Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Avenue Mall vs. Portanova Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:
Poll :: Vise mi se svidja

Avenue Mall
43%
 43%  [ 35 ]
Portanova
56%
 56%  [ 45 ]
Ukupno glasova : 80



#31:   Autor: silence Post Postano: 18.04.2011. 14:06

Kojim je putem najlakse doći bicklom do tih novih centara ako se kreće od centra grada ? Znam da ide bus, no ja bih biciklom ako ne moram ići cestom.

#32:   Autor: snaša Post Postano: 18.04.2011. 16:17

fatalni_cevap je napisao/la (Pogledaj post): ›

nisam bio u ova 2 centra i nadam se da necu nikad ic Very Happy .


Kladim se da oćeš Wink

#33:   Autor: MissTake Post Postano: 18.04.2011. 20:52

Silence @ uneses bicikl u bus ili pokusas ne poginut na kruznom toku prilikom ubacivanja... ako ides u smjeru od centra

#34:   Autor: silence Post Postano: 19.04.2011. 9:46

MissTake je napisao/la: ›
Silence @ uneses bicikl u bus ili pokusas ne poginut na kruznom toku prilikom ubacivanja... ako ides u smjeru od centra


Mislis da me budu pustili sa biciklom u autobus ? Rolling Eyes

#35:   Autor: exHOP3on Post Postano: 19.04.2011. 14:20

osijek031.com smile

nema ti smisla ići biciklom jer ak već ulaziš u bus on te odvede ravno pred ulaz...
ne znam kak je s Portanovom ali do Avenue Malla možeš biciklom ako znaš doći istim do autopije [tada samo prijeđeš na drugu stranu ceste Wink ]

#36:   Autor: MissTake Post Postano: 19.04.2011. 21:58

silence je napisao/la: ›
MissTake je napisao/la: ›
Silence @ uneses bicikl u bus ili pokusas ne poginut na kruznom toku prilikom ubacivanja... ako ides u smjeru od centra


Mislis da me budu pustili sa biciklom u autobus ? Rolling Eyes

Probaj, besplatno je Smile ...

#37:   Autor: fear of the dark Post Postano: 04.05.2011. 7:31

Daleko najjača stvar u A.Mallu mi je Lotus bar.....
stvarno mi se sviđa i definitivno je drugačiji od ostalih......i zbilja je pun pogodak.....
po svemu ostalom što vrijeme dalje odmiče bolja je Portanova....

#38:   Autor: Mother Earth Post Postano: 04.05.2011. 9:25

Eto napokon sam bila i u AM pa mogu usporediti. Malo sam se razočarala, jer su svi komenitrali kako je AM puno ljepši i svjetliji itd., a meni baš i nije neka razlika.. osim da nije toliko vruće ko u Portanovi Very Happy
Uglavnom, Portanova mi je nekako više sjela.

#39:   Autor: -nella- Post Postano: 04.05.2011. 11:57

Eto pohodila sam i AM...

I ne vidim neku bitnu razliku, osim što je možda unutarnje uređenje same zgrade nekako mrvicu bolje, svjetlije, ali izbor trgovina mi je definitivno bolji u Portanovi.

#40:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2011. 13:27

Hm...ni jedan ni drugi mi nisu nešto WAO, jer mi ogromni trgovački centri sami po sebi nisu nešto posebno. U Portanovoj ima preeeviše trgovina. Otišla sam tamo samo zato što sam bila relativno blizu, u Emmezeti, pa prošetala i do Portanove, tek toliko da vidim što je tamo tako spešl.

Nema mi smisla što je prepuno trgovina i da ljudi idu na periferiju da bi nešto kupili. Manje je više. Wink

Sve što trebam je u centru grada, i ne da mi se gubiti vrijeme na odlazak na periferiju.

Istaknula bih Cineplexx u Avenue Mall-u, dvorane su odlične, sve fensi-šmensi. Zbog kina bih opet posjetila AM, ali zbog trgovina, a-a.

#41:   Autor: -nella- Post Postano: 04.05.2011. 13:41

Stella1989 je napisao/la: ›
U Portanovoj ima preeeviše trgovina.
...
Nema mi smisla što je prepuno trgovina i da ljudi idu na periferiju da bi nešto kupili. Manje je više. Wink

Meni to itekako ima smisla. Bolje kad su trgovine na jednom mjestu, pa za sat-dva nađeš ono što tražiš, a ne da ideš po cijelom gradu da nađeš npr košulju. To i je smisao trgovačkih centara.

Stella1989 je napisao/la: ›
Otišla sam tamo samo zato što sam bila relativno blizu, u Emmezeti, pa prošetala i do Portanove, tek toliko da vidim što je tamo tako spešl.


I Emmezeta je trgovački centar?

Stella1989 je napisao/la: ›
Istaknula bih Cineplexx u Avenue Mall-u, dvorane su odlične, sve fensi-šmensi. Zbog kina bih opet posjetila AM, ali zbog trgovina, a-a.


Nisam posjetila Cineplexx, ali jesam Cinestar u Portanovi i prezadovoljna sam. Stoji tvoj opis, sve fensi-šmensi, udobne stolice itd.

#42:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2011. 14:05

-nella- je napisao/la: ›
Meni to itekako ima smisla. Bolje kad su trgovine na jednom mjestu, pa za sat-dva nađeš ono što tražiš, a ne da ideš po cijelom gradu da nađeš npr košulju. To i je smisao trgovačkih centara.

Ali, trop c'est trop! Ima previše sličnih trgovina. Po meni je to pretjerano. Ne treba mi 5 sličnih trgovina u jednom trgovačkom centru. Btw, bila sam u Portanovi i tražila odjeću. Nisam ništa kupila, već sam se vratila u grad i tamo pronašla što sam htjela. Ima u Portanovi povoljnijih trgovina odjećom, ali u nekim trgovinama roba baš i nije neka.

-nella- je napisao/la: ›
I Emmezeta je trgovački centar?

Razlika Emmezete i AM-a/Portanove je neusporediva. Emmezetu možeš prijeći relativno brzo, nije ogromna, i nije na nekoliko katova kao AM i Portanova. Ukratko, sve što trebaš možeš tamo pronaći. Od tehnike, preko odjeće, obuće, igračaka, namještaja i sl. Otkad se otvorila, bilo mi je super tamo otići, uvijek mogu pronaći nešto za sebe, a i cijene su ok.

Hey, but that's just me. Wink

#43:   Autor: -nella- Post Postano: 04.05.2011. 14:22

Ne znam, ja sam u trgovinama Portanove pronašla dosta stvari koje su mi trebale i kupila sve na jednom mjestu, plus tamo je i DM, ne bi škodilo da ima i Bipa. Da napomenem da me je izašlo i dosta jeftinije nego u npr Nami, i nekim okolnim trgovinama u centru grada. Što se tiče kvalitete robe, to je općepoznato da koliko platiš, toliko i dobiješ, u većini slučajeva. Npr komad odjeće iz Manga mi se razvukao nakon tri pranja. :@

Meni je Emmezeta poprilično skupa, sve one trgovine tamo, 5-6 koliko ih ima.

#44:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2011. 14:26

-nella- je napisao/la: ›
Meni je Emmezeta poprilično skupa, sve one trgovine tamo, 5-6 koliko ih ima.

Misliš na one trgovinice tipa Benetton i sl.? Ja kad idem u Emmezetu idem baš u onaj veliki dio gdje ima svega i svašta za kupiti, ne u one skupe trgovine (Benetton, Ferivi i sl.), i cijene su stvarno ok. Wink

#45:   Autor: -nella- Post Postano: 04.05.2011. 15:19

I u samoj Emmezeti je poprilično skupo, a i ono što nije je totalno bezveze. Jednu jedinu stvar koju sam tamo kupila nosim, i to nakon što sam kupila jako sličan odjevni predmet sam našla na drugom mjestu cca 70% jeftinije. Nikad više.
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Avenue Mall vs. Portanova Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::