Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća  :| |:
Poll :: Koristite li usluge Taxi Cammeo?

Da, zadovoljan/na sam!
44%
 44%  [ 152 ]
Da, nisam zadovoljan/na!
5%
 5%  [ 20 ]
Ne, nemam potrebu
41%
 41%  [ 140 ]
Ne, iz nekog drugog razloga
7%
 7%  [ 27 ]
Ukupno glasova : 339



#31:   Autor: tom-2 Post Postano: 08.04.2010. 13:28

vidim jucer plakate po stanicama...ali nekim cudom na svim plakatima brojevi su iskidani...to sad stari taksisti nemaju pametnijeg posla nego ici po gradu i i kidat brojeve od novih..hehehe

#32:   Autor: sale car Post Postano: 08.04.2010. 13:52

Čitam i ne vjerujem... Kontam da netko dođe u osijek sa limuzinama i vozi za đabe da bi ljudi bili skeptični i pljuvali po tome... Prvo probaj, onda seri... Šta ste svi toliko pametni i načitani u vezi toga, a nemate pameti što je crno pod noktom...

1. 13 kn prvih mjesec i pol dana nije navlakuša već pametan poslovan potez ( kako je već netko naveo )... kada su oslikavali tramvaj na trgu pa vožnja bila džaba u tom tramvaju, jel to isto navlakuša? Kad netko otvori novu pekaru pa ti uz kupljen kruh pokloni kiflu, jel i to navlakuša? "Prvo ispeci, pa reci" Wink

2. Kako je par ljudi navelo, da će kasnije biti krađe, sumnjam u to, ipak je to poslovan čovjek i cilj mu je što bolje poslovati da ima više para, kakav bi to posao bio kada bi sada stavio 13 kn i onda 1.6. opa nije 20 već 40 kn??? Dakle, cijena je rečena, na to treba računati... u slučaju da ne bude tako kako je rečeno, onda brate pljuj koliko god hoćeš, ali prvo vidi kako će biti Wink

3. 5-10 km, 40 kn je puno za osobu koja se sama vozika, sjednite vas četvero u auto pa će svaki dati 10 kn i opet će te jeftinije izaći Wink

#33:   Autor: maniche Post Postano: 08.04.2010. 15:30

apple je napisao/la (Pogledaj post): › ja ostajem na domacim proizvodima gpp i stari taxi.


osijek031.com smile osijek031.com smile idi stari vozi umjesto da tu tipkaš..nećete još dugo.

#34:   Autor: oftopik Post Postano: 10.04.2010. 10:45

sinoć/noćas su se cijeli dan/noć vozikail i nije moglo proć 10 min da ne vidiš jedan taxi! odična stvar, i u osijeku svakako neuobičajna.

cijene:
čekanje 3 min nakon poziva, s tim da ova na centrali nije odma shvatila di je plukružni kod katedrale, zgrada županije itd. pa smo se skontali da čekam ispred mekdonaldsa jer je toznala di je
ja sam -> trg - bankomat na pijaci - benza na vbk - trg: 26 kn

čekanje 10ak min nakon poziva
nas troje -> trg - sjenjak: 13 kn svizajedno (dakle, ne po osobi)

#35:  Re: Taksi Cammeo snizio cijenu, pet kilometara - trinaest kuna! Autor: maniche Post Postano: 10.04.2010. 11:50

Vidio sam jučer taksi kod mcdonaldsa, možda je tebe čekao Smile
Kroz tih par sati mog obitavanja u gradu, vidio ih još na par mjesta...vozači pristojno izgledaju..buba u uhu, odjelo..auti također..ovako na prvu sve mi izgleda jako profesionalno..

#36:   Autor: žena Post Postano: 10.04.2010. 18:01

ja sam juce vozila bivseg decka kuci i vidjela na svakom koraku taksi, mislim mogao si je naruciti taksi da ga odveze kuci. nisam ja morala Very Happy. vidim da taksisti imaju puno posla. bas steta sto imam autu i ne pijem da i ja isprobam taj taksi

#37:   Autor: nake_rado Post Postano: 10.04.2010. 18:52

Danas ćemo mi krstit taxi. Nemože se više u drugom stanju pjehe do juga Smile

#38:   Autor: MissConception Post Postano: 10.04.2010. 19:34

evo i od mene pohvala, noćas sam uzela taksi za povratak doma, vozač je bio vrlo ljubazan i profesionalan, glazba ni preglasna ni pretiha, auto još fino miriše po novom.. hahahaa, jedna ugodna vožnja =)

#39:   Autor: sale car Post Postano: 10.04.2010. 20:35

Eto ljudi, svaka čast na pohvalama... Dakle tko god da se voziozadovoljan je, vrijeme je da probaju i ovi skeptici koji su uredno popljuvali taxi cammeo Wink

#40:   Autor: centurion Post Postano: 10.04.2010. 21:59

... je napisao/la (Pogledaj post): › Eto ljudi, svaka čast na pohvalama... Dakle tko god da se voziozadovoljan je, vrijeme je da probaju i ovi skeptici koji su uredno popljuvali taxi cammeo Wink


kolko ste prosjecno imali voznji ak se smije znati? jeste se naradili ili je bilo slabije od ocekivanja ..

#41:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.04.2010. 22:07

idem ja tako danas sa ove krasne utakmice a majstor stoji na stajalištu kod tramvajske (kod bijelo - plavih). dođi ovamo! Smile

@centurion, kaže majstor da ne stignu pljugu zapalit

#42:   Autor: MissConception Post Postano: 10.04.2010. 23:50

^^ istina, ja sam isto pitala, reako je da nisu stali od podneva otkako su počeli.

#43:   Autor: Dylan Post Postano: 11.04.2010. 4:04

Evo, iskustvo od prije sat vremena,
Čekali smo 40 minuta da dodje po nas, iako je gospođa dispečerka rekla pri prvom pozivu da će stići za 15 minuta.
Dakle, osim što sam se smrznuo ko pička čekajući da se pojavi, sve drugo je ok. Cijena kakva je najavljena, 13 kuna do djevojke + 40 do mene, vozač pristupačan i razgovorljiv... Osim čekanja, sve ok.

#44:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 11.04.2010. 4:32

@Dylan
a oke danas je opet vikend i subota je pa svi idu taxijem kolko sam ja skonto...u tvrđi svakih par minuta prođe jedan...
jebiga...nisam se vozio al čine mi se pristojni a sigurno znam da su bolji neg ovi naši stari...

#45:   Autor: sale car Post Postano: 11.04.2010. 4:58

centurion je napisao/la: ›
... je napisao/la (Pogledaj post): › Eto ljudi, svaka čast na pohvalama... Dakle tko god da se voziozadovoljan je, vrijeme je da probaju i ovi skeptici koji su uredno popljuvali taxi cammeo Wink


kolko ste prosjecno imali voznji ak se smije znati? jeste se naradili ili je bilo slabije od ocekivanja ..


s obzirom da smo u petak tek krenili bilo je i više od očekivanog...
Osijek031.com » Osijek031.com - Ankete i komentari » Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?! Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 9.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::