Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Plinifikacija mladih Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 18.08.2007. 18:39

@debeli imas prejeben pogled na danasnje aktivnosti; ne trebas ni televizor, uvijek imas neku akciju pod prozorom

#32:   Autor: ela Post Postano: 19.08.2007. 9:52

ovi se plinificiraju,a sinoć sam se šokirala izjavom jedne mame dakle najnovija fora među klincima,ja sam ostala šokirana...
"igra" se zove abeceda...a ide otprilike ovako...
onaj na kome se igra ispruži dlan ,drugi igrač mu noktom grebe po jednoj zamišljenoj crti na dlanu i izgovara abecedu,na što ovaj prvi mora izgovoriti asocijacije na sva zadana slova...
cilj igre je za nepovjerovati što dublja brazgotina na dlanu..nemoram spominjati da se rana inficirala...Užas!

#33:   Autor: Sale car Post Postano: 19.08.2007. 10:53

Ja sam se plinirao i to je luuuuuudaaaaa stvar... Ali iskreno nisam imao pojma da se od toga moze umrijeti... jednom sam prilikom sprasio odjednom pola bocice i bilo mi je fino.... mogao bih opet, vec dugo nisam....
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Plinifikacija mladih Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::