Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Tko je na prvom mjestu: cura/dečko ili prijateljica/prijatelj? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:
Poll :: Tko treba biti na prvom mjestu?

Osoba s kojom si u ljubavnoj vezi
60%
 60%  [ 32 ]
Prijatelji
39%
 39%  [ 21 ]
Ukupno glasova : 53



#31:   Autor: karmen_du Post Postano: 30.03.2009. 16:33

Marshall-T je napisao/la: ›
Zanima me onak za bezveze.


sve ovisi o tome koliko si zaljubljen i koliko ti ta osoba znaci
ako ti ne znaci puno naravno da su ti prijatelji na prvom mjestu
A ovisi i o prijateljima, ako su prijatelji idi mi dodji mi onda naravno da ne trebaju biti na prvom mjestu. Medjutim ako je pravi prijatelj onda ce taj prijatelj znati sto znaci ljubav i na kojem nam mjestu treba biti.

#32:   Autor: PowerPuff Post Postano: 05.11.2009. 23:54

karmen_du je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marshall-T je napisao/la: ›
Zanima me onak za bezveze.


sve ovisi o tome koliko si zaljubljen i koliko ti ta osoba znaci
ako ti ne znaci puno naravno da su ti prijatelji na prvom mjestu
A ovisi i o prijateljima, ako su prijatelji idi mi dodji mi onda naravno da ne trebaju biti na prvom mjestu. Medjutim ako je pravi prijatelj onda ce taj prijatelj znati sto znaci ljubav i na kojem nam mjestu treba biti.


Potpisujem.

Zašto uopče dovoditi u pitanje?
Ja sam ta koja trebam izbalansirati između, nikako ne dovesti u neugodu niti jednu niti drugu stranu. Isto se očekuje i od njega.
Strašno ne volim rivalne situacije, takve stvari bi trebale biti samo blijedo sječanje na pubertetske dane, jer tamo i pripadaju..

#33:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.11.2009. 12:42

Svakako dečko! On mi je ujedno i najbolji prijatelj, siguran oslonac, uvijek me zna oraspoložiti i jaako dobro nasmijati, kao nitko. Wink Volim svog dečka i najveća mi je potpora, kakva niti jedan prijatelj/ica ne bi mogao biti. S njim provodim svo svoje slobodno vrijeme i uopće mi nije žao zbog toga jer stvarno uživam i jako se lijepo zabavljamo zajedno! Smile

#34:   Autor: PowerPuff Post Postano: 06.11.2009. 14:07

T-kvadrant... Rolling Eyes

#35:   Autor: Stella1989 Post Postano: 06.11.2009. 14:57

PowerPuff je napisao/la: ›
T-kvadrant... Rolling Eyes

WTF? Smile Još ne znaš gdje se nalazi famozna ''T-metropola'' ili?

#36:   Autor: R3nchi Post Postano: 03.06.2011. 10:26

JA najboljih nikad nisam im0..Cura je uvjek broj jedan, pa ponda sve ostalo.. I onda nakon nekooliko godina kao ja lovis okolo hibernirane akcijase za izlazit.. Prijatelji su uvjek tu al ekipa za izlazit tesko..Al da nebude da placipickarim iovako sam uvjek bio solo brijaac,sam to malo teze ide kad covjek ne cuga..Very Happy

#37:   Autor: Boost Post Postano: 03.06.2011. 12:20

Cura. Ona bi mi trebala biti djevojka, ljubavnica, najbolji prijatelj..sve u jednom..
No danas je to sve teže za pronaći.

#38:   Autor: lullaby Post Postano: 29.06.2011. 21:59

Nikad nisam jedno pretpostavljala drugome, nevjerojatno mi je da netko kad je u vezi odjednom nema potrebu za legosima koje zna sto godina! Mislim da se sve to moze izbalansirati, tj ne mislim, nego znam Smile

#39:   Autor: la čupakabra Post Postano: 29.06.2011. 22:43

Dečko prije svega

#40:   Autor: fear of the dark Post Postano: 30.06.2011. 7:31

Zašto bi itko bio na prvom mjestu??
S jedne strane dečki/cure odlaze i dolaze,a prijatelj je onaj koji je stalno tu....
A s druge strane nekad prijatelji odlaze pa cura/dečko postane sve u jednom....
ovisi o situaciji..iako ja mislim da nema razloga za biranje...jer se sve može iskombinirati....
a ako ne može svatko bira po svom nahođenju...

#41:   Autor: aghataurbas Post Postano: 27.09.2011. 14:00

Pa oboje. Treba imati vremena i za dečka i za prijatelje.

#42:   Autor: Anteee Post Postano: 06.10.2011. 14:04

najbolje kada je cura i najbolja prijateljica

#43:   Autor: latino_lovericaa Post Postano: 22.10.2011. 15:38

bitni su i prijatelji , a i dečko,.. jer uvijek i za jedne i za druge treba imat vremena.. nikad ne valja nikog zapostaviti jer ako dečko ode ostanu prijatelji,.. a prijatelji su ipak oni koji te poznaju najbolje ( pri tome ne mislim na one površne prijatelje )... sve u svemu,.. treba biti bitno oboje...

#44:   Autor: Boost Post Postano: 22.10.2011. 16:54

Ukoliko je situacija idealna, cura mi predstavlja curu jel, ljubavnicu, najboljeg prijatelja/prijateljicu...

#45:  Re: Tko je na prvom mjestu: cura/dečko ili prijateljica/prijatelj? Autor: 1step2far Post Postano: 23.10.2011. 18:47

Sad kad imam supruga i dijete, rekla bih da su mi oni najvažniji.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Tko je na prvom mjestu: cura/dečko ili prijateljica/prijatelj? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::