Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hrvatska - Engleska Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:
Poll :: Hrvatska će

Naravno pobjediti
33%
 33%  [ 8 ]
Izgubiti
20%
 20%  [ 5 ]
Svako bod i sve ok
29%
 29%  [ 7 ]
KRTICAAA
16%
 16%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 24



#61:   Autor: tux Post Postano: 12.09.2008. 14:44

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
NinjaTurtle je napisao/la: ›
Pranja je plivao tamo u obrani baš previše. Navikao je u Heerenvenu igrat prema naprijed a ta navika nas je koštala sinoć. Može ova repka puno više nego što je sinoć pokazala i to je razlog za optimizam.
najzalosnije je sto je bio los u obrani a ta njegova navika igranja prema naprijed nije bila videna

i za to postoji recept...šimunić lijevo...a stoper križanac ili knežević...treba dat priliku križancu...mislim da je čak i bolji od šimunića...dečko je osvojio kup uefa,super kup (vs. man utd di napad igra rooney),rusko prvenstvo...
ma definitivno treba vise koristit krizanca,ali sa simunicem na lijevoj strani izgubili bi onu prodornost koju ima pranjica,neznam ali treba se nekako rjesiti to

#62:   Autor: 031maja Post Postano: 12.09.2008. 20:48

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ja mislim da je bilo navijanje dobro...i nakon 3:0 cijeli sradion je vikao hrvatska hrvatska...a i poslije utakmice šampioni se orilo...
slažem se, ali to je tek nekoliko minuta cijele utkmice. nisam rekla da je navijanje bilo baš totalna katastrofa, ili da ga uopće nije bilo, nego je najmanje što sam očekivala ovakva atmosfera http://www.youtube.com/watch?v=yhMT3mdBplk

eee lijepe li uspomene budi taj video Cool

#63:   Autor: voditelj_smjene Post Postano: 14.09.2008. 16:59

[/quote]ma definitivno treba vise koristit krizanca,ali sa simunicem na lijevoj strani izgubili bi onu prodornost koju ima pranjica,neznam ali treba se nekako rjesiti to[/quote]

pa može se, igrati sa dva zadnja vezna ko sav normalan svijet

#64:   Autor: Bojo Post Postano: 14.09.2008. 17:00

onda bi morao žrtvovat kranjčara,srnu ili rakitića zbog obrane...

#65:   Autor: Fifa Post Postano: 14.09.2008. 18:24

valda je bilić sada shvatio da treba više rabiti križanca, a trebali bi tražiti novog standardnog golmana, pletikosa je 2 od ona 4 gola trebao obraniti,čovjek ima prosjek 4 gola po utakmici.što je dobro Cool , ako nisi golman Very Happy

#66:   Autor: tux Post Postano: 14.09.2008. 18:40

sto se tice golmana mislim da je subasic jako dobar golman i da ga svakako treba zvati u reprezentaciju

#67:   Autor: Fifa Post Postano: 14.09.2008. 18:48

trebao bi dati runji više prilika da brani, ako ništa redovit je.i igra.

#68:   Autor: Mladjo Post Postano: 15.09.2008. 13:34

tux je napisao/la (Pogledaj post): › sto se tice golmana mislim da je subasic jako dobar golman i da ga svakako treba zvati u reprezentaciju
jebo te hajduk Smile

#69:   Autor: nake_rado Post Postano: 15.09.2008. 15:24

Mladjo je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › sto se tice golmana mislim da je subasic jako dobar golman i da ga svakako treba zvati u reprezentaciju
jebo te hajduk Smile

ma on ga voli još prije iz zadra Wink
ali stvarno, i ja ga smatram da je dobar golman
nego šta je sa skenderom jel nije on ˝bio˝dobar osijek031.com smile

#70:   Autor: voditelj_smjene Post Postano: 16.09.2008. 16:06

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › onda bi morao žrtvovat kranjčara,srnu ili rakitića zbog obrane...


e ne bi, igralo bi se 4-5-1 srna i pranjić bekovi, olić i modrić krila, raketa polušpica i petrić navala

#71:   Autor: Bojo Post Postano: 16.09.2008. 16:14

voditelj_smjene je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › onda bi morao žrtvovat kranjčara,srnu ili rakitića zbog obrane...


e ne bi, igralo bi se 4-5-1 srna i pranjić bekovi, olić i modrić krila, raketa polušpica i petrić navala

di ćeš sa jednom špicom...i to petrićem...mi nemamo igrača koji može igrat sam u špici...klubovi koji igraju s jednom špicom imaju tog napadača koji je visok,jak,koji može primit loptu i pričekat da se vezni priključe...nešto kao što chelsea ima drogbu,arsenal adebayora,a italija i bayern imaju Lucu Tonia...itd itd..

#72:   Autor: daddos Post Postano: 16.09.2008. 17:18

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › sto se tice golmana mislim da je subasic jako dobar golman i da ga svakako treba zvati u reprezentaciju
jebo te hajduk Smile

ma on ga voli još prije iz zadra Wink
ali stvarno, i ja ga smatram da je dobar golman
nego šta je sa skenderom jel nije on ˝bio˝dobar osijek031.com smile


Skender je za ove karikature golmančina...ali šta vrijedi kad je iz Osijeka... Confused

#73:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 16.09.2008. 19:25

Ovako bi ja protiv Ukrajine: Pletikosa-Šimunić,Knežević,Križanac,Ćorluka-Pranjić,Vukojević,Modrić,Srna-Rakitić-Klasnić
Osijek031.com » Sport » Hrvatska - Engleska Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::