Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Zbogom Euro! Sad Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:

#46:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 22.06.2008. 7:50

Frost je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

s tim da su rusi zaslužili svoj prolaz fair and square Very Happy
Da, koliko god sam favorizirao Nizozemce, Rusi su igrali kao demoni, svaka im čast...

#47:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.06.2008. 9:14

fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

#48:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2008. 9:20

Monstrum je napisao/la: ›
fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

Nedo bog, oću španjolce, i to da razbiju njemce.

#49:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.06.2008. 9:49

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

Nedo bog, oću španjolce, i to da razbiju njemce.


i ja bi sve osim to dvoje u finalu ali čisto sumnjam, klasična talijanska spika, jedva prođu skupinu i onda...a švabe su švabe, švabo ti je to, švabo mašina, švabo cajger, švabo organiziran, švabo ti je to

#50:   Autor: MissTake Post Postano: 22.06.2008. 12:50


e kad bi ovdje bio turski "smajl"

#51:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 22.06.2008. 18:34

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
fuj, finale italija i njemačka, pa katastrofa Sad

Nedo bog, oću španjolce, i to da razbiju njemce.

Talijani dobivaju večeras na penale i osvajaju prvenstvo.
Velika su to govna...
Čim je Buffon obranio penal protiv Rumunja rekao sam da će osvojiti prvenstvo.

#52:   Autor: Poppy Post Postano: 22.06.2008. 19:52

i tako... kaže moja prijateljica: pa kako su oni naši luzeri uspjeli s 11m udaljenosti promašit gol od 16 kvadrata! Pa ljudi žive u 16 kvadrata! osijek031.com smile

#53:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 22.06.2008. 21:24

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › i tako... kaže moja prijateljica: pa kako su oni naši luzeri uspjeli s 11m udaljenosti promašit gol od 16 kvadrata! Pa ljudi žive u 16 kvadrata! osijek031.com smile


hehehe, hvala Poppy, sad si ti mene nasmijala osijek031.com smile

#54:   Autor: nake_rado Post Postano: 22.06.2008. 23:17

španijaaaaaa espanaaa španjolskaaa
prvaciiii

#55:  Re: Zbogom Euro! Sad Autor: 1step2far Post Postano: 23.06.2008. 10:48

Nekako se udomaćilo ovih dana da favoriti gube. Možda u finalu budu Rusi i Turci, tko će znati. Krhko je znanje...

#56:   Autor: Mladjo Post Postano: 23.06.2008. 18:46

ako postoji bog zove se alah
p.s. svaka čast dečkima, tuga je još neopisiva

#57:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 23.06.2008. 18:55

Svi nesto zale za tim Eurom i tom tekmom. Ok, recimo da je hrvatska repka igrala bolje, ali na kraju nezasluzeno popusila... lopta i idealna sisa su okrugle...

Nogometasi imaju za cim tugovati. Em poslovni neuspjeh (u onome sto radis i volis), em vrlo vjerojatno i konkretni financijski ucinci (gubitak para ili gubitam mogucih poslova).

Cemu tugovati? Kako na vas zivot utjece uspjeh hrvatske repke? Biste li se osjecali ispunjenije da je Hrvatska u polufinalu ili finalu, bi li vam se povecala placa, biste li napravili nesto sto bi vam ispunilo srca (dulje od polusatnog navijanja i voznje na krovu automobila)?

#58:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 24.06.2008. 13:23

Nije nam bilo suđeno. Sad Nadam se da će nam se u budućnosti vratiti barem mrvica sreće. Recimo u finalu SP u Africi protiv Brazila na penale

#59:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 24.06.2008. 13:30

daddos je napisao/la: ›
... od četiri utakmice ,tri dobiješ,jednu odigraš neodlučno i svejedno pakuješ kofere...jebiga...


Kao i u rukometu omjer 9-0-1 a tek peto mjesto

#60:   Autor: nake_rado Post Postano: 24.06.2008. 13:42

Leteci mungos je napisao/la: ›
Cemu tugovati? Kako na vas zivot utjece uspjeh hrvatske repke? Biste li se osjecali ispunjenije da je Hrvatska u polufinalu ili finalu, bi li vam se povecala placa, biste li napravili nesto sto bi vam ispunilo srca (dulje od polusatnog navijanja i voznje na krovu automobila)?

Kako me živciraju takva razmišljanja.
Osijek031.com » Sport » Zbogom Euro! Sad Idite na Prethodna  1, 2, 3, [4], 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 4 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::