Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » pas grize rep Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: rizla Post Postano: 08.06.2009. 11:47

Evo mene opet. Neru smo uzeli pod "svoje". Stavili ovratnik špricali rep onim plavim sprejem i mala je ko nova. Hvala na savjetima. Usput izgleda da je trudna, jer se unatoč ogradi, neki mali debeli peso muvao oko nje, a i zatekli smo ih kak se seksaju. Nisu bili baš u klinču, ali trbuščić je veći. Jebat ga - čuvam je bolje nego kćeri, a ona ovako - s prvim koji naleti. Ljubomorna sam kao svaka prava punica! Al nema veze, njeni štenci moraju biti prekokrasni. Jel ko može reći kako da prepoznam simptome trudnoće

#32:  Re: pas grize rep Autor: ivana_novoselnik Post Postano: 12.06.2009. 12:57

bježite od furija...mog ćukca je mrcvario i nije ga htio uspavat, a u roku od 10 dana mu je 18 injekcija dao!!! taj sam pare izvlači.
Vetam i teta koja tamo radi su zakon Cool em su dobri em jedni od jeftinijih Razz

#33:   Autor: ivana_novoselnik Post Postano: 12.06.2009. 12:59

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › Evo mene opet. Neru smo uzeli pod "svoje". Stavili ovratnik špricali rep onim plavim sprejem i mala je ko nova. Hvala na savjetima. Usput izgleda da je trudna, jer se unatoč ogradi, neki mali debeli peso muvao oko nje, a i zatekli smo ih kak se seksaju. Nisu bili baš u klinču, ali trbuščić je veći. Jebat ga - čuvam je bolje nego kćeri, a ona ovako - s prvim koji naleti. Ljubomorna sam kao svaka prava punica! Al nema veze, njeni štenci moraju biti prekokrasni. Jel ko može reći kako da prepoznam simptome trudnoće


a da se ona nije malo ubucila ako je mirovala dok ju je taj rep mučio?
možda nije trudnoća Smile
al ak se nastavi debljat odma počet tražit udomitelje Razz

#34:   Autor: rizla Post Postano: 12.06.2009. 22:58

Ne znam, ,ožda je lažna trudnoća, ali ako nije valjde ću ih nekako udomiti. Oćeš ti jednoga?

#35:   Autor: ivana_novoselnik Post Postano: 13.06.2009. 10:29

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam, ,ožda je lažna trudnoća, ali ako nije valjde ću ih nekako udomiti. Oćeš ti jednoga?


žao mi je al meni je već puna kuća svega i svačega Laughing
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » pas grize rep Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::