Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » nedjeljni mamurluk Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: fatcat Post Postano: 22.01.2007. 1:30

Samo jedna stvar pomaze. Dorucak... bourbon, poliven preko leda sa kriskom limuna.

#17:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 22.01.2007. 11:32

Toljaga u glavu...Onda ce te boliti od necega drugoga i zaboravit ces da je mamurluk...Tj mamurluka vise nece biti...

#18:   Autor: daniel-202 Post Postano: 22.01.2007. 11:52

meni je draže ono : klin se klinom izbija Very Happy

#19:   Autor: Inuit Post Postano: 22.01.2007. 16:00

Paradajz sos..

voda se pije prije spavanja uz obaveznih 1l pored kreveta.

ps. nemate pojma Razz

#20:   Autor: cane Post Postano: 22.01.2007. 22:40

Inuit je napisao/la: ›
Paradajz sos..

voda se pije prije spavanja uz obaveznih 1l pored kreveta.

ps. nemate pojma Razz

prije spavanja je dobro pojesti nešto i popit bar 2 jogurta. vjerujte isto pomaže. a može i hladnog mlijeka. ima nešto u tim mliječnim proizvodima što neutralizira alkohol i umanjuje mamurluk.

#21:   Autor: daniel-202 Post Postano: 22.01.2007. 22:51

cane je napisao/la: ›
Inuit je napisao/la: ›
Paradajz sos..

voda se pije prije spavanja uz obaveznih 1l pored kreveta.

ps. nemate pojma Razz

prije spavanja je dobro pojesti nešto i popit bar 2 jogurta. vjerujte isto pomaže. a može i hladnog mlijeka. ima nešto u tim mliječnim proizvodima što neutralizira alkohol i umanjuje mamurluk.


Ja sam opet čuo da je najbolje ujutro popit mlijeko ili pojest kiselo vrhnje, a ne prije spavanje. Odsada ču i prije i poslije spavanja popit mlijeka Very Happy

#22:   Autor: euchrid Post Postano: 23.01.2007. 16:18

glupo zvuči, ali jedna od čari cuganja je i u tome što si sutradan u banani

#23:   Autor: Inuit Post Postano: 23.01.2007. 16:20

daniel-202 je napisao/la: ›
Odsada ču i prije i poslije spavanja popit mlijeka Very Happy


Pripremi i 'bljuvaonicu' pored kreveta Very Happy

#24:   Autor: DonQuijote Post Postano: 23.01.2007. 20:00

ja sam tek tijekom zadnjih cca godinu dana saznao šta je mamurluk! to ne znači da prije nisam pio, o naprotiv! ali sam se, nakon puno (mislim: PUNO) popijene cuge, nakon samo par sati sna budio čio i oran.* i nije se jednom dogodilo da sam odmah nastavio s nečim iz čaše što mi je ostalo još od prije spavanja, a to definitivno nije bila voda.

tek me u zadnje vrijeme, sad kad i pijem puno manje i puno rjeđe, hvata taj neki mamurluk (valjda više nemam kondicije, tko će li ga znati). mada ni to nije za nepreživiti, malo boli glava i nešto sam usporen par sati i to je to.
________
* to može potvrditi i nekoliko forumaša, neki od njih su mi i zavidjeli na tome. sad se samozadovoljno smiju kad vide da imam neke naznake mamurluka. neka vam, i ja sam imao svojih trenutaka. Wink

#25:   Autor: euchrid Post Postano: 24.01.2007. 21:51

DonQuijote je napisao/la: ›
i nije se jednom dogodilo da sam odmah nastavio s nečim iz čaše što mi je ostalo još od prije spavanja, a to definitivno nije bila voda.


normalno da nisi imao mamurluk kad si ostavljao pića u čaši... da si uvijek popio do kraja sigurno bi te bolila glava...

pretpostavljam da sada više ne ostavljaš cugu za sutra?

#26:   Autor: game Post Postano: 24.01.2007. 22:04

jogurt, sok od rajčice...
ne skupa...Smile
ili/ili
da ne bi do zabune došlo Smile

#27:   Autor: CatCloe Post Postano: 25.01.2007. 12:04

Inuit je napisao/la: ›
Paradajz sos..

e da! kad sam se prošle godine osakatila za svoj rođendan, frendica mi je drugi dan pomiješala paradajz sos, tabasco, sol, limun i led. diže iz mrtvih, a i jaaako je fino Smile

#28:   Autor: fatcat Post Postano: 26.01.2007. 2:49

CatCloe je napisao/la: ›
e da! kad sam se prošle godine osakatila za svoj rođendan, frendica mi je drugi dan pomiješala paradajz sos, tabasco, sol, limun i led. diže iz mrtvih, a i jaaako je fino Smile
Dodaj jos 60ml vodke i worcestershire sos i evo bloody mary cocktail... Negdje procitana definicija: Mamurluk je kad ujutro otvaras oci a molis boga da ne moras...

#29:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.01.2007. 10:15

fatcat je napisao/la: › ]
CatCloe je napisao/la: ›
e da! kad sam se prošle godine osakatila za svoj rođendan, frendica mi je drugi dan pomiješala paradajz sos, tabasco, sol, limun i led. diže iz mrtvih, a i jaaako je fino Smile

Dodaj jos 60ml vodke i worcestershire sos i evo bloody mary cocktail...

znam, ova varijanta koju sam ja napisala zovu i virgin mary.

fatcat je napisao/la: › ]
Negdje procitana definicija: Mamurluk je kad ujutro otvaras oci a molis boga da ne moras...

točna je osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#30:   Autor: fatcat Post Postano: 26.01.2007. 19:44

CatCloe je napisao/la: ›
znam, ova varijanta koju sam ja napisala zovu i virgin mary.
Istina... bloody mary se cesto nadje ova druga je ugrozena vrsta... Wink
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » nedjeljni mamurluk Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::