Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Umro Joe Barbera - tvorac crtića: Tommy i Jerry.... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: darkmark Post Postano: 03.01.2007. 14:48

Sale car je napisao/la: ›
ela je napisao/la: ›
Sad vidim po godinama da te omašio Branko kockica,svečano obećajem kada dobijem sve epizode,dobiješ i ti da vidiš o čemu se radi.


E hvala... bas me zanima...

e jel neko ima na kompu epizode benny hilla... tu melodiju isto imam na mobitelu, a i lega s posla mi je prico o tome pa bih i to volio pogledati...

Odo novih crtica ( serija ) najvise mi se sviđaju pokemoni... odlicni su mi... a ovo je ostalo sve smeće... a animirani su mi filmovi svi odlicni... ledenog doba kao prvi film te vrste ( mislim da je to bio prvi animirani film ) i potraga za nemom... ostalo nisam gledao, ali sam cuo da je sve odlicno... to su filmovi i za djecu i za odrasle... svaka cast n ideji i realizaciji...



care nasmijo si me do suza osijek031.com smile osijek031.com smile

#17:   Autor: ennna Post Postano: 03.07.2007. 17:02

šteta što nema više tom i jerry-ja na cartoon networku. to mi je uvijek došlo za opustit i nasmijat se, hehe. i looney toons Very Happy
sad su na CN neki glupavi crtići.. a boomerang nemam osijek031.com smile.
a štaš

#18:   Autor: neja Post Postano: 04.07.2007. 11:50

ja se( ko mamut) još sjećam kad je nekadašnji Studio objavio da je otkupljeno pravo na Toma i Jerry-ja...i dali sličice da čitatelji vide o čemu se radi..
al sam ih obožavala gledati
Osijek031.com » Film i TV » Umro Joe Barbera - tvorac crtića: Tommy i Jerry.... Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::