Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Trčanje Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Bob Rock Post Postano: 08.01.2006. 20:15

Sanja je napisao/la: ›
Bit će da je nešto zakržljao humor ovdje u zadnje vrijeme, žale se da ne razumiju, nisi jedini. ;-)

Ja sam uvijek za šalu. Čak ako je i na moj račun.

#32:   Autor: Sanja Post Postano: 08.01.2006. 20:33

Ovo cijenim, slijedeća je na moj - koliko vremena i kilometara trčanja treba da se učvrsti guza? Smile

#33:   Autor: Bob Rock Post Postano: 08.01.2006. 20:35

Sanja je napisao/la: ›
Ovo cijenim, slijedeća je na moj - koliko vremena i kilometara trčanja treba da se učvrsti guza? Smile

Ne smijem ti na ovo odgovoriti. Žena mi stoji iza leđa. Mogu samo posvjedočiti. Puuuuuno prakse.

#34:   Autor: Sanja Post Postano: 08.01.2006. 20:37

osijek031.com smile
a ja se ponadala da se mora trčat u paru... ;-)

#35:   Autor: Bob Rock Post Postano: 08.01.2006. 20:43

Sanja je napisao/la: ›
osijek031.com smile
a ja se ponadala da se mora trčat u paru... ;-)

U paru je uvijek lijepše.

#36:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.01.2006. 12:28

Sanja je napisao/la: ›
Ovo cijenim, slijedeća je na moj - koliko vremena i kilometara trčanja treba da se učvrsti guza? Smile


za guzu su stepenice zakon, samo treba gaziti punim stopalom. ili steper. a naročito planinarenje ili najobičnije hodanje uzbrdo - guza vrlo brzo počinje prkositi gravitaciji Wink Wink

#37:   Autor: fatcat Post Postano: 14.01.2006. 19:29

CatCloe je napisao/la: ›
za guzu su stepenice zakon, samo treba gaziti punim stopalom. ili steper. a naročito planinarenje ili najobičnije hodanje uzbrdo - guza vrlo brzo počinje prkositi gravitaciji Wink Wink

gazenje punim stopalom ne dopusta misicima da apsorbiraju udarac, stalni udarci bi ostetili glezanj i koljena. normalna dijeta + redovna vjezba = happy guza!!

planinarenje u Osijeku? nema me tamo dugo vremena ali se ne sjecam planina...

#38:   Autor: CatCloe Post Postano: 15.01.2006. 14:50

gaženje punim stopalom kod penjanja na stepenice ili steper, ne kod trčanja! i nisu mišići ti koji apsorbiraj udarce.
Papuk ti je sat vremena autom od grada. do Jankovca imaš pješke između sat i 2, zavisi kojim putem ideš. osim toga, da te bilo šta od toga stvarno i zanima, ne bi sve u samom startu smatrao nemogućim.

#39:   Autor: fatcat Post Postano: 15.01.2006. 17:39

CatCloe je napisao/la: ›
gaženje punim stopalom kod penjanja na stepenice ili steper, ne kod trčanja! i nisu mišići ti koji apsorbiraj udarce.
Papuk ti je sat vremena autom od grada. do Jankovca imaš pješke između sat i 2, zavisi kojim putem ideš. osim toga, da te bilo šta od toga stvarno i zanima, ne bi sve u samom startu smatrao nemogućim.

Zglobna hrskavica teoretski absorbira udarce, vecinom u starijim i nepokretnim osobama koje nemaju razvijene misice ili su misici izgubljeni radi nedostatka kretanja. Gazenje punim stopalom nije prirodan pokret u bilo kojoj vrsti vjezbe. Zasto obuca ima petu?

Sve je moguce... Vecina ljudi koja se prvi but ukljuce u fizicku vjezbu prestanu radi dva razloga:
1. Minimalni napredak zbog nedostatka razumijevanja fizicke aktivnosti i vaznost razumne dijete.
2. Fizicka ozljeda zbog vecinom dobronamjernih, ali ponekad losih savjeta.

Osim toga, u pravu si stvarno me ne zanima... Wink

#40:  Re: Trčanje Autor: Bob Rock Post Postano: 15.01.2006. 20:05

Moj savjet, kao dugogodišnjeg rekreativca trkača, za zgodnu guzu i ostale dijelove tijela je lagano dugotrajno trčanje, hodanje, vožnja bicikla, plivanje, nogomet, košarka i sve ostale sportske aktivnosti. Nije bitno kojim sportom će te se bavit. Bitno je natjerati srce da malo ubrza i potroši koju kaloriju više. Moja poruka svima onima koji razmišljaju o započinjanju bavljenjem bilo kojom rekreacijom je:
1. to nije komplicirano (iako to neki pokušavaju iskomplicirati)
2. vi to možete.

#41:   Autor: Gost Post Postano: 01.02.2006. 8:37

ako vas zanima trčanje navratite do nas u Rijeku
http://melez.blog.hr

#42:   Autor: Gemi Post Postano: 01.02.2006. 8:41

Bob Rock je napisao/la: ›
Moj savjet, kao dugogodišnjeg rekreativca trkača, za zgodnu guzu i ostale dijelove tijela je lagano dugotrajno trčanje, hodanje, vožnja bicikla, plivanje, nogomet, košarka i sve ostale sportske aktivnosti.


Može basket - jedan na jedan? Ti samo reci kad ;-)

#43:   Autor: Allende Post Postano: 01.02.2006. 23:08

E vala necu!

Nakon svih krugova oko mostova sto sam godinama optrcavao...nikad vise teretana i nikad vise jogging. Druge vrste rekreacije, tipa basket, tenis ili lagani hakl moze uvijek.

Najblize jogging-u sto sam spreman sebi dozvoliti je voznja motorom kroz sumu, ili uz rijeku, uz more...

#44:   Autor: Bilke Post Postano: 23.06.2006. 22:16

Vratio se sa stadiona sad. 14 krugova - moj rekord. I baš je fora dok je ovako navečer sjevalo Very Happy

#45:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.06.2006. 22:19

Bilke je napisao/la: ›
Vratio se sa stadiona sad. 14 krugova - moj rekord. I baš je fora dok je ovako navečer sjevalo Very Happy


da zovemo hitnu?????????

ne znam tko bi me natjerao trčati.
ni da moram bježati, nema šanse.
Osijek031.com » Sport » Trčanje Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::