Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Jeste li praznovjerni? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.06.2006. 23:28

@Gazda,

u povjerenju,
muškarci međusobno imaju neku izreku "šta je muškarac bez 100 kila".
valjda se tješe...... vidi ti s njima. istog ste roda......

#47:   Autor: --- Post Postano: 20.06.2006. 23:32

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › @Gazda,

u povjerenju,
muškarci međusobno imaju neku izreku "šta je muškarac bez 100 kila".
valjda se tješe...... vidi ti s njima. istog ste roda......


neka im bude, meni je ovako sasvim fino...

još uvijek mi je drago da mogu i potrčati a da mi duša ne izađe na nos... Very Happy

#48:   Autor: exHOP3on Post Postano: 23.06.2006. 22:53

DanicaV je napisao/la: ›
exHOP3on je napisao/la: › ja ne vjerujem u sreću (ono ''imo si sreće što te nije pogodio grom'' il tak nešt) ali vjerujem u nesreću... događa se češće od tzv sreće...


zrelo razmišljanje

možda sam zato počeo sijedit sa 16...
sad već imam 8-9...
evo vam još jedno praznovjerje... ako isčupaš jednu sijdu dlaku sa glave narasti će 3...

@alana... ja nisam pesimist al sam u ovom svom kratkom životu naučio da čovjek ne može uvijek biti sretan i upravljati svime... svatko upravlja svojim životom i kontrolira ga koliko može ali na taj život često utječe okolina tj. tuđi životi... htjela ne htjela nekad se moraš jednostvno prepustit toku događaja i tražit načine, ako ih već ne možeš kontrolirat, onda bar da izvučeš nešto pametno iz njih...

#49:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.06.2006. 22:57

@exHOP3on,

eto, još jednom imaš pohvalu!!!!!!!!!

#50:   Autor: Alana Bates Post Postano: 24.06.2006. 13:03

Događaj sam po sebi nije ništa niti pozitivno, niti negativno, radi se o onom predznaku koji mu osoba kojoj se to događa pridaje...

#51:   Autor: puki Post Postano: 07.07.2006. 15:44

Hm...u tome pogledu u zadnje vrijeme radim koliko mogu. Kada bih bio praznovjeran, rekao bih da me je netko urocio, al nisam...tako da - jel vrijedi ako se uvjeravas da je sve zapravo moglo biti puno losije?

#52:   Autor: Alana Bates Post Postano: 08.07.2006. 18:47

Ma moglo je bit i puuuuuuno lošije: urok su smislili šarlatani koji žele zaraditi na naivcima (jasno, možemo tvrditi da ima nešto u tome da nekom strašno želiš zlo, pa da se toj osobi i dogodi zlo, ali gdje bismo svi bili da za svaku prepreku u životu krivimo "urok", a ne možda svoju brzopletost, nepažnju...)
Ipak, vjerujem u snagu pozitivnog mišljenja: ako vjeruješ da će se dogoditi nešto dobro, mislim da podsvjesno i djeluješ u tom smjeru i da se na kraju ipak i dogodi nešto dobro.

uročio? - Urekao.

#53:   Autor: puki Post Postano: 08.07.2006. 19:38

hehehehe

sad sam mislio reci "sta fali "urocio?", al to bi bilo oftopik...

slazem se za dobre vibracije, na neku foru radi (ili samo selektivno primjecujemo...)
Osijek031.com » Čavrljanje » Jeste li praznovjerni? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::