Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Osijek u budućnosti? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:

#31:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 27.08.2005. 14:50

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sasha je napisao/la (Pogledaj post): › Ovisi o selu. Uzmi, recimo, Bizovac (kreacija između sela i grada...) ili još neko veće selo, takva sela ti imaju i više toga nego što grad može ponuditi.


Bravo Laughing
Bar neko vidi da nije sve crno, btw zna li neko po čemu su Črnkovci dobili ime i zašto su sjebali njihovu tvornicu trave?

I tek sad mi kažeš da se tamo trava proizvodila i prodavala i posjedovala....mali raj u Črnkovcima

#32:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.08.2005. 19:12

@debeli, jesu to sadaili onu travu sto se sadi red kukuruza, red trave?!

btw. zna netko sto je s "industrijalkom" i jel' se jos sadi oko Osijeka? ;-)

#33:   Autor: debeli Post Postano: 27.08.2005. 19:52

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @debeli, jesu to sadaili onu travu sto se sadi red kukuruza, red trave?!

btw. zna netko sto je s "industrijalkom" i jel' se jos sadi oko Osijeka? ;-)


Ma jok sadili su skroz velike table TRAVE samo što je od te malkoc bilo čudno sutradan, al je bilo za đaba Laughing
Mislim da me malo zaustavila u razvoju.
A ovo na Tenjskoj je bilo fun, zamisli odeš krast kukuruze za kuhanje i sput si nabereš za par jointova Razz
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Osijek u budućnosti? Idite na Prethodna  1, 2, [3]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 3 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::