Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se osjecate na Bozic? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:

#31:   Autor: morgan Post Postano: 25.12.2007. 20:22

allein je napisao/la: ›
U ovim uvjetima ne možeš biti preoprezan.

voziti 20 na sat po očišćenoj cesti je ipak preoprezno:)

#32:   Autor: allein Post Postano: 25.12.2007. 20:29

Možda za tebe, ali ako je za volanom curica koja vozačku ima od proljetos (tek onda napunila 1Cool, a gume ćelave (nije tata stigao kupiti zimske)...
a ti ju obiđi ako je prespora Smile

#33:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 22:48

napokon naspavano

#34:   Autor: heart3 Post Postano: 25.12.2007. 23:07

Elena_Os je napisao/la: ›
Tužno, umorno, usamljeno... osijek031.com smile


me too...

#35:   Autor: MissTake Post Postano: 25.12.2007. 23:10

pa kaj svi u q.... meni tiba puca od kolača i klope... baš sam si hepiii

sad još da ima nekaj na telki. moram iskopati neki film na net-u

#36:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 25.12.2007. 23:55

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Tužno, umorno, usamljeno... osijek031.com smile perja me temperatura pa onda i bolesno... osijek031.com smile nemam uopće osjećaj da je Božić..
Sad
Da te probam malo utješiti, ja sam ga proveo (i još ga provodim) na poslu...

#37:   Autor: insomnia Post Postano: 26.12.2007. 20:15

kao i svaki drugi dan.. plus što sam još dodatno crknuta od tih silnih priprema.. kolači, spremanje itd... no Christmas spirit in me.. Sad inače sam svake godine u nekoj blagdanskoj bedari.. ove godine sam bila preumorna za to..

#38:  Hebiga....Znala si sto nas ceka Autor: Bushmaster Post Postano: 26.12.2007. 20:42

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....

#39:   Autor: Bushmaster Post Postano: 26.12.2007. 20:43

Sretan Bozic draga djeco i Svi dragi SII-ovci u Irackoj pustinji.....

#40:   Autor: sexyback Post Postano: 26.12.2007. 21:19

....usamljeno...I am Mrs. Lonely... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

#41:   Autor: aethur Post Postano: 26.12.2007. 23:44

Opizdila me blagdanska depresija...
Nadrkan sam i depresivan od božićnog jutra... a takvo je stanje i sada...

#42:   Autor: anakonda Post Postano: 27.12.2007. 5:25

Bushmaster je napisao/la (Pogledaj post): › Sretan Bozic draga djeco i Svi dragi SII-ovci u Irackoj pustinji.....


...SII????...vidim da znas ponesto od tome... Razz ...samo mala digresija, fali ti "E"...SEII...Smile
..hvala, sretan Bozic i tebi...Smile

#43:  Re: kako se osjecate na bozic Autor: 1step2far Post Postano: 27.12.2007. 7:22

Božić je kod mene prošao odlično, pokazala sam se budućoj svekrvi, ha ha... Ja baš i ne slavim Božiće, ali je bilo zanimljivo. I volim dobivati puse. Ali, prošao je i taj dan i ja sam na svom radnom mjestu, ah, a radi se i na staru godinu, buuuhuuu!!!

#44:   Autor: Black Adder Post Postano: 27.12.2007. 8:52

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


OOooo.. Crying or Very sad ...Odi ovamo da te malo zagrl, i stisk da bude lakse... Sad

osijek031.com smile ...Bice bolje sledece godine vec...Svima sretan Bozic i Nova godina... osijek031.com smile

#45:   Autor: anakonda Post Postano: 27.12.2007. 14:33

Black Adder je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...nikad gore....tisucama kilometara daleko od kuce, usred hebene pustinje, u bazi velicine nogometnog igralista....bez obitelji...kolaca, bozicne trpeze i izlezavanja....
...sjedim u uredu i odradjujem svoju 12satnu dnevnu sihtu, kao i svaki drugi dan....
...i razmisljam: hebo pare, da sam bar kod kuce...
...sretan Bozic, dragi forumashi....


OOooo.. Crying or Very sad ...Odi ovamo da te malo zagrl, i stisk da bude lakse... Sad

osijek031.com smile ...Bice bolje sledece godine vec...Svima sretan Bozic i Nova godina... osijek031.com smile


...ooooo, pa di si, susjede.....Smile...trebala sam navratiti tamo do vas ako nista drugo...jeste bar vi imali prasetine, kad vec nema piva i rakije???
Osijek031.com » Čavrljanje » Kako se osjecate na Bozic? Idite na Prethodna  1, 2, [3], 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::