Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Gdje je najfinija kava u gradu? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: mzzi Post Postano: 18.01.2011. 23:52

da_man60606 je napisao/la (Pogledaj post): › da ali koliko kuna ta kava kosta?


Julius Meinl košta kao i ostale kave, imaš ju na OMV benzinskim i u Panduru, a vrrrrhunska je Smile

#47:   Autor: S@ky c@r Post Postano: 19.01.2011. 12:40

Po mom mišljenju, kava je najbolja tamo gdje se navikneš da ideš... znači ako stalno visiš u jednom te istom kafiću, kao ja npr., tamo ti je naravno i najbolja kava, pa čak i ako odeš negdje dalje, gdje je kao skuplja i kvalitetnija kava, neće ti biti tako dobra kao u "tvom" kafiću, tako da bi se o tome dalo raspravljati... Smile

#48:   Autor: cane Post Postano: 19.01.2011. 13:11

mzzi je napisao/la: ›
da_man60606 je napisao/la (Pogledaj post): › da ali koliko kuna ta kava kosta?


Julius Meinl košta kao i ostale kave, imaš ju na OMV benzinskim i u Panduru, a vrrrrhunska je Smile

Ako nema Lavazza dobra je. Ali ako ima Lavazze uvijek radije popijem nju. Very Happy

#49:   Autor: d_grassa Post Postano: 19.01.2011. 13:35

OMV Very Happy
U bilo koje doba Wink

#50:   Autor: Nuša Matanova Post Postano: 25.02.2011. 0:59

Trica u Trici Razz njam

#51:   Autor: Jaz Post Postano: 26.02.2011. 10:11

mglg je napisao/la: ›
kod mene doma ;D


Nije, nego kod mene Wink)
Ne, zbilja. Ja sama znam sebi najbolju kavu napraviti i uopće ne volim kave po kafićima. Nisu mi fine i moj želudac ih ne podnosi baš najbolje... Confused Tako da ja i kad sjednem u kaf najčešće ne pijem kavu... Rolling Eyes

#52:   Autor: PEGY Post Postano: 26.02.2011. 10:48

Very Happy

Zadnja promjena: PEGY; 27.01.2013. 10:35; ukupno mijenjano 1 put.

#53:   Autor: trauma_os Post Postano: 27.02.2011. 10:30

Najbolja kava je ona koju mi dragi napravi ujutro Smile

A najbolja kava u kafiću mi je u Mignonu, imaju Lavazzu, dobar aparat, dobar konobar, stvarno fina kava. I da.. jako je dobra u Geminiju u retfali ( kod Bille ), mislim da je isto Lavazza, ako nije svejedno je dobra Mr. Green

#54:   Autor: Nuša Matanova Post Postano: 27.02.2011. 11:27

Gemini u srcu!

#55:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 21.04.2011. 1:58

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Najbolja kava je ona koju mi dragi napravi ujutro Smile

A najbolja kava u kafiću mi je u Mignonu, imaju Lavazzu, dobar aparat, dobar konobar, stvarno fina kava. I da.. jako je dobra u Geminiju u retfali ( kod Bille ), mislim da je isto Lavazza, ako nije svejedno je dobra Mr. Green


Lol,what? U Mignonu Lavazze nema već jako dugo,samo Julius. Nažalost distributer za Lavazzu je bio...budala pa je pustio da ga konkurencija dotuče,inače najbolja kava. Kave u San Franciscu su odlične,ali to vrijedi samo za latte i slično,ne za espresso.

#56:   Autor: Boost Post Postano: 21.04.2011. 12:16

Slažem se za San Francisco. Nikada nisam niti probao išta drugo osim kave s mlijekom i uvjerljivo bez iznimke je najbolja i uvijek jednako dobra.

#57:   Autor: 123456 Post Postano: 21.04.2011. 13:59

Boost je napisao/la: ›
Slažem se za San Francisco. Nikada nisam niti probao išta drugo osim kave s mlijekom i uvjerljivo bez iznimke je najbolja i uvijek jednako dobra.

Slažem se!

#58:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 21.04.2011. 16:19

ALI...moram reći da je u Lotus Baru u Avenue Mallu odlična kava,njihova kava nije "brendirana" nego prave svoju kavu,imaju neke skupe kave i probao sam jednu što košta 20 kuna ali je stvarno spešl okus. U svakom slučaju kafić je predobar,cijene su u granicama normale,ova kava što sam ja popio je najskuplja naravno ali ne spada u "normalne". Uglavnom ambijent je predobar...ne želim previše reklamirati ali vrijedi otići!

#59:   Autor: cane Post Postano: 21.04.2011. 17:37

Duminske Trake je napisao/la: ›
ALI...moram reći da je u Lotus Baru u Avenue Mallu odlična kava,njihova kava nije "brendirana" nego prave svoju kavu,imaju neke skupe kave i probao sam jednu što košta 20 kuna ali je stvarno spešl okus. U svakom slučaju kafić je predobar,cijene su u granicama normale,ova kava što sam ja popio je najskuplja naravno ali ne spada u "normalne". Uglavnom ambijent je predobar...ne želim previše reklamirati ali vrijedi otići!

Vivascaffe radi kave za njih. I ove special su stvarno odlične. To su čiste arabice iz određene zemlje.

#60:   Autor: PEGY Post Postano: 21.04.2011. 21:31

danas sam popila odličnu kavu kod Šetača i konobari su super-brzi,ljubazni i nasmijani sve 5
Osijek031.com » Nightlife » Gdje je najfinija kava u gradu? Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::