Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Japanske kuglice Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: DanicaV Post Postano: 27.08.2007. 20:09

za neki rođoš sam dobila kineske kuglice, jing&jang, to se igraš u jednoj ruci i postižeš kao smirenje... duhovnu ravnotežu... fakat zveckaju kad ih premećeš preko ruke.

ali japanske nisam nikad vidjela.

#17:   Autor: marrai Post Postano: 27.08.2007. 20:29

ma šalu na stranu,ne vidim baš neku čaroliju u tim kuglicama,ne bi mi ustvari palo na pamet da ih odem kupiti i isprobavati njihovu učinkovitost...za kontrakciju vaginalnih mišića postoje i druge vježbe Smile

#18: Complicity Re: Japanske kuglice Autor: Rajnus Post Postano: 27.08.2007. 21:19

lejla je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle čemu služe?Vaša iskustva?Ovo što sam našla malo mi je Rolling Eyes

Nacelno japanske kuglice nisu za samozadovoljavanje. A inace kuglice otvaraju niz mogucnosti i ne dozivljenih uzitaka.
Kuglice obicno koriste da pojacaju osjecaj ispunjenosti, i podrazaj na stijenke v..... pa i na G tocku. Posto je v..... kruskolikog oblika iznutra ,a p.... bas i ne onda uvijek ostaje onaj jedan neispunjeni dio okolo pogotovo ako partner nema bas predebel p..... Japanske kuglice se posloze okolo i prilikom kretnji i daju poseban podrazaj i osjecaj posvuda po stijenkama v...... Naravno mogu se koristiti i analno i vaginalno, recimo predobar je osjecaj i recimo staviti kuglice u v..... i imati odnos analno, poseban osjecaj pruza objema stranama. Naravno i ona obratna varijanta je jaaako dobra, kada su kuglice u guzi i jebe te p.... i v....., naravno ako imas jos par kuglica onaj drugi par mozes staviti i u v..... same kuglice zaista pruzaju niz novih varijanti i osjecaja.
wtf?što je čovjek htjeo reći?


v... p.... koji kurac? Pises o analnom sexu i japanskim kuglicama a ne zelis biti prosta da ispadnes fina Rolling Eyes

#19:   Autor: Rajnus Post Postano: 27.08.2007. 21:20

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › ne kužim koji dio ti nije jasan?
zaboravili su napisati da se mogu i ostaviti unutra i tijekom dnevnih aktivnosti... jedini je bed što zveckaju LOL


Za to bi sluzio butt plug. Da izbjegnem benigne podjebe, ne nisam probao :)

#20:   Autor: insomnia Post Postano: 27.08.2007. 23:21

ja imam frendicu koja ih stavi i onda ode u trgovinu kupiti kruh.. kao, ak bude dugačak red, da joj lakše prođe čekanje osijek031.com smile stalno ima tupav cer na faci, treba li spomenuti? osijek031.com smile

#21:   Autor: heart3 Post Postano: 27.08.2007. 23:27

insomnia je napisao/la: ›
ja imam frendicu koja ih stavi i onda ode u trgovinu kupiti kruh.. kao, ak bude dugačak red, da joj lakše prođe čekanje osijek031.com smile stalno ima tupav cer na faci, treba li spomenuti? osijek031.com smile


good girl... Very Happy

#22:   Autor: fatcat Post Postano: 28.08.2007. 2:08

lejla je napisao/la: ›
Dakle čemu služe?Vaša iskustva?Ovo što sam našla malo mi je Rolling Eyes
Google "Ben Wah Balls"...

#23:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.08.2007. 9:57

Slavonske kuglice = odeš u obližnji šljivik, ako šljivik nije tvoj pitaš gazdu jel moš uzet par komada, on te ne pita što će ti, jer bože za šta služe šljive, ubereš šljiva po potrebi i kapacitetu i nanižeš na tanji komad špage i voila imaš hard core verziju japanskih kuglica na šokački Very Happy

#24: Complicity Re: Japanske kuglice Autor: lufus Post Postano: 28.08.2007. 16:21

lejla je napisao/la (Pogledaj post): › Dakle čemu služe?Vaša iskustva?Ovo što sam našla malo mi je Rolling Eyes

Nacelno japanske kuglice nisu za samozadovoljavanje. A inace kuglice otvaraju niz mogucnosti i ne dozivljenih uzitaka.
Kuglice obicno koriste da pojacaju osjecaj ispunjenosti, i podrazaj na stijenke v..... pa i na G tocku. Posto je v..... kruskolikog oblika iznutra ,a p.... bas i ne onda uvijek ostaje onaj jedan neispunjeni dio okolo pogotovo ako partner nema bas predebel p..... Japanske kuglice se posloze okolo i prilikom kretnji i daju poseban podrazaj i osjecaj posvuda po stijenkama v...... Naravno mogu se koristiti i analno i vaginalno, recimo predobar je osjecaj i recimo staviti kuglice u v..... i imati odnos analno, poseban osjecaj pruza objema stranama. Naravno i ona obratna varijanta je jaaako dobra, kada su kuglice u guzi i jebe te p.... i v....., naravno ako imas jos par kuglica onaj drugi par mozes staviti i u v..... same kuglice zaista pruzaju niz novih varijanti i osjecaja.
wtf?što je čovjek htjeo reći?

Kojeg spola je autor ovog elaboriranja?

#25:   Autor: lejla Post Postano: 28.08.2007. 16:31

Vjerovao ili ne muškog.
Navodno i sam probao Shocked

#26: Complicity Re: Japanske kuglice Autor: lejla Post Postano: 28.08.2007. 16:34

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›

v... p.... koji kurac? Pises o analnom sexu i japanskim kuglicama a ne zelis biti prosta da ispadnes fina Rolling Eyes

Rajnuše jabuko bakina a što tebi nije jasno?
fali ti još onu sa v da prevedeš na svoj narodski i sve ćeš razumjeti Wink

#27:   Autor: insomnia Post Postano: 02.09.2007. 20:41

potaknuta ovime svime odlučih si kupiti japanske kuglice.. !!! osijek031.com smile osijek031.com smile Laughing

#28:   Autor: allein Post Postano: 02.09.2007. 22:47

Fortuna je trgovina za tebe, insomnia Smile Next time you're in town.... Twisted Evil

#29:   Autor: insomnia Post Postano: 02.09.2007. 22:50

allein je napisao/la: ›
Fortuna je trgovina za tebe, insomnia Smile Next time you're in town.... Twisted Evil


bio? kupovao? Wink

#30:   Autor: allein Post Postano: 02.09.2007. 22:53

Čuo jako puno dobrih stvari, preporuke ili reklame, ostaje provjeriti Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Japanske kuglice Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::