Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Bez Eduarda na Euru Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: nake_rado Post Postano: 23.02.2008. 20:50

Loona je napisao/la: ›
Otvorila se i peticija za izbacivanje Taylora iz pro nogometa..
Mesar, treba mu zabraniti doživotno igranje nogometa..
Prestrašno. Nadam se samo da će se Eduardo kad tad vratiti na teren..
Evo i linka za peticiju:
http://www.petitiononline.com/mataylor/petition.html

koja glupost, ovako šta nije potrebno iako je ozljeda velika, i Taylor glup

#32:   Autor: Poppy Post Postano: 23.02.2008. 21:10

7 039 potpisa do sad.

#33:   Autor: MissTake Post Postano: 23.02.2008. 21:33

zeros je napisao/la (Pogledaj post): › onda iskoristi opciju "ignore" na meni...

o kej

#34:  Re: Bez Eduarda na Euru Autor: zeros Post Postano: 23.02.2008. 23:09

Dobre vijesti: Dudu će brzo na travnjak!

Citat: › "Prijelom izgleda ružnije nego što zapravo jest. Puknula je samo vanjska kost, pa će povratak nogometu trajati tri, četiri mjeseca. Bitno je da karijera nije u pitanju!", tvrdi Arsenalov liječnik.

#35:   Autor: Circa Post Postano: 23.02.2008. 23:50

10778 Signatures Total

#36:   Autor: tux Post Postano: 23.02.2008. 23:57

uzasno je to sto je napravio i sve to al mislim da nema smisla covjeka izbacivati iz nogometa i tu nekakve peticije potpisivat..da je to napravio nas igrac sigurno nitko ne bi potpisao da ga se izbaci iz nogometa..i covjeku je zao..

#37:   Autor: cane Post Postano: 24.02.2008. 0:41

Eto upravo pročitah kako je operacija prošla dobro i da unutrašnjost noge nije nastradala. Slomljena je fibula, dakle vanjski prijelom zgloba i oporavak bi trebao trajati 6 mjeseci... Nadam se da je tako kao što pišu i da će čovjek moći opet igrat.

#38:   Autor: tux Post Postano: 24.02.2008. 8:25

mislim i nadam se da ce ponovo zaigrati i doci do forme u kakvoj je bio sada

#39:   Autor: Monstrum Post Postano: 24.02.2008. 9:38

tux je napisao/la (Pogledaj post): › uzasno je to sto je napravio i sve to al mislim da nema smisla covjeka izbacivati iz nogometa i tu nekakve peticije potpisivat..da je to napravio nas igrac sigurno nitko ne bi potpisao da ga se izbaci iz nogometa..i covjeku je zao..


ja bih prvi potpisao da se izbaci našeg čovjeka ili bilo koga nakon onakvog krvničkog starta, jer nogometaš koji je u stanju onako startati na protivnika ne zaslužuje biti na terenu i igrati nogomet s još 21 osobom.nogomet bi trebala biti igra u kojoj se uživa, gdje se dva tima nadmeću fer i korektno, a ne lomljenje nogu i uništavanje snova mladim momcima, i svaki nogometaš koji onako starta ne zaslužuje igrati nogomet

#40:   Autor: tux Post Postano: 24.02.2008. 19:27

Monstrum je napisao/la: ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › uzasno je to sto je napravio i sve to al mislim da nema smisla covjeka izbacivati iz nogometa i tu nekakve peticije potpisivat..da je to napravio nas igrac sigurno nitko ne bi potpisao da ga se izbaci iz nogometa..i covjeku je zao..


ja bih prvi potpisao da se izbaci našeg čovjeka ili bilo koga nakon onakvog krvničkog starta, jer nogometaš koji je u stanju onako startati na protivnika ne zaslužuje biti na terenu i igrati nogomet s još 21 osobom.nogomet bi trebala biti igra u kojoj se uživa, gdje se dva tima nadmeću fer i korektno, a ne lomljenje nogu i uništavanje snova mladim momcima, i svaki nogometaš koji onako starta ne zaslužuje igrati nogomet
pa u pravu si..u nogometu treba uzivati..al i svakom se dogodi pogreska,ostali igraci su rekli kako znaju da taj taylor nije grub igrac..jbg s jedne strane ga treba stvarno jako dobro kazniti al pak s druge ..

#41:   Autor: nake_rado Post Postano: 24.02.2008. 20:11

tux je napisao/la: ›
ostali igraci su rekli kako znaju da taj taylor nije grub igrac..jbg s jedne strane ga treba stvarno jako dobro kazniti al pak s druge ..

Ovo je Taylorov 2. prekršaj u zadnjih par utakmica tako da se stvarno može reći da nije grub igrač, ne kažem ni ja da ga ne treba dobro kazniti, ali doživotno ne.

#42:   Autor: ETI Post Postano: 24.02.2008. 23:31

ovaj što mu je to napravio nije sportaš i nije normalan. ne treba na teren više,treba ga u kavez sa nekim iz UFC-a da ga malo lomi. i onda mu dati majcu fifa fair play da trči oko terena svaku utakmicu!

#43:  Re: Bez Eduarda na Euru Autor: nake_rado Post Postano: 24.02.2008. 23:39

Ovako je Totti slomio



Cisse



Neki ludi boksač, ovo se mora vidit osijek031.com smile


#44:   Autor: _tenjac_ Post Postano: 25.02.2008. 0:31

kad sam se ja upisivo na peticiju bilo je više od 25000 potpisa

#45:   Autor: aethur Post Postano: 25.02.2008. 9:41

Ne fantazirajte s tim peticijama.
To je sport, sportske ozljede se događaju. Start se čini grup, nasila, namjeran i kakav već sve, ali to je sve dio nogometa. Nije Eduardo prvi ni zadnji koji se tako ozlijedio.
Ako već postoji peticija za izbacivanje Taylora iz nogometa, zbog tog starta, onda je trebalo napraviti i protiv Filipovića kada je skršio onoga Japanca koji je bio u komi (ili je još uvijek). To je borba revijalnog karaktera, koliko se sjećam, pa je Cro Cop uspio poslati Japanca na bolničko liječenje.
Stoga, nema potrebe za patetikom.
Osijek031.com » Sport » Bez Eduarda na Euru Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::