Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Prijateljski sex Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: exHOP3on Post Postano: 06.07.2009. 21:00

šta je to?? osijek031.com smile

#32:   Autor: Janis Post Postano: 07.07.2009. 9:19

Probala... trajalo neko vrijeme, nije bas dobro zavrsilo, pa ne preporucam nikom. Vec je mnogo njih reklo... kad-tad ce jedno od vas pozeljeti da se to pretvori u pravu vezu. Ako to bude obostrana potreba, super za oboje, ako ne... sjebaste i prijateljstvo!

#33:   Autor: exHOP3on Post Postano: 07.07.2009. 13:00

vjerujem da se događa al nekad kad nema smisla veza onda ostaje prijateljstvo i čisto da bi se izbjegla dugotrajna apstinencija bude seksa...

#34:   Autor: cruiser Post Postano: 07.07.2009. 13:26

imala i ja buddya za sex, više poznanik nego prijatelj Smile
bolje ne mješati prijateljstvo i sex, ne završava baš najbolje

#35:   Autor: padobranac Post Postano: 07.07.2009. 19:23

meni tu nista nije jasno?
pa i prema prijatelju imas osjecaje..
to je prije neobavezni sex..
ali ta formulacija implicira da veza ima obaveze..
ali to su obaveze u kojima se uziva, pa onda nisu ni obaveze, nego..
joj, komplicirana tema..
meni je to onako razmazeno ponasanje, u stilu imam potrebu, cek da vidim kog imam u telefonu..kresnucu prvog ko mi se javi..
sex je malo precjenjen..po meni..i sve mi to lici vec na sex i grad..kao to je kosmopolitski..tra la la..bezveze

#36:   Autor: Frost Post Postano: 07.07.2009. 20:34

padobranac je napisao/la: › sex je malo precjenjen..

Malo puno.

#37:   Autor: [. maza .] Post Postano: 08.07.2009. 2:09

Frost je napisao/la: ›
To je jedna vrlo odlična stvar dok god obje strane mogu razdvojiti osjećaj ljubavi od seksa. Ali kako su već rekli, u 90% slučajeva se s jedne strane počnu razvijati osjećaji i onda to pukne...

Wink


Za mene je takav sex glup. Da ti se određena osoba,u ovom slučaju legica/lega ne sviđa i ne privlači na bilo koji način ne bi spavao s njim. Jer iz osobnog iskustva imam u ekipi dosta lega, i mi se tako i ponašamo,sex nam uopće ne pada na pamet. Definitivino smatram da ti se taj lega sviđa,ili se to pak može navesti kao "drag" ti je,ali kad bi npr. bio s drugom drugačije bi se osjećala. Ne bi ti bilo svejedno kad te tvoj lega više ne bi zvao na ^^ sex. Sex mjenja granice prijateljstva. Wink

#38:   Autor: Frost Post Postano: 08.07.2009. 9:34

[. maza .] je napisao/la: › Za mene je takav sex glup.

Ha čuj, i meni je svašta glupo, pa ne mogu ništa oko toga Wink

#39:  Re: Prijateljski sex Autor: 1step2far Post Postano: 08.07.2009. 12:34

Na kraju krajeva, šta fali tome da se ljudi koji su se seksali zaljube jedno u drugo? I budu zajedno kao par.

#40:   Autor: Mother Earth Post Postano: 08.07.2009. 13:02

Nie to za mene... Jednostavno mi te dvije riječi ne idu zajedno.. prijateLj i sex .. toe meni oksimoron Very Happy

#41:  Re: Prijateljski sex Autor: MacaPapucharica Post Postano: 08.07.2009. 13:06

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Na kraju krajeva, šta fali tome da se ljudi koji su se seksali zaljube jedno u drugo? I budu zajedno kao par.


baš tako Smile

#42:   Autor: Frost Post Postano: 08.07.2009. 14:15

Očito ne može, mudrijaši tako kažu osijek031.com smile

#43:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 08.07.2009. 14:46

ja sam naivna pa ću vjerovati da je i to moguće Wink

#44:   Autor: insomnia Post Postano: 08.07.2009. 16:53

Hm, imadoh takvo iskustvo.. radilo se o osobi koja me bila privlačila samo fizički, dok si na psihičkoj razini nismo odgovarali al što pod nokat stane, i bilo nam je oboma jasno da bi nekakva veza bila najobičnija boleština od veze.. dakle, moguće je dok nema osjećaja zaljubljenosti.
Eh da, i onda je taj moj buddy malo pomalo počeo iskazivati kojekakve osjećaje ljubomore, posesivnosti i sl., kako se nekakav fuck buddy ne bi trebao ponašati, right? i tu sam ja to prekinula..
Dakle, moguće je, ali samo neko vrijeme. Osjećaji se razviju - dobri ili loši. Bar je tako bilo u mom slučaju.

#45:   Autor: [. maza .] Post Postano: 08.07.2009. 19:49

MacaPapucharica je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Na kraju krajeva, šta fali tome da se ljudi koji su se seksali zaljube jedno u drugo? I budu zajedno kao par.


baš tako Smile


mi ovdje pričamo o prijateljskom sexu.
Naravno da sam "za" da se zaljube,ali kad se zaljube nisu više prijatelji. :O
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Prijateljski sex Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::