Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » biometeo i slična čudesa.. Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Rajnus Post Postano: 11.06.2007. 9:23

neja je napisao/la (Pogledaj post): ›
možda si radi toga bivši...
opet ne mogu šutjeti...ah..jače je jače od mene Wink Wink Wink Embarassed


Eh kamo srece da smo se zbog kite u zavjesi rastali Smile

#17:   Autor: neja Post Postano: 11.06.2007. 9:25

pa svaki razlog je dobar ako je dovoljno glup...
u prekidu iovako nema pameti..
kao i u početku nove veze....

#18:   Autor: Rajnus Post Postano: 11.06.2007. 9:27

Ne bih se slozio. Moj prekid je bio vrlo mudar potez, no to nije tema ovog topica Wink

#19:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.06.2007. 9:31

Rajnus je napisao/la: ›
Ne bih se slozio. Moj prekid je bio vrlo mudar potez, no to nije tema ovog topica Wink

pa možda je i kita u zavjesi bila dobar potez... tko zna kako je izmišljena štirka osijek031.com smile
btw, susjede je nesumnjivo zabavljalo.. Rolling Eyes

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 11.06.2007. 9:34

a ako ništa drugo, kraljevi smo offtopičarenja Very Happy

#21:   Autor: Rajnus Post Postano: 11.06.2007. 9:38

To sa mnom barem nije tesko Smile

#22:   Autor: neja Post Postano: 11.06.2007. 9:48

ti si baš uporan neki tip...
neumoran????

#23:   Autor: Rajnus Post Postano: 11.06.2007. 9:57

Kako u cemu Wink

#24:   Autor: neja Post Postano: 11.06.2007. 10:01

he, he, he
ide ti danas posebno dobro.... Cool

#25:   Autor: sexyback Post Postano: 11.06.2007. 16:48

tonya je napisao/la: ›
I meni tlak pada, ali uživam što nema puno sunca!!! Naime, dobih neku grozomornu alergiju kojoj uzroka još ni liječnici ne znaju pa mi je drago što ne prži sunce i ne moram svijetu pokazivati svoje plikove i krastice skakućući u kratkim hlačicama i majičicama (fuj Sad).
Inače, za tlak i meni voda pomaže! :glo glo glo:


Joj, hvala,hvala!! Very Happy Very Happy

Sada mi je puno lakši život, znajući da ne hodam jedina okolo k´o žaba krastača.
Alergiju na sunce imam unatrag 2-3 god., ne bih te željela bedirati,ali - ništa ne pomaže. Kamagel, Sinopen - nula bodova.

#26:   Autor: tonya Post Postano: 11.06.2007. 22:31

sexyback je napisao/la: ›
tonya je napisao/la: ›
I meni tlak pada, ali uživam što nema puno sunca!!! Naime, dobih neku grozomornu alergiju kojoj uzroka još ni liječnici ne znaju pa mi je drago što ne prži sunce i ne moram svijetu pokazivati svoje plikove i krastice skakućući u kratkim hlačicama i majičicama (fuj Sad).
Inače, za tlak i meni voda pomaže! :glo glo glo:

Joj, hvala,hvala!! Very Happy Very Happy

Sada mi je puno lakši život, znajući da ne hodam jedina okolo k´o žaba krastača.
Alergiju na sunce imam unatrag 2-3 god., ne bih te željela bedirati,ali - ništa ne pomaže. Kamagel, Sinopen - nula bodova.

Haha, i meni je lakše što nisam jedina. Ja još ne znam na što sam alergična, čekam rezultate. Jedna od verzija je također sunce. Pijem tablete, pa pomažu, ali čim prestanem... Čudovište Smile
Dakle, kad vidim jedinu curu u dugim rukavima usred ljeta, prepoznat ću te!! Very Happy

#27:   Autor: sexyback Post Postano: 14.06.2007. 14:54

Haha, i meni je lakše što nisam jedina. Ja još ne znam na što sam alergična, čekam rezultate. Jedna od verzija je također sunce. Pijem tablete, pa pomažu, ali čim prestanem... Čudovište Smile
Dakle, kad vidim jedinu curu u dugim rukavima usred ljeta, prepoznat ću te!! Very Happy
[/quote]

Ja i dalje hrabro koračam u majci na bretele, a dobra strana (nakon što oguglaš kad zavrnu nosom i izbeče oči) je što uvijek te netko propusti na blagajni- boje se ljudi da je prijelazno Laughing
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » biometeo i slična čudesa.. Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::