Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: CatCloe Post Postano: 08.02.2007. 13:38

tonya je napisao/la: ›
Ugara? Što ti imaš protiv Ugara? Very Happy

hahahaha kad su mi prsti brži od mozga osijek031.com smile

#17:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.02.2007. 20:37

alexia je napisao/la: ›
...mislila sam da je to ankul postalo


Istog trena kad su djeca otkrila ljepilo Smile
A drugi su krenuli u srednju, pa ih je bolio k... za padanje u nesvjest, počeli su cugati.

#18:   Autor: Zuhra Post Postano: 08.02.2007. 20:53

lol, danasnja djecu (klinci) ja nepsadm u njih xD
igracu wow i takav shit ... a ne comadore 64,
jel ga imas jos cjeloga ?

#19:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 09.02.2007. 11:09

CAROLINE je napisao/la: › ne kazem da je igra zdrava i pohvalna.... medjutim definitivno nije novitet


Agree...

Jedina razlika izmedju "danas" i "onda" je u tome sto danas postoje mediji koji ce od svakog kurca pokusati napraviti nacionalno senzaciju, skandal, crnu kroniku i megasranje koje ce na kiosku privuci naivnog konzumenta informacijskog drloga.

Mediji su postali profitno Megazlo!

P.S. Vecina nas je igrala slicnih igara, razbijala si glave kamenjem i ciglama, picila se drvenim stapovima, padala s bicikla, tukla se, cupala kosu i razbijala nos drugima... dobro, govorim u svoje ime, ali kontam da nisam bio jedini... ;-)

a nu me danas, vidje u kak'og sam zdrepca izras'o! ;-)

Dakle, roditelji, pustite djecu neka se pice i ne mijesajte se u njihove obracune...

#20:   Autor: toni Post Postano: 09.02.2007. 11:16

Jos da se netko sjeto one stare igre 'lezanja ispred auta i cekanja da isti prodje iznad tebe' Smile)

iako se toga ni ne sjecam, ali roditelji su mi pricali da smo ko picani sjedili pored ceste cekali da naidje auto, legli pred njega i cekali..

vozacevo trubljenje, psovanje i slicno je usljedilo, nakon par puta je stara izasla van (naravno da smo to radili ipred kuce) i popizdila i izricito mi/nam zabranila da lezimo ispred nadolazeceg auta. Smile))

naravno da smo se dosjetili i cekali kamijon Smile))

#21:   Autor: game Post Postano: 09.02.2007. 19:58

Zuhra je napisao/la: ›
@game

sado mazo XD


a, nije Smile
osijek031.com smile

#22:  Re: Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Autor: Isis Post Postano: 16.02.2007. 10:35

Najnovija igra?
Ajme, otkrili su toplu vodu...

Tak šta se razilo u osnovnjaku od davnih dana.

#23:   Autor: Sale car Post Postano: 16.02.2007. 11:34

daniel-202 je napisao/la: ›

ZADAR - Najnovija igra među zadarskim osnovcima sablaznila je javnost. U školskim dvorištima i prostorima djeca namjerno zaustavljaju dah sve do nesvijesti, nakon čega ih ostali sudionici oživljavaju i proglašavaju pobjednikom, piše Slobodna Dalmacija.

Uglavnom učenici sedmih i osmih razreda izmislili su i pravila igre: čučne se i diše duboko, potom začepi nos i stavi palac u usta kako bi se spriječio ulazak zraka u pluća. Ubrzo 'igrač' pada u nesvijest, a promatrači ga osvješćuju te proglašavaju pobjednikom.

O novoj 'igri' obaviještena je policija i roditelji, a u školama je održan i niz stručnih predavanja.

Zadarski osnovci izmislili su i druge bizarne načine 'zabave'. Jedan od poznatijih je tzv. krvava kuna, pri čemu se učenici novčićima udaraju po gornjem dijelu dlana, a pobjednik je onaj tko izdrži najviše udaraca. 'Igra' nerijetko prođe bez krvi, pa je po tome i dobila ime.


- na slijedecem sastanku 031 igramo ovu igru, pobjedniku dajemo sve kikirikije koje imamo..... Very Happy


"Nove" igre... i oni zato zovu murju... pa nisu normalni... ja sam cijeli prvi razred srednje skole solazio krvavih saka kuci, pa nikom nista... to se przilo sam tako... pod satom, odmorom, kad god se stiglo... a sake su mi izgledale ko da sam tri dana udarao sakom u zid...

Sto se tice onesvjescivanja... to nikad nisam probao, ali je jedan iz mog razloga razbio glavu o rub ploce kada je pao... hehe....

Ali to je daleko od "novih" igara...

Ivan je napisao/la: ›
neznam ja te igre nasilja, ja sam kokuće igrao Commodore 64


to ti je najpametnije... bar nisi imao posla s murjuom....

#24:   Autor: mia Post Postano: 16.02.2007. 12:30

mislim pa ti @sale pričaš kao da je to nešto normalno...meni nije i ježim se jer imam 2 klinca i želim da živi i zdravi završe školu. kad bi jedan od njih došao samo jednom krvav kući mislim da bih poravnala školu!

#25:  Re: Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Autor: lufus Post Postano: 16.02.2007. 13:10

mia bez uvrede, ali gdje si ti išla u školu?

#26:   Autor: mia Post Postano: 16.02.2007. 13:14

promijenila sam puno škola i adresa. i da se nešto ružno dogodi mom djetetu u školi, naravno da bih zvala policiju!
ako je tebi sve to normalno, zašto bi bilo i meni?
ili pokušaj mi dočarati da to JE normalno!

#27:  Re: Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Autor: lufus Post Postano: 16.02.2007. 13:25

pogledaj malo što su ljudi pisali u ovom topicu, a vjerojatno si i sama svjedočila što se sve radilo u školi, a i policija tu ne može puno pomoći.

#28:  Re: Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Autor: mia Post Postano: 16.02.2007. 13:27

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › pogledaj malo što su ljudi pisali u ovom topicu

pogledala

#29:  Re: Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Autor: mia Post Postano: 16.02.2007. 13:28

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › vjerojatno si i sama svjedočila što se sve radilo u školi, a i policija tu ne može puno pomoći.


1. nisam
2.može kad se nabrusiš (imam iskustvo da je sve moguće!)

#30:   Autor: Sale car Post Postano: 16.02.2007. 13:38

mia je napisao/la: ›
mislim pa ti @sale pričaš kao da je to nešto normalno...meni nije i ježim se jer imam 2 klinca i želim da živi i zdravi završe školu. kad bi jedan od njih došao samo jednom krvav kući mislim da bih poravnala školu!


Nisam rekao da je to normalno, i shvacam te posto si roditelj, ali ako to tvoje dijete radi svjesno i zna sta radi cemu onda policiju zvati... meni je stara rekla samo da sam budala kad mi je vidjela sake... djeca moraju kroz sve proci i mislim kako ih ne treba sprecavati u tome... ako si oce nanositi bol nek si nanose...

btw. jel neko cuo za igru pljeskavica?
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Zadarski osnovci bizarnom igrom do nesvijesti Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::