Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Humor, vicevi » Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?! Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: SmokeY Post Postano: 07.03.2007. 12:59

Bilo bi smiesno da si na primjer u Jehovinim svjedocima i sad nema sexa prije braka i na medenom mjesecu kroz otvoren wc vidis zenu s ledja kako pisa stojecki !!!

A ionako ovim nasim OS pankericama ne smeta sto pisaju stojecki iako imaju hlace na sebi Smile

Narodnjakusama je najbolje jer one ionako nemaju nista na sebi, samo cizmice i duboke dekolte

#17:   Autor: legica_os Post Postano: 07.03.2007. 13:04

SmokeY je napisao/la: ›
A ionako ovim nasim OS pankericama ne smeta sto pisaju stojecki iako imaju hlace na sebi Smile
Narodnjakusama je najbolje jer one ionako nemaju nista na sebi, samo cizmice i duboke dekolte


a šta je sa normalnim curama? Very Happy

#18:   Autor: zlusch Post Postano: 07.03.2007. 13:56

fatcat je napisao/la: ›
P.S. Jel cudo... Kad god tema predje na tehnicke detalje, ista grupica nastavi diskusiju. Ostali se povuku ili se srame. "Jelte" Mr Zlusch...

Ma, znaš već kako to ide.... oni se potpisuju imenom i prezimenom, a ja tek nekim izmišljenim nadimkom pa kužim da im je malo nezgodno Wink

#19:   Autor: zlusch Post Postano: 07.03.2007. 13:58

CatCloe je napisao/la: ›
to bi u praksi bila ona ekipa koja ostaje do fajronta.. Wink

Ništa se ne hvališ... jel već pogađaš u jednu pločicu ili još uvijek šaraš okolo po fugama?

#20:   Autor: CatCloe Post Postano: 07.03.2007. 14:20

uspjela sam precizirati i smanjiti površinu s pola kupaone na 4 pločice osijek031.com smile

#21:   Autor: SmokeY Post Postano: 07.03.2007. 14:27

legica_os je napisao/la: ›
a šta je sa normalnim curama? Very Happy


Ne znam, kad naidjem na jednu javim ti Smile

#22:   Autor: zlusch Post Postano: 07.03.2007. 14:28

CatCloe je napisao/la: ›
uspjela sam precizirati i smanjiti površinu s pola kupaone na 4 pločice osijek031.com smile

Uvjeren sam da je tzv. problem u tvojim prstima. Mada, moguće je i da je potencijalni tzv. camel-toe jedan od faktora tzv. neuspjeha Wink

#23:   Autor: CatCloe Post Postano: 01.05.2007. 22:31

ah, nakon polusatne potrage po krivim dijelovima foruma, napokon nađoh ovaj topic (umorila sam se)..
..kako bih ponosno objavila da je moja najbolja legica danas stojeći piškila i tako ugasila ostatke vatre od roštiljanja... nije smočila hlače i učinila je to, naravno, bez pomagala.
znala sam da ću prije ili kasnije imati dokaz da je moguće osijek031.com smile

#24:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.05.2007. 23:28

Bez fotke kojom bi potkrijepila svoju tvrdnju - ostaje nam samo zamisljati kako je to izvela - citaj: moguce je da je cucala iznad vatre, rascerecenih nogu... ;-)

Dakle, je li bas stajala, ili je bio neki polustojeci polozaj u igri - sto ju odmah diskvalificira iz utrke za potencijalnog clana drustva Stojecih Pishaca?

#25:   Autor: CatCloe Post Postano: 02.05.2007. 8:59

stajala je, i to s oba koljena pružena, majku mu! stojeći znači samo jednu stvar - stojeći Very Happy
čak i da sam fotkala, ne bi imala srca staviti to na net, ipak mi je to najbolja legica i uz to još nečija žena i majka osijek031.com smile
a ako riječ nije dovoljna, onda svo ovo piskaranje potpuno gubi smisao.. ili?

#26:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 02.05.2007. 9:13

ko to piša po mom veceu ...

#27:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 02.05.2007. 9:14

nemoj da mi šiškiš tuda tako lijepa a šora svuda

#28:   Autor: zlusch Post Postano: 06.05.2007. 10:40

CatCloe je napisao/la: ›
ah, nakon polusatne potrage po krivim dijelovima foruma, napokon nađoh ovaj topic (umorila sam se)..
..kako bih ponosno objavila da je moja najbolja legica danas stojeći piškila i tako ugasila ostatke vatre od roštiljanja... nije smočila hlače i učinila je to, naravno, bez pomagala.

Ček malo... učinila je to bez pomoći prstiju? Shocked

#29:   Autor: CatCloe Post Postano: 06.05.2007. 13:46

zlusch je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
ah, nakon polusatne potrage po krivim dijelovima foruma, napokon nađoh ovaj topic (umorila sam se)..
..kako bih ponosno objavila da je moja najbolja legica danas stojeći piškila i tako ugasila ostatke vatre od roštiljanja... nije smočila hlače i učinila je to, naravno, bez pomagala.

Ček malo... učinila je to bez pomoći prstiju? Shocked

ma ne, uz pomoć prstiju - naravno! mislila sam bez pomagala kao bez dodatnih predmeta, dijelovi tijela se ne broje osijek031.com smile pa nemoj sad pretjerivati - u tom slučaju bi mi to bio najbolji prijatelj, a ne prijateljica! čak i vi trebate ruku da ugasite vatru mlazom osijek031.com smile

#30:   Autor: zlusch Post Postano: 06.05.2007. 14:24

CatCloe je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Ček malo... učinila je to bez pomoći prstiju? Shocked

ma ne, uz pomoć prstiju - naravno! mislila sam bez pomagala kao bez dodatnih predmeta, dijelovi tijela se ne broje osijek031.com smile pa nemoj sad pretjerivati - u tom slučaju bi mi to bio najbolji prijatelj, a ne prijateljica! čak i vi trebate ruku da ugasite vatru mlazom osijek031.com smile

Bilo kako bilo, trebala si to dokumentirati... Wink

A ti si svoju tehniku usavršila, pretpostavljam... sad gađaš i komarce na pločicama? Very Happy
Osijek031.com » Humor, vicevi » Tko kaže da žene ne mogu piškiti stojećki?! Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::