Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Deferentektomija oliti vazektomija Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 23.06.2007. 13:01

Smile iza komentara = zajebancija. Naučite više čitati te smajlije, a ne ih trpati ko lude u postove...

Svoje razloge neću i ne moram iznositi ovdje. Nadao sam se da će se javiti wendy ili netko pametniji sa dovoljno logike i (privremene) lišenosti primitivizma majčinskih instikata. Well?

#17:   Autor: poison girl Post Postano: 23.06.2007. 13:47

svaka čast

#18:   Autor: 8 Post Postano: 26.06.2007. 12:59

paperje je napisao/la (Pogledaj post): › @bazooka _joe, ja to cijenim, nije svatko rođen da bude tata


Sad ću ja kao bivši francuski predsjednik Fransoaz pok. Mediteran: možda baš zato!

Dakle, možda baš zato, bazuka, imaj ti djecu. Treba osigurati egzistenciju demokratske i intelektualne manjine i za buduća vremena.

Osim ako ti se stvarno netko nije igrao s mozgom... Onda se možeš javiti meni, ja ću ti za 200 kn izvesti zahvat. A možeš i sam, ali dosta boli pa je to pitanje odlučnosti.

Instrumentarij: 20 cm paljene žice, kliješta

Zahvat: 1.) očistite muda vodom i safunom
2.) paljenom žicom obujmite mošnju ispod korijena penisa
3.) zavrtanjem krajeva žice jednog preko drugog zaustavite cirkulaciju
4.) kliještima nastavite zavrtanje dok vam jaja ne utrnu

Nakon pet-6 dana, jaja će usahnuti, a testisi otpasti.

Zu Risiken und Nebenwirkungen... Smile

#19:   Autor: neja Post Postano: 26.06.2007. 14:11

ja sam malo skuplja: operacija je 500 kn, al potpišeš obrazac da me oslobađaš odgovornosti (je.... ga papirologija)

1.dobiješ po litre brlje naiskap
2.oduzmeš se/ili još funkcioniraš
3.ja škare/didinu čakiju (opcija izbora)
4. cap-cap
5.ideš sam na hitnu, da te oni saniraju (dajem ti led besplatno)

#20:   Autor: 8 Post Postano: 26.06.2007. 15:37

Kod mene je urednije i jeptinije.

#21:   Autor: legica_os Post Postano: 26.06.2007. 15:48

8 je napisao/la: ›
Kod mene je urednije i jeptinije.


Baš zato što je jeftinije,znači da je manje kvalitetnije,a što je manje kvalitetnije znači da postoji mogućnost od infekcije što dalje znači da bi mogao umrijeti i k tome bi te njegova obitelj mogla optužiti za ubojstvo dok kod neje barem ima napismeno da se je oslobađa bilo kakve odgovornosti....ja da imam takav problem,da sam muško Very Happy otišla bi kod neje...sorry 8 Sad

#22:   Autor: 8 Post Postano: 26.06.2007. 16:21

Jebiga, ja znam kako se to radi.

Uz dužno poštovanje, bojim se da ste vas dvije biološki uskraćene u pogledu skrbi za jaja.

A osim toga, vidio sam i kako su na selu štrojili jarce.

#23:   Autor: flatline Post Postano: 27.06.2007. 19:03

razmisli ,
odvagni,
smrdljive pelene u pola noći vs. bucmaste ručice što te grle...

...podveži ili ne.

a ovi ostali seru...ako ne želiš biti otac-NEMOJ!.
paperje ima pravo...da su se bar neki ljudi podvezali, svijet bi bio ljepše mjesto.

#24:  Re: Deferentektomija oliti vazektomija Autor: wendy Post Postano: 30.06.2007. 11:56

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › koji nije nešto prekompliciran kako čujem - inače se i ne bi zvao zahvatom)


Oho, a šta kad se kaže "zahvat na srcu" ili "zahvat na mozgu" ? Wink

Sam zahvat za liječnika i nije toliko kompliciran, ponekad se radi i ambulantno, a traje 20-ak minuta, ali kako se radi o jako osjetljivom mjestu (i fizički i emocionalno Wink ), na tvome bih se mjestu dobro raspitala o iskustvima s tim na različitim mjestima.

Kako je naš odjel urologije postao Klinika za urologiju, mislim da se definitivno radi i vazektomija tamo. Nikad nisam čula kakva je tu situacija, ali u Zg na Rebru je stvarno super i, eto, to bi ti bio moj savjet.

Što se cijene tiče, znam da taj postupak zdravstveno svakako ne pokriva, ali 2000 kn?? Čisto sumnjam. Možda u privatnim klinikama. Po tome bi ženska sterilizacija koštala jedno... 10 000 kn Wink

Tu nema šta toliko koštat. Najbolje bi bilo da odeš do Klinike za urologiju u KBO i malo se kod njih raspitaš. Ja bih mogla u ponedjeljak skoknit po malo dodatnih informacija pa ću ti napisati šta su mi rekli.

Ne znam postoji li neka procedura oko toga kome rade operaciju. Na Rebru i u Dubravi neće samo tako operirati. Trebaš ih dobro uvjeriti da je to baš za tebe.

Vjerujem da imaš stvarno dobar razlog zbog kojega se odlučuješ na to. Ne toliko zbog toga što možeš prekrižiti vlastito potomstvo koliko zbog mogućih kasnijih posljedica. A baš zbog toga dobro pazi gdje ćeš to obaviti. Veterinar ti i nije baš neki izbor Very Happy

Ja ću se raspitati koliko mogu, a nakon toga preostaje jedino da držim fige

#25:   Autor: morgan Post Postano: 25.08.2009. 22:45

šta bi na kraju? evo prošle već dvije godine a nikakvih vijesti....

#26:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 26.08.2009. 10:06

morgan je napisao/la: ›
šta bi na kraju? evo prošle već dvije godine a nikakvih vijesti....


Ispalo da sam prirodan talent Wink
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Deferentektomija oliti vazektomija Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::