Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » EURO 2008: Hrvatska - Njemačka Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:

#61:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.06.2008. 22:15

Lugar je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Pa možemo mi i u Rusiju ako ćemo tako ;D Bespla skijanje ili nešt


Od Rusa očekujemo besplanu zalihu plina za godinu dana...


i votke i ruskih sisa od ruskinja osijek031.com smile

#62:   Autor: zlusch Post Postano: 13.06.2008. 23:18

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Ajmo sad svi u Ingland, ima da nam englezeri plaćaju potoke, pače slapove piva.... Uz malo fišendčipsa sastrane da nas pivo ne ubije sasvim i prebrzo osijek031.com smile

Samo ne fišnčips... takva galama oko toga, a to najobičniji pohani oslić i loš pomfri Rolling Eyes

#63:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 14.06.2008. 7:28

zlusch je napisao/la: ›
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Ajmo sad svi u Ingland, ima da nam englezeri plaćaju potoke, pače slapove piva.... Uz malo fišendčipsa sastrane da nas pivo ne ubije sasvim i prebrzo osijek031.com smile

Samo ne fišnčips... takva galama oko toga, a to najobičniji pohani oslić i loš pomfri Rolling Eyes
Ma znam da je, ali kad se dobro posoli.... Sasvim dobro za uz hektolitre piva osijek031.com smile

#64:   Autor: Janis Post Postano: 14.06.2008. 10:34

Hehe, ali su Svabe bili totalno u soku... nisu znali sto ih pogodilo, preseravali se da ce nas zgazit, bar 3:1, a sad sute ko pi.... razvalila ih jedna HRVATSKA... neka, neka!

#65:   Autor: Lugar Post Postano: 14.06.2008. 16:27

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lugar je napisao/la (Pogledaj post): ›
empetri je napisao/la (Pogledaj post): › Pa možemo mi i u Rusiju ako ćemo tako ;D Bespla skijanje ili nešt


Od Rusa očekujemo besplanu zalihu plina za godinu dana...


i votke i ruskih sisa od ruskinja osijek031.com smile


Odobravam, al sise i vodka ne samo na godinu dana već recimo do 2100-te (to vjerojatno neću doživit pa me baš briga što će bit kasnije...
Osijek031.com » Sport » EURO 2008: Hrvatska - Njemačka Idite na Prethodna  1, 2, 3, 4, [5]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 5 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::