Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Treba li Osijeku multiplex? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: zlusch Post Postano: 20.07.2006. 10:55

8 je napisao/la: ›
Kad odlasci u multipleks i konzumacija brendiranih kokica i tacosa iz malih porcija od stlačenog stiropora postane stvar prestiža među osječkom avangardom, svi će ići u kino.

Wink Ići će samo ispočetka... kao što su išli na Gradske bazene, u katedralu '92. ili novootvoreni kafić/diskač koji je toga trenutka in.

#32:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 20.07.2006. 13:02

zlusch je napisao/la: › Wink Ići će samo ispočetka... kao što su išli na Gradske bazene, u katedralu '92. ili novootvoreni kafić/diskač koji je toga trenutka in.


Ici ce dok ih se bude bombardiralo reklamama, odnosno dok se mondenost tog kina bude odrzavala na nacin na koji se to cini s Cinestarom u ZG.

#33:   Autor: zlusch Post Postano: 20.07.2006. 14:11

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ici ce dok ih se bude bombardiralo reklamama, odnosno dok se mondenost tog kina bude odrzavala na nacin na koji se to cini s Cinestarom u ZG.

Može i tako...

#34:   Autor: Alana Bates Post Postano: 20.07.2006. 14:27

Onda to i nije loše: ako Cinestar ima love podržavati i izgraditi (uostalom!) toliku mašineriju, ima je love i reklamirati. Dakle, išlo bi.

#35:   Autor: DanicaV Post Postano: 20.07.2006. 15:27

treba prvo sačuvati ovo što imamo.
ne treba nama multiplex, samo da ne propadnu ova dva kina koja imamo.
i da konačno bude jedno malo slatko art kino.

zato ja danas idem u kino. jeste džabe, jer je u okviru OLJK, ali neka se nešto dešava.

#36:   Autor: fićo Post Postano: 21.09.2006. 0:22

treba ili ne....izgleda da ćemo ga dobiti

#37:   Autor: allein Post Postano: 21.09.2006. 8:01

fićo je napisao/la (Pogledaj post): › treba ili ne....izgleda da ćemo ga dobiti

Kako? Znaš nešto što mi ne znamo? Smile

#38:   Autor: gaap Post Postano: 21.09.2006. 8:55

pa trebao bi bit u eurodomu, koliko sam ja čuo.

#39:   Autor: l.l. Post Postano: 21.09.2006. 14:03

ne podnosim hollywood,
volim sve ostale filmove, s prefernciom ka francuskim, ceskim, ruskim, finskim
uglavnom filmovima poslije kojih se ne osjecas kao da si pojeo mcdonalds

i crtice normalne bez nasilja bi gledala Smile

#40:   Autor: Hummin Post Postano: 22.09.2006. 0:19

Eh, da , od ruskih redatelja preporučam filmove, Sergei Eisensteina, V. I. Pudovkina i Aleksandr Dovzhenkoa..

#41:   Autor: debeli Post Postano: 08.11.2006. 13:12

E ja mislim da ce u Osijeku biti jedino Multiplexiglass na čošku Vukovarske i Trpimirove.
A što se tiče Lumiera tamo bješe jeftino kuhano vino i cjelovečernje projekcije njemih filmova i puno normalnih ljudi, tako da je sada nemoguće to ponoviti.

#42:   Autor: Poppy Post Postano: 08.11.2006. 15:12

ne treba nam multipleks, al trebaju nam naša dva krasna kina, jedno secesija, drugo moderna, ne znaš koja je zgrada ljepša.

#43:   Autor: cane Post Postano: 09.11.2006. 2:41

ja obožavam ići u kino! godišnje odem minimalno 20-tak puta. samo problem mi je u zadnje 2 godine nije bilo dobrih 20 filmova. ne rangiram filmove kao na samo blockbustere ili neke "must see" pa da onda idem gledat. već jednostavno idem gledat one za koje mislim da mi gledanje na mom malom tv ekranu ne može pružit isto zadovoljstvo kao i na velikom platnu. obožavam nezaivisne ali isto tako volim i komercijalne ako su dobri. sramota je što osječka kina propadaju. jer stvarno ne znam koje zadovoljstvo predstavlja gledanje nekog pirata sa super lošim slikom i zvukom na kučnom pc-u. film je umjetnost (dobro ne svi filmovi) i treba se tako i odnosit prema njemu.

p.s. 20 kn za kino i nije neka lova s obzirom da za to ne možeš ni 2 piva popit!

#44:   Autor: debeli Post Postano: 09.11.2006. 15:13

Ko nemože, ja za 24 kn popijem tri i to teretna.
Hehe ko gledo ovaj srpski film sa Tarikom :"Oš bebu ili fetus???"( radi se o Hainikenima od 0,5 i 0,3)
Osijek031.com » Film i TV » Treba li Osijeku multiplex? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::