Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Osječko Pivo Fan Klub Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: DonQuijote Post Postano: 13.03.2007. 8:58

stvarno sam se imao priliku družiti s ljudima iz cijelog svijeta, i s njima popiti osječko. većini se sviđa baš zato što je jače nego su navikli, gorće.

to što je većini vas trava zelenija u susjedovom vrtu samo govori o vama.

ja ne kažem da je osječko najbolje pivo na svijetu, naravno da ima boljih. slažem se i da kvaliteta zna varirati. ali, nije ni tako loše kako mnogi "osječani" tvrde, čak naprativ, bolje je od puno razvikanih piva koje sam pio. a pio sam ih...

#17:   Autor: Circa Post Postano: 13.03.2007. 9:36

Manda je napisao/la: ›
Dragi ljubitelji piva, kolege i kolegice sugrađani... Laughing Osvanuo je novi portal namijenjen prvotno ljubiteljima osječkog piva, svojevrsni fan klub istog, a uz to i forum na adresi Osječko pivo fan klub . Valja napomenuti da je u pripremi i portal o pivu općenito koji će biti na istoj domeni. Ako volite taj božanski nektar zvan osječko pivo, navratite Smile Toliko za sada od mene. Pozdrav i hvala. Twisted Evil

Meni ovo jako smrdi na Guerrilla marketing i siguran sam da netko prima lovu za ubacivanje ovakvih bubica po forumima...

#18:   Autor: lufus Post Postano: 13.03.2007. 11:33

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › stvarno sam se imao priliku družiti s ljudima iz cijelog svijeta, i s njima popiti osječko. većini se sviđa baš zato što je jače nego su navikli, gorće.

to što je većini vas trava zelenija u susjedovom vrtu samo govori o vama.

ja ne kažem da je osječko najbolje pivo na svijetu, naravno da ima boljih. slažem se i da kvaliteta zna varirati. ali, nije ni tako loše kako mnogi "osječani" tvrde, čak naprativ, bolje je od puno razvikanih piva koje sam pio. a pio sam ih...

stella i slične tekućine nisu pivo, to su sokovi od hmelja ili čega već, pivo je gorka tekućina, imam dosta prijatelja pivopija u inozemstvu i nitko ga nije popljuvao. osječko je na takvom glasu zbog "marketinga": očajne reklame, još gore boce, nesposobni ljudi u marketingu...srećom da su istjerali gucića i ostalu bandu pa se nadam da će nova garnitura u pivovari popravit situaciju.

#19:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.03.2007. 12:24

lufus je napisao/la: ›
osječko je na takvom glasu zbog "marketinga": očajne reklame, još gore boce, nesposobni ljudi u marketingu...srećom da su istjerali gucića i ostalu bandu pa se nadam da će nova garnitura u pivovari popravit situaciju.


Istina, osječko je jedno od boljih piva u ovom kutku svijeta. Ali nije za napit se, baš kao i nijedno drugo pravo pivo... Super dođe kad ti se baš pije pivo-dva-tri. Četri's the limit! Smile
Ja bih na popis lošijih stvari kod osječkog spomenuo još i variranje kvalitete; jednom se dogodilo da je nekoliko piva unutar iste gajbe bilo odvratno, ostala podnošljiva, a dva-tri odlična. WTF? Ista serija, isti datum izlaska... Ne kužim se u tehnologiju piva, ali nešto tamo nije u redu. Pogotovo ljeti.

#20:   Autor: Manda Post Postano: 14.03.2007. 7:07

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Manda je napisao/la: ›
Dragi ljubitelji piva, kolege i kolegice sugrađani... Laughing Osvanuo je novi portal namijenjen prvotno ljubiteljima osječkog piva, svojevrsni fan klub istog, a uz to i forum na adresi Osječko pivo fan klub . Valja napomenuti da je u pripremi i portal o pivu općenito koji će biti na istoj domeni. Ako volite taj božanski nektar zvan osječko pivo, navratite Smile Toliko za sada od mene. Pozdrav i hvala. Twisted Evil

Meni ovo jako smrdi na Guerrilla marketing i siguran sam da netko prima lovu za ubacivanje ovakvih bubica po forumima...


Uvjeravam te, ne primamo nikakve novce za fan klub, niti namjeravamo primati. Svi su i dalje dobrodošli.

#21:   Autor: zlusch Post Postano: 14.03.2007. 11:58

Manda je napisao/la: ›
Dragi ljubitelji piva, kolege i kolegice sugrađani... Laughing Osvanuo je novi portal namijenjen prvotno ljubiteljima osječkog piva, svojevrsni fan klub istog, a uz to i forum na adresi

Kakve veze ima vijest o fudbalerima na stranicama o pivu? I onaj debilni slogan "Inati se Slavonijo...."?

#22:   Autor: zlusch Post Postano: 14.03.2007. 12:07

bazooka_joe je napisao/la: ›
Ja bih na popis lošijih stvari kod osječkog spomenuo još i variranje kvalitete; jednom se dogodilo da je nekoliko piva unutar iste gajbe bilo odvratno, ostala podnošljiva, a dva-tri odlična. WTF? Ista serija, isti datum izlaska... Ne kužim se u tehnologiju piva, ali nešto tamo nije u redu. Pogotovo ljeti.

Okus vjerojatno ovisi o broju štakora koji upadnu u onaj veliki tank. I naravno... koliko takvih štakora djelatnici primijete Wink

#23:  Re: Osječko Pivo Fan Klub Autor: Manda Post Postano: 28.03.2007. 19:03

Povodom osnivanja Fan Kluba Osječkog Piva organizira se prva alkoholijada.

ALKOHOLIJA 13.4.2007

Plan i program opijanja
Program:

7:45 - Sastanak ispred STUCa
8:00 - Dolazak u Supermerkant birc (Kod Peveca - 0,5 l točenog osječkog - 5kn)
8:05 - Ispijanje prvog Osječkog (na eks) Twisted Evil
9:00 - Natjecanje u ispijanju piva na eks
9:15 - Nastavak ispijanja Osječkog
12:00 - Natjecanje "Najpivski stomak"
12:15 - Kraj službenog programa i sumiranje koliko je litara Osječkog popijeno i dodijela nagrada "najhrabrijima" Twisted Evil Twisted Evil

Ovo, naravno, nije kraj programa, ali poslije ćemo biti prepijani da nastavimo brojat

Cool Pozdrav svim pivopijama i vidimo se tamo Very Happy

Posjetite nas na Osječko Pivo Fan Klub

#24:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.03.2007. 22:24

Manda je napisao/la: ›

Program:
8:05 - Ispijanje prvog Osječkog (na eks) Twisted Evil
9:00 - Natjecanje u ispijanju piva na eks



....stvarno imate dobar eks.......punih 55 min.....Cool

#25:   Autor: Nekvinda Post Postano: 29.03.2007. 0:34

Jel ta cijena samo 13. zbog alkoholijade ili je to stalno tako?

#26:   Autor: DonQuijote Post Postano: 29.03.2007. 8:37

Nekvinda je napisao/la: ›
Jel ta cijena samo 13. zbog alkoholijade ili je to stalno tako?

mislim da je tamo stalno tako. bar sam tako nešto načuo...

#27:   Autor: Manda Post Postano: 29.03.2007. 9:18

Tako je tamo stalno, svi ste dobrodošli.

#28:   Autor: fatcat Post Postano: 29.03.2007. 11:26

Manda je napisao/la: ›
Tako je tamo stalno, svi ste dobrodošli.
Cool...


#29:   Autor: esseker81 Post Postano: 29.03.2007. 13:16

osječko pivo je dobro,a esseker predobro

#30:   Autor: legica_os Post Postano: 29.03.2007. 16:16

Manda je napisao/la: ›
Povodom osnivanja Fan Kluba Osječkog Piva organizira se prva alkoholijada.

ALKOHOLIJA 13.4.2007

Plan i program opijanja
Program:

7:45 - Sastanak ispred STUCa



ja ne razumijem kak može netko piti tako rano??
Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Osječko Pivo Fan Klub Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::