Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Preporuke filmova Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 98, 99, 100  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: DanicaV Post Postano: 09.07.2006. 21:08

Upravo se vratila iz Uranije.

WHISKY je odličan!

#32:   Autor: tonya Post Postano: 10.07.2006. 21:24

Gledala si Whisky? Jel'da da je super?
Jedan od najbizarnijih filmova koji sam gledala u zadnje vrijeme. Koliko apatije na jednom mjestu...
Whisky... I osmijeh Smile

#33:   Autor: DanicaV Post Postano: 10.07.2006. 22:30

tonya je napisao/la: ›
Gledala si Whisky? Jel'da da je super?
Jedan od najbizarnijih filmova koji sam gledala u zadnje vrijeme. Koliko apatije na jednom mjestu...
Whisky... I osmijeh Smile


Super je. Ulazi u moju kolekciju.
Gledala večeras i Otkucaj kojeg je moje srce preskočilo. Također preporučam. Mislim da je i taj film izašao na DVD-u.
U najavi je film s Juliette Binoche koji mi je promakao u okviru Kino kultura... jedva čekam.

#34:   Autor: allein Post Postano: 11.07.2006. 10:25

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Puki, dobri filmovi su obično ozbiljni........ drama!!!!!!!!!!!

Bila u Vegi. Capote me se nije dojmio........hoću reći, zbrisala nakon pola sata.


Smile Bilo je smiješno prvih 20ak minuta, dok se navikneš na Phillipa i njegovu interpretaciju. Mi smo se kesili svaki puta kada je progovorio. Ali kad se navikneš na to i ufuraš u film, vidiš kakav je lik taj Capote ustvari bio i kako je iskoristio tuđu nesreću za svoj rad. Meni nije bilo žao vremena u kinu...

Ne mogu vjerovati da si gledala Jersey Girl Shocked makar je KS u pitanju, vjerojatno se neću natjerati da to pogledam.

#35:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.07.2006. 22:20

Večeras u Uraniji gledali:
SCHULTZEOV BLUES - njemački film
Redatelj Michael Schoerr

Ispred foruma031 prisutni: Ixia, Allein, DanicaV... (ako je još netko bio, neka se javi).

Meni je film bio odličan!!!!!!!!!

#36:   Autor: zlusch Post Postano: 21.07.2006. 10:19

Kolja - češki film... ono, kad čovjek oduševljen izađe iz kina i razmišlja o filmu još danima.

#37:   Autor: debeli Post Postano: 21.07.2006. 10:37

E meni se svidio triple X zakaj toga nema na OLJK?

#38:   Autor: Alana Bates Post Postano: 22.07.2006. 14:47

Jel to ono s Vinom Dieselom? Jes gledo Xmen trojku?

#39:   Autor: allein Post Postano: 24.07.2006. 9:51

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hvala "izaslanstvu". Kad krenemo dijeliti promotivni materijal, očekujemo da ćete se dobrovoljno javiti za raznošenje po gradu, a ne samo riječima na Forumu031, može? Very Happy


Ako imate u vidu neke promotivne majice, nema problema Smile)
Inače, na par mjesta u gradu ima grafita "Ekipa031" pa smo ixia i ja mislili da se to možda netko s foruma već bavi promocijom Wink Pretpostavljam ipak da ne...

Gemi je napisao/la: › A postoji i naša Galerija031 koju možete koristiti za javljanje bližim i daljim prijateljima kao greeting cards... Fotke su nam zaista lijepe i aktualne, koristite ih za promociju naših kvalitetnih fotografa (kako muških tako i ženskih), pohvalite im trud komentarom i ocjenom!


Kakvih komentara čitam tamo na pojedine fotografije, mislim da neću ništa svojih hiperamaterskih fotografija ostavljati u galerije :-s

#40: Great ! Plačljiva igra Autor: DanicaV Post Postano: 24.07.2006. 14:18

Jedan od meni najdražih filmova......
Počinje numerom "Kada čovjek voli ženu..........". Hadžo je bio zadužen da po Zagrebu traži tu pjesmu u originalu i uspješno je obavio zadatak, onda mi je još poklonio taj film na VHS-u, a sada ga imam i na dvd-u.

dakle, preporuka:

The Crying Game , u režiji Neila Jordana, film je iz 1992. godine pa ga neki možda nisu gledali. I još glumi jedan od omiljenih mi glumaca Stephen Rea.

http://www.filmski.net/filmovi/2318

#41:   Autor: Hummin Post Postano: 20.08.2006. 18:30

Svakako preporučam Superman Returns. Odlični izrežiran film, a i izuzetan audio - vizualni spektakl.

#42:   Autor: Marigold Post Postano: 20.08.2006. 20:21

Jedan od najdražih filmova mi je Lost boys (1987), vjerujem da ga je većina i gledala pa je preporuka nepotrebna...gledala sam ga ko klinka par puta, al eto i danas mi je prirastao srcu...

#43:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.08.2006. 23:11

Vrhovi Zelengore,
iskreno preporučam.

Tko to pažljivo odgleda, nikada neće poželjeti ratovati niti išta slično.

#44:   Autor: Hummin Post Postano: 23.08.2006. 14:15

Eh, da preporučio bi film Mirror Mask ( Čarobna Maska ). Kod nas ga nije bilo u kino distribuciji, no možega se pronaći na DVD-u u bilo kojoj bolje opremljenoj video tect.

#45:   Autor: Hummin Post Postano: 23.08.2006. 20:10

puki je napisao/la (Pogledaj post): › Hm...ne bih se složio da je Spiderman popkornističniji od Supermana. Ali ok, o ukusima...


Pa Superman i je popcorn, nego mislio sam na to da je Spiderman lošiji popcorn od Supermana.
No da možda netko drukčije misli, to je ok... Wink
Osijek031.com » Film i TV » Preporuke filmova Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4 ... 98, 99, 100  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 100.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::