Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gost priče::Sve i svašta » J**o laznjake! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: deltaos Post Postano: 27.01.2006. 19:36

ozana je napisao/la: ›
Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink


i šta sad da ti kažem..kad znam da ćeš me slijedeće pitati jel imam šta od reklamnog materijala i rekvizita.. Rolling Eyes Wink

#32:   Autor: ozana Post Postano: 27.01.2006. 21:03

deltaos je napisao/la: ›
i šta sad da ti kažem..kad znam da ćeš me slijedeće pitati jel imam šta od reklamnog materijala i rekvizita.. Rolling Eyes Wink



Samo "da" ili "ne" WinkWink

#33:   Autor: ozana Post Postano: 27.01.2006. 21:04

deltaos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink


i šta sad da ti kažem..kad znam da ćeš me slijedeće pitati jel imam šta od reklamnog materijala i rekvizita.. Rolling Eyes Wink



Usput, Delta, vidim da si u minusu s kikirikijima Wink Hoćeš kupit' koji? WinkRazzRazz

Ili ćemo se trampiti WinkRazz

#34:  Re: J**o laznjake! Autor: Jugovac Post Postano: 28.01.2006. 2:03

Gem je napisao/la: ›
I ne, NEMAM PMS. Pišem ovo jer mi se ZAISTA povraća od lažnjaka i pokvarenjaka.


Užas..uhhhh...kakva si tek s PMS-om??
Twisted Evil

#35:   Autor: Gemi Post Postano: 28.01.2006. 11:24

Paaaaa...onda ne povraćam.

Ali zato grizem i rigam vatru...oči mi poprime krvav sjaj, narastu mi rogovi, mašem repićem kojem je na kraju trokutić i zazivam takve muškarčine kao ti da mi se približe, ne bi li im secirala utrobu i izvršila lobotomiju...

Oš' bit dobrovoljac da vidiš?

#36:   Autor: deltaos Post Postano: 30.01.2006. 14:32

ozana je napisao/la: ›
deltaos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink


i šta sad da ti kažem..kad znam da ćeš me slijedeće pitati jel imam šta od reklamnog materijala i rekvizita.. Rolling Eyes Wink



Usput, Delta, vidim da si u minusu s kikirikijima Wink Hoćeš kupit' koji? WinkRazzRazz

Ili ćemo se trampiti WinkRazz


dakle k'o za tebe , a vidim da treba podhitno i za Gemi, SOS .. 35o kikirikija za jedan rabljeni vibrator , BEZ baterija molim... Ne, ne i ne!

#37:   Autor: ozana Post Postano: 30.01.2006. 21:44

deltaos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
deltaos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: ›
Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink


i šta sad da ti kažem..kad znam da ćeš me slijedeće pitati jel imam šta od reklamnog materijala i rekvizita.. Rolling Eyes Wink



Usput, Delta, vidim da si u minusu s kikirikijima Wink Hoćeš kupit' koji? WinkRazzRazz

Ili ćemo se trampiti WinkRazz


dakle k'o za tebe , a vidim da treba podhitno i za Gemi, SOS .. 35o kikirikija za jedan rabljeni vibrator , BEZ baterija molim... Ne, ne i ne!


Ostala sam bez riječi! Ti bi meni uvalio rabljeni, a? I još bi za to 350 kikirikija, jel'? E, ne može! Da ponudiš nešto drugo za 350 kikirikija, možda bih još i razmislila Wink

#38:   Autor: Gemi Post Postano: 30.01.2006. 22:31

JA sam i germofob i bacteriofob i svasta nesto...fuj...necu rabljeni! I ne dam kikiriki -to cuvam za pametne, vrijedne i duhovite, a ne za vibratore! Razz

#39:   Autor: deltaos Post Postano: 31.01.2006. 15:03

Gemi je napisao/la: ›
JA sam i germofob i bacteriofob i svasta nesto...fuj...necu rabljeni! I ne dam kikiriki -to cuvam za pametne, vrijedne i duhovite, a ne za vibratore! Razz


...šta ? ..pa jel ova moja ponuda nije bila dovoljno duhovita ko i ovo vaše pitanje o rabljenom i UZČUVANOM VIBRATORU,molim lijepo osijek031.com smile ...pa šta bi vi za te pare tj. kikirikije..još i DRVOSJEČU uz vibrator da vam poklonim..svašta.. osijek031.com smile
prop'o bi načisto kad bi 'vako pazario..ne vjerujete mi.. Laž

#40:   Autor: ozana Post Postano: 31.01.2006. 22:34

A, jebiga,delta, a na reklamu ne misliš, a?

#41:   Autor: --- Post Postano: 26.02.2006. 22:21

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Paaaaa...onda ne povraćam.

Ali zato grizem i rigam vatru...oči mi poprime krvav sjaj, narastu mi rogovi, mašem repićem kojem je na kraju trokutić i zazivam takve muškarčine kao ti da mi se približe, ne bi li im secirala utrobu i izvršila lobotomiju...

Oš' bit dobrovoljac da vidiš?


sad sam shvatio što mi se jednom u životu dogodilo...baš na takvu spodobu sam morao naletit...i to u cvijetu mladosti...ajme.... osijek031.com smile
Osijek031.com » Gost priče::Sve i svašta » J**o laznjake! Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::