Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » NAJBOLJI profesori u Osijeku Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: malecka Post Postano: 29.04.2008. 18:20

Avi je napisao/la: ›
Iz jezične prof. Minarik i prof. Bogdanović (starija) najbolji.

def Mirjana BOgdanović najbolja profa.....

#32:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku Autor: keka Post Postano: 30.04.2008. 20:40

prof. Nada Tolić-predaje baštinu u ugostiteljskoj Very Happy
prof.Lidija Njegomirović-predaje engleski
prof.Ivana Čović-predavala nam hrvatski pa ošla.cmi.
i dobra je prof.Sanja koja nam predaje njemački al neznam kak se preziva, osijek031.com smile
ugl to je to Very Happy

#33:   Autor: Stella1989 Post Postano: 22.04.2010. 12:29

keka je napisao/la: ›
prof.Lidija Njegomirović-predaje engleski
prof.Ivana Čović-predavala nam hrvatski pa ošla.cmi.
i dobra je prof.Sanja koja nam predaje njemački al neznam kak se preziva, osijek031.com smile
ugl to je to Very Happy

Ee...i meni je prof. Njegomirović bila najbolja uz profesora Slavka Horvata, a Čo je bila baš cool. Laughing Btw, keko, profa koja nam je predavala njemački u 4. razredu - Sanja, preziva se Vakanjac.

E da mi se vratit u srednju... Wink Bilo je baš fora i jako zanimljivo!

Fali mi moj razred, uključujući i keku. Wink

Btw, od profa na faxu su mi u dobrom sjećanju ostali prof. Ninoslav Novak i prof. Maja Lamza-Maronić. Smile

#34:   Autor: Mother Earth Post Postano: 22.04.2010. 18:27

Po čemu ti je Lamza ostaLa u dobrom sjećanju majko miLa? Čekaj da na 3. godinu dođeš pa da onda vidimo xD xD

#35:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku Autor: FunkyLady Post Postano: 22.04.2010. 22:07

III. gimnazija
- Davor Tanocki - najbolji! Čovjek je legenda da veća ne može biti... Zahvaljujući njemu znam uistinu puno!
- Matija Bogdanović - izvrstan! Učini informatiku zanimljivom, drag je, traži znanje, ali ga i pruža i uistinu ga cijenim!

A faks...
- Sanda Ham - izrazito oštra, s neprimjerenim komentarima, ali meni je jako draga... Vjerojatno jer pruža uistinu puno znanja.
- Vlasta Rišner - najbolja do sada! Ne znam kako ju prokomentirati, ali odlična je!
- Helena Sablić-Tomić - otkačena kritičarka čiju odjeću možeš proučavati satima... Odlična je!
- Vladimir Frelih - umjetnik s dobrim ukusom!
- Davor Šarić - preseksi Very Happy

#36:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 22.04.2010. 23:35

FunkyLady je napisao/la: ›
III. gimnazija
- Davor Tanocki - najbolji! Čovjek je legenda da veća ne može biti... Zahvaljujući njemu znam uistinu puno!
- Matija Bogdanović - izvrstan! Učini informatiku zanimljivom, drag je, traži znanje, ali ga i pruža i uistinu ga cijenim!



III. gimnazija - neki novi profesori, nisam ih imo a nisam ni čuo za njih..

a nesretni faks da hvalim nekog profesora ne pada mi napamet...s zadnjim ispitima svi su mi prisjeli

#37:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 22.04.2010. 23:50

U srednjoj Zvonimir Altman, matematika...

čovjek je pokolčio uvijek pola svakog razreda, ali nikada nitko nije bio gnjevan na njega, svi su to prihvačali, naučili i prolazili na popravnom, i svi su ga masovno cijenili. Uz to, mogao je u 10 minuta cijelom razredu objasniti nešto za što nekome treba jedan sat instrukcija da objasni jednoj osobi...

Na faksu, Prorektor Žagar, strašno smirena osoba, i najrealniji ocjenjivač kod kojeg sam polagao ispit...

#38:   Autor: FunkyLady Post Postano: 23.04.2010. 0:20

dr. zoidberg je napisao/la (Pogledaj post): ›
III. gimnazija - neki novi profesori, nisam ih imo a nisam ni čuo za njih..


Bogdanović je novi, ali Tanocki nije. Radi već 20-ak godina...
U biti, ti si taman generacija mog brata, vama je Kos predavala Very Happy
E Tanocki je generaciji ispod vaše...

#39:   Autor: Stella1989 Post Postano: 23.04.2010. 0:38

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): › Po čemu ti je Lamza ostaLa u dobrom sjećanju majko miLa? Čekaj da na 3. godinu dođeš pa da onda vidimo xD xD

Predavala nam je kolegij "Informatičke tehnologije u distribuciji", imala sam kod nje 4, riješila preko kolokvija. Upamtila sam ju kao veselu i opuštenu profesoricu, bila mi baš fora. Laughing

#40:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku Autor: fatalni_cevap Post Postano: 24.04.2010. 17:47

Nada Sabanov Juuupiii Juuupiii

#41:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 27.04.2010. 1:19

u srednjoj Benčić, na faksu Karić i Proklin.. sva trojica kraljevi i ak ih slušaš, možeš izvući čuda i iz za**bancije dat predmet.

EDIT: zaboravih na Horvaticu iz statistike, žena je napravila čudo, da se netko toliko trudi neću reći oko svog kolegija nego općenito oko posla, da je tako dobro organiziran, nisam nigdje vidio.. uz to što zna objasniti kako treba, koncipirala je cijeli predmet tako da ga i najgluplji mogu položiti uz malo truda, pametniji doslovno bez da pogledaš kod kuće (osim zadaća).

#42:   Autor: Stella1989 Post Postano: 27.04.2010. 9:34

zla_tratinčica je napisao/la: ›
u srednjoj Benčić, na faksu Karić i Proklin.. sva trojica kraljevi i ak ih slušaš, možeš izvući čuda i iz za**bancije dat predmet.

EDIT: zaboravih na Horvaticu iz statistike, žena je napravila čudo, da se netko toliko trudi neću reći oko svog kolegija nego općenito oko posla, da je tako dobro organiziran, nisam nigdje vidio.. uz to što zna objasniti kako treba, koncipirala je cijeli predmet tako da ga i najgluplji mogu položiti uz malo truda, pametniji doslovno bez da pogledaš kod kuće (osim zadaća).

Po čemu su ti Karić i Proklin najbolji?

Ekonomiku kod Karića ne da je teško položiti, nego...+ to što kod njega na predavanju ne možeš ama baš ništa skontati, ni da ga slušaš 100 puta. On u dva sata izbifla toliko kompliciranog gradiva da je to...jedva da zapamtiš išta...Ja sam Ekonomiku položila preko kolokvija, ali s tim da sam k'o idiot učila svaki dan, četiri tjedna kako bih naučila i prošla. Nije to zbog Karićevih predavanja, nikako! To je predmet za koji ti je bolje sjediti kod kuće i učiti cijeli dan nego njega bezveze slušati, jer nikakve koristi od njegovih predavanja...I kad sam učiš teško je popamtiti svih 60 str. samog teksta za jedan tjedan (4x60=240 str.). A to je teksta takav da su to sve vrste troškova, grafikoni, krivulje, amortizacija...ma gradivo je odvratno...i kako on to može ispredavati da ti išta ostane u glavi...toliko gradiva (nekliko lekcija u 2-3 sata). Ljudi iz moje grupe od prošle godine, kad su skontali kako to kod njega ide, nisu više ni dolazili na predavanja kod njega, jer se ne isplati tu sjediti i slušati nešto što neće skontati dok on to predaje, već je isplativije učiti kod kuće - i naučiti.

A Proklin...ajme...tratinčice...što je s tobom? Wink

I Horvatica..? Da nisi položio Statistiku, vjerojatno ju ne bi svrstao ovdje, već bi prigovarao kako ti se nisu dale pisati sve one silne dosadne zadaće svaki tjedan, pa pripremne prije svakog kolokvija, kako ti se nije dalo ići na predvanja, vježbe i sl...

Meni osobno, taj tempo je bio naporan i sve nepotrebno rascjepkano na toliko tih sitnica, da moraš paziti na svaki bod...i oni mini testovi poslije svakih vježbi i predavanja...uf...

#43:   Autor: Mother Earth Post Postano: 27.04.2010. 11:04

A za Horvaticu se sLažem, stvarno je biLo dobro organizirano, i baš te sve zadaće i timski radovi i ovo i ono me držaLo u tome i nisam mogLa zapostaviti i prošLa sam preko koLokvija, vrLo dobro Smile AL SteLLa svatko ima svoje viđenje nekoga, kao i većine npr. za Lamzu koja je tebi super. ILi prof. ŠundaLić, svi su *beep* po njemu, meni je čovjek zakon!

#44:  Re: NAJBOLJI profesori u Osijeku Autor: simo031 Post Postano: 27.04.2010. 11:24

Najbolji profesor je ŽIVOT.

#45:   Autor: Stella1989 Post Postano: 27.04.2010. 12:06

Mother Earth je napisao/la: ›
A za Horvaticu se sLažem, stvarno je biLo dobro organizirano, i baš te sve zadaće i timski radovi i ovo i ono me držaLo u tome i nisam mogLa zapostaviti i prošLa sam preko koLokvija, vrLo dobro Smile AL SteLLa svatko ima svoje viđenje nekoga, kao i većine npr. za Lamzu koja je tebi super. ILi prof. ŠundaLić, svi su *beep* po njemu, meni je čovjek zakon!

Razumijem da svatko ima svoje mišljenje, ali Karić i Proklin?? Ako je netko položio kolegij, ne treba zato hvaliti one koji nisu zaslužni za to...
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » NAJBOLJI profesori u Osijeku Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::