Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » [Izbori 2013.] Prebivališta kandidata Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: Osječanin Post Postano: 23.04.2013. 7:51

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...crna ruko, blago tebi kad je tvoj najveći problem (i to štampanim slovima) tko za koga navija.......
...ja evo, navijam za Medveščak Zagreb, a ponekad čak i za Ivicu Kostelića, te Blanku Vlašić - čini li me to nedovoljno Osječankom????


sarkazam anakondo, sarkazam... Wink

#32:   Autor: anakonda Post Postano: 23.04.2013. 8:05

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...crna ruko, blago tebi kad je tvoj najveći problem (i to štampanim slovima) tko za koga navija.......
...ja evo, navijam za Medveščak Zagreb, a ponekad čak i za Ivicu Kostelića, te Blanku Vlašić - čini li me to nedovoljno Osječankom????


sarkazam anakondo, sarkazam... Wink


...sori, ali ovaj put mi to ne izgleda tako...... Cool

#33:   Autor: Osječanin Post Postano: 23.04.2013. 8:29

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...crna ruko, blago tebi kad je tvoj najveći problem (i to štampanim slovima) tko za koga navija.......
...ja evo, navijam za Medveščak Zagreb, a ponekad čak i za Ivicu Kostelića, te Blanku Vlašić - čini li me to nedovoljno Osječankom????


sarkazam anakondo, sarkazam... Wink


...sori, ali ovaj put mi to ne izgleda tako...... Cool


hm, mislim da je više nego očit... ReadThatFuckingManual 'oće to ovaj forum...ljudi se unervoze i sve čitaju malo preozbiljno... osijek031.com smile

#34:   Autor: anakonda Post Postano: 23.04.2013. 8:31

...i dalje stojim kod toga da je u pitanju trolanje, a ne sarkazam osijek031.com smile.....

#35:   Autor: Osječanin Post Postano: 23.04.2013. 8:36

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...i dalje stojim kod toga da je u pitanju trolanje, a ne sarkazam osijek031.com smile.....


a dobro...mene je sa zadnjim upisom i nasmijao.. osijek031.com smile

#36:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 23.04.2013. 9:43

mene su nasmijali oboje Laughing Laughing

#37:   Autor: anakonda Post Postano: 24.04.2013. 8:41

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › mene su nasmijali oboje Laughing Laughing


...uvijek u službi vjerne publike..... osijek031.com smile

#38:   Autor: crna ruka Post Postano: 28.04.2013. 14:43

anakonda je napisao/la: ›
...crna ruko, blago tebi kad je tvoj najveći problem (i to štampanim slovima) tko za koga navija.......
...ja evo, navijam za Medveščak Zagreb, a ponekad čak i za Ivicu Kostelića, te Blanku Vlašić - čini li me to nedovoljno Osječankom????


Anakonda ti se ne natječeš za gradonačelnicu Osijek ili se možda natječeš ?? Da ti nisi Anto Đapić Čaprazlijski - osobno?? Stil mi nešt poznat!!

#39:   Autor: anakonda Post Postano: 29.04.2013. 9:26

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...crna ruko, blago tebi kad je tvoj najveći problem (i to štampanim slovima) tko za koga navija.......
...ja evo, navijam za Medveščak Zagreb, a ponekad čak i za Ivicu Kostelića, te Blanku Vlašić - čini li me to nedovoljno Osječankom????


Anakonda ti se ne natječeš za gradonačelnicu Osijek ili se možda natječeš ?? Da ti nisi Anto Đapić Čaprazlijski - osobno?? Stil mi nešt poznat!!


...da tek znaš kak mi dobro stoji košarkaški dres....

#40:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.04.2013. 14:37

anakonda je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...crna ruko, blago tebi kad je tvoj najveći problem (i to štampanim slovima) tko za koga navija.......
...ja evo, navijam za Medveščak Zagreb, a ponekad čak i za Ivicu Kostelića, te Blanku Vlašić - čini li me to nedovoljno Osječankom????


Anakonda ti se ne natječeš za gradonačelnicu Osijek ili se možda natječeš ?? Da ti nisi Anto Đapić Čaprazlijski - osobno?? Stil mi nešt poznat!!


...da tek znaš kak mi dobro stoji košarkaški dres....

Pokaži nam, pokaži, pokažiiiiiiiiiiiiiiiiii osijek031.com smile osijek031.com smile

#41:   Autor: ljilj Post Postano: 29.04.2013. 14:42

eo ja znam


koššš.jpg
 Opis:
 Veličina:  38.65 KB
 Pogledano:  99 put(a)

koššš.jpg



#42:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 29.04.2013. 14:46

Ma neću njega Shocked


hoću @anakonduuuuu
Osijek031.com » Politika » [Izbori 2013.] Prebivališta kandidata Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::