Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Zbogom Euro! Sad Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: Bentena Post Postano: 21.06.2008. 13:32

Ajde vise nek' je gotovo pa mir.
Jesam domoljub,jesam Hrvatica,al' brate sto je odvise je odvise...sva ova strka,frka,euforija,svo ovo megalogomansko trosenje...povisene emocije,prekoracivanje pozeljnog i pristojnog ponasanja pod krinkom zajednistva...
Nogomet je lijep sport.I unosan.Onima koji ga igraju ili igraju oko igre.
Svima nama ostalima ostaje uzivanje u gledanju igre.I u pobjedi.I to je to.Niti ce igracima pomoci niti odmoci sto je kilometarska kolona prije nekoliko dana zaguslia grad sa polupijanim,i pijanim nadam se samo suvozacima...Ako nista drugo narod se dobro opskrbio navijackim rekvizitima,pa ce iducom prilikom manje potrositi na nove...
Decki su igrali odlicno.
Ali,nekad treba imati i srece.

#32:   Autor: darkmark Post Postano: 21.06.2008. 14:59

Tužan ,razočaran, još uvijek nemogu vjerovat da je Turcima 3 utakmice pošlo za redom takvo sranje od preokreta da bi si najradje sad sve dlake na tijelu počupo.

Hrvatskoj repki i Biliću treba skinut kapu za sve,,,Neka Slaven vodi ovu repku i dalje...
Kad se vrati Dudu bit će sranja....

Ponosan sam na igru koju smo prikazali i ono jučer je ništa više nego jebeni peh....Ali to nam je pouka...A turci će doć opet a onda ćemo ih zdrobit.

Jos cu bit vjerovatno koji dan ljut i sve al sta je tu je.Takav je nogomet.Repka bravo jos jednom.Ponosan sam sto sam Hrvat....

U boj u boj, za narod svoj....

#33:   Autor: Poppy Post Postano: 21.06.2008. 15:26

tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad

#34:   Autor: Mikro Post Postano: 21.06.2008. 16:24

A j....a ŽIVOT JE OKRUTAN bravo dečki i za ove pobjede što ste nam ih priredili!kako ono kažu?PONOSAN SAM ŠTO SAM HRVAT!!!!Najesen idemo na ENGLESKU da im opet pokažemo kako se igra nogoš.

#35:   Autor: darkmark Post Postano: 21.06.2008. 16:45

Poppy je napisao/la: ›
tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad


Kako neće plakat, razvalimo jednu Englesku u kvalifikacijama 2 puta ,prodjes grupu sa maksimalnim brojem bodova i onda ti u zadnjoj sekundi jebeni turci daju gol za 1:1, U tri p.m....

#36:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.06.2008. 17:46

darkmark je napisao/la (Pogledaj post): ›
Poppy je napisao/la: ›
tek sam danas vidila onu scenu kad Srna plače nakon tekme, a Bilić ga gladi po glavi... da ti srce pukne! Sad


Kako neće plakat, razvalimo jednu Englesku u kvalifikacijama 2 puta ,prodjes grupu sa maksimalnim brojem bodova i onda ti u zadnjoj sekundi jebeni turci daju gol za 1:1, U tri p.m....


bio sam se već i pomirio s činjenicom da smo popušili dok nisi to spomenuo!!!!
al istina je živa istina tako točno opisano kako ovdje piše u tvom postu, budemo prvi u skupini, razjebemo engleze, razjebemo švabe i to ih deklasiramo totalno nisu se vidjeli cijelu utakmicu, pokupimo sve bodove u skupini i onda u zadnjoj sekundi popijemo gol od koga? OD JEBENIH TURAKA JEBEM IM MAJKE osijek031.com smile
u pičku materinu sad sam ljut
OPET!!!!!!!!!!!!

#37:   Autor: morgan Post Postano: 21.06.2008. 19:06

a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...

#38:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.06.2008. 19:14

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...


iskreno ni iz džepa ni u džep ali mene kao i druge veseli kad dobijamo bar negdje, iskreno rađe bi dobar poso, dobar auto i stan i u svakom trenu milju kuna u džepu pa makar više nikad ne osvojili nigdje ništ ni zaigrali nikad nigdje ali u nedostatku istoga jako me veseli gledati kako naši igraju na teveu čiji program plaćam 73 kn mjesečno, bar mi na tih 90 minuta smakne s uma sva sranja koja imam i sve obaveze, na tih 90 minuta se isključim i vičem u ekran jebiga Smile

#39:   Autor: MissTake Post Postano: 21.06.2008. 19:27

ale ale ale ale
osijek031.com smile
tako nam je i trebalo kad su toliko šasni propustili

DA SMO IMALI DUDUAAAAAAA

TAYLOR NAS JE UNIŠTIO

ali, ajd barem će prestat trošenje para na repku, bit će više za lapanje

#40:   Autor: daddos Post Postano: 21.06.2008. 19:54

... od četiri utakmice ,tri dobiješ,jednu odigraš neodlučno i svejedno pakuješ kofere...jebiga...

#41:   Autor: Svebor Post Postano: 21.06.2008. 20:12

Citat: › Otvaranjem ove poruke ubio si jednog Turčina,a slanjem nekom drugom ubio si jos dva.prema osmijehu na tvojem licu zakljucujem da si Hrvat! posalji poruku dalje i vratimo HRVATSKOJ osmijeh na lice.

sms koji kruži ...

#42:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 21.06.2008. 20:14

Eto, desilo nam se...Švicarska na svjetskom nije gol primila, pa ispala na penale...

#43:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.06.2008. 23:30

Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

#44:   Autor: darkmark Post Postano: 22.06.2008. 0:16

morgan je napisao/la: ›
a i vi se živcirate ni zbog čega...šta bi imali (osobno) od pobjede? samo razlog da se opijete i ožderete ( i poraz vam je dobordošao u tu svrhu)...ajd, shvaćam kladioničare, izgubili ljudi pare al vi mali obični...kao da vam mama i tata igraju, kao da vam korica kruha o tome ovisi....do sljedećeg nastupa sve zaboravite i ajmo ponovo...moje saučešće svima koji se osjećaju izgubljenima...


Jao brate moram ti reć da ti nisi ni N od navijača, pa nemoj kakat i lupat gluposti kao: sta smo mi izgubili, pa nismo mi nista izgubili, mi volimo reprezntaciju i stalo nam je da pobjedjuje....

#45:   Autor: Frost Post Postano: 22.06.2008. 4:39

nake_rado je napisao/la: ›
Vidi i oranje nesretno, isto tako, fantasitčno u grupi, razbiju francusku italiju i rumunjsku i onda dođe rusija koje je ''preko štele'' upala na euro i oni prođu u polufinale.

s tim da su rusi zaslužili svoj prolaz fair and square Very Happy
Osijek031.com » Sport » Zbogom Euro! Sad Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::