Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Da li se netko sjeća Kalimera Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:

#46:   Autor: DanicaV Post Postano: 06.06.2006. 19:35

Allende je napisao/la: ›
ako se dobro sjećam to ispod majice je bila Ana Sasso....



hm, svi se jako dobro sjećate kada ja imenovana u pitanju

#47:   Autor: Allende Post Postano: 06.06.2006. 21:42

DanicaV je napisao/la: ›
Allende je napisao/la: ›
ako se dobro sjećam to ispod majice je bila Ana Sasso....



hm, svi se jako dobro sjećate kada ja imenovana u pitanju


Što ćeš, trauma iz djetinjstva, mada je Ana po mom ukusu uvijek bila Miss no.2....Neprikosnovena kraljica izbora za Miss će uvijek biti Bernarda Marovt.

#48:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 7:47

Allende je napisao/la: ›
Neprikosnovena kraljica izbora za Miss će uvijek biti Bernarda Marovt.


jeste, imala je više stila. rekla bih da obje i danas super izgledaju. dobri geni, plus njega......

#49:   Autor: fatcat Post Postano: 07.06.2006. 7:58

DanicaV je napisao/la: ›
ajd' molim te, nazovi nekog Albanca Kalimero, pa da vidimo kako ćeš se "provesti", da ne kažem "sprovesti".


Moj komsija je srbin. On mene zove sremac, ja njega siptar. I opet smo vesela ekipa...

#50:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 8:05

fatcat je napisao/la: ›
Moj komsija je srbin. On mene zove sremac, ja njega siptar. I opet smo vesela ekipa...


Reci to pravom Albancu.
Evo lekcija iz povijesti: bilo je to davno, kad smo svi živjeli u istoj državi, a ti bio jako mali ili si se tek rodio; Albanci na Kosovu su umjesto "šoku Tito" počeli vikati "Kosovo Republika"; nekako se sve to poklopilo sa crtićem i odonda ih zovu "kalimero", ali samo kad nisu prisutni; naravno - asocijacija dolazi ne samo od bijele kapice nego i od Kalimerove poštapalice "Pa to je nepravda".
Nije problem ako si ti dobar s komšijom Srbinom, nego ako se provališ pred nepoznatom osobom za koju možda i ne znaš koje je nacionalnosti. Možeš ispasti prost, blago rečeno.
(najbolje da posjetiš npr. London pa u podzemnoj koristiš riječ Šipac ili Kalimero, a iza tebe sjedi grupica istih koji te razumiju, a ti njih ne...mrak)

#51:   Autor: fatcat Post Postano: 07.06.2006. 9:21

Presao sam dosta svijeta, nikad nisam imao problema. Naucio sam da nije sto kazes, nego kako kazes. Razumijem to za albance, nisam znao za te stvari...

Sjedio sam sa crncima u podzemnoj u americi. Bilo je tri sata ujutro. Nije im bilo jasno dali sam toliko glup ili me stvarno nije strah. Zavrsili smo u istom klubu i predstavili su me prijateljima kao big russian. How big? 190cm, 125kg i ne bojim se mraka.

#52:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 9:34

@fatcat,
eto došli mi na zelenu granu. Wink
nije ni mene strah kad sam negdje vani, valjda jer je kod nas šmucanje dan-noć normalno.
ali kad sam bila vani i podizala npr. lovu na bankomatu po noći, prijateljici nije bilo jasno kako me nije strah.
vjerovatno se vani događa više gluposti nego kod nas, a osim toga i na tv ih filuju samo crnom kronikom, 24 sata.

#53:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.06.2006. 9:52

zanimljivo kako je topic od crtića stigao do neovisnosti kosova Very Happy Very Happy

#54:   Autor: fatcat Post Postano: 07.06.2006. 10:19

DanicaV je napisao/la: ›
@fatcat,
eto došli mi na zelenu granu. Wink
nije ni mene strah kad sam negdje vani, valjda jer je kod nas šmucanje dan-noć normalno.
ali kad sam bila vani i podizala npr. lovu na bankomatu po noći, prijateljici nije bilo jasno kako me nije strah.
vjerovatno se vani događa više gluposti nego kod nas, a osim toga i na tv ih filuju samo crnom kronikom, 24 sata.

Nemam problema sa lovom, imam zenu nemam love. Radi kriminala ima sve manje bankomata, plasticne kartice i smart cards su zakon.
Vidje ti tvoj avatar, jel to ljuska na glavi?

#55:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 10:48

fatcat je napisao/la: ›
Vidje ti tvoj avatar, jel to ljuska na glavi?


he, šta vidjela. budući sam ti to ja kad sam bila mala, znam da nije ljuska nego bijeli šeširić. Laughing Razz

#56:  Re: Da li se netko sjeća Kalimera Autor: knox Post Postano: 07.06.2006. 15:05

to sad tako kazes Very Happy

#57:   Autor: DanicaV Post Postano: 07.06.2006. 15:08

knox je napisao/la: ›
to sad tako kazes Very Happy


živa istina Razz

p.s.
tko mi je smandrljao kikiriki? osim kave volim i kikiriki, bademe, indijske i brazilske oraščiće.......

#58:   Autor: --- Post Postano: 07.06.2006. 19:50

da je kava, znao bih tko je krivac...
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Da li se netko sjeća Kalimera Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::