim,kad nitko neće,
vidi ovako ja volim pogledati dobar nogoš (još više dobar basket) znači glavno je ovo "dobar nogoš"
to nažalost neću vidjeti u domaćoj ligi,nemam više ni volje ni želje gledati te smiješne domaće klubove (a tek pogotovo sad kad bude liga 16),tako da pratim strane lige.
i naravno kao i većina ljudi imam svoje favorite,
moji su očiti i pratim ih već dosta dugo,
ja vjerujem da nitko ovdje nije zaluđen s CFC-BAR,ili s bilo kojim "velikim" klubom,jednostavno ljudi su se malo popalili na tekmu i to je to,nas par je ljuto zbog OČITIH pogrešaka sudca,he he...
njih par je oduševljeno s time i to je to,nikakva zaluđenost,prošlo za dva dana.
Vidiš kak tebi to nije jasno meni nije jasno kako netko može biti zaluđen domaćim nogometom koji je blago rečeno sranje...

#63:   Autor: Frost Post Postano: 09.05.2009. 17:33









osijek031.com smile

#64:   Autor: Bojo Post Postano: 28.05.2009. 0:53

eo da vam bude lakše izgubili ste od osvajača Smile
Osijek031.com » Sport » Chelsea - Barcelona Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::