Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Najmlađi forumas Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: Sale car Post Postano: 29.11.2006. 22:45

Zuhra je napisao/la: ›
hmmm.. rodjen 01.02. davne '93

znaci trebao bih imati 13 godina i oko 7-8 mjeseci valjda...


kontam si da si onda ti najmlađi na ovom forumu.... dobro j ja sam se vec zabrinio da sam to ja.... hehe

#17:   Autor: daniel-202 Post Postano: 29.11.2006. 22:50

Sale car je napisao/la: ›
Zuhra je napisao/la: ›
hmmm.. rodjen 01.02. davne '93

znaci trebao bih imati 13 godina i oko 7-8 mjeseci valjda...


kontam si da si onda ti najmlađi na ovom forumu.... dobro j ja sam se vec zabrinio da sam to ja.... hehe



eto sale, sad znaš da ipak nisi najmlađi

#18:  Re: Najmlađi forumas Autor: Sale car Post Postano: 29.11.2006. 22:54

sto ce reci da sam rijesio i tu diskusiju.... hehe

#19:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.11.2006. 23:29

Godine nisu bitne, nego ono sto i kako se govori... Ono sto je jos vaznije je da se kroz kvalitetnu komunikaciju svi (i mladji i stariji) uce raspravi, uce se konstruktivno razmijenjivati misljenja, vlastita misljenja iznositi i stavljati na pladanj kritike... ponekad se dobro zekati, podbadati i zajebantski poantirati... ;-)

Tako da i netko, uvjetno receno "mladji", moze sasvim solidno pridonositi diskusijama, u ovom slucaju gotovo sigurno vise nego sto pridonose neke olinjale matore prdonje (prepoznat ce se, bez brige ;-))....

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.11.2006. 23:35

Zuhra je napisao/la: › hmmm.. rodjen 01.02. davne '93
znaci trebao bih imati 13 godina i oko 7-8 mjeseci valjda...


Kad se u orbiti nadje kakva riba rodjena poslije '81 (dakle, u najboljim godinama), sprdam ju da siurno ne zna gdje je bila kad je umro Tito... kad se zarotira kakva rodjena poslije OI'84, sprdam ju da sigurno ne zna tko je Vucko... hm, ove sto se ne sjecaju Zagija sve teze i teze ulaze u orbitu, ma sta orbitu - u planetarni sustav ;-)

Huh...sad sam htio reci da si dovoljno mlad da se ne sjecas <necega>, ali nisam znao sto bih rekao... rat kao da je resetirao sve zivo... nulta godina...

Hm...se sjecas Lorda Owena?!

#21:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 30.11.2006. 8:20

ja znam da nisam najmlađi ... Very Happy

#22:   Autor: DonQuijote Post Postano: 30.11.2006. 8:44

Zuhra je napisao/la: › hmmm.. rodjen 01.02. davne '93
znaci trebao bih imati 13 godina i oko 7-8 mjeseci valjda...

mislio sam se i ja kandidirati, ali me šiješ za koji mjesec...

#23:   Autor: Rajnus Post Postano: 30.11.2006. 8:54

Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm...se sjecas Lorda Owena?!


Ja bih naprosto zaprosio curu koja zna tko su bili
Cyrus Vance and Lord Owen Smile

#24:   Autor: mali_ivica Post Postano: 30.11.2006. 9:06

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm...se sjecas Lorda Owena?!


Ja bih naprosto zaprosio curu koja zna tko su bili
Cyrus Vance and Lord Owen Smile

Zaprosi Zdravka Tomca njega su dotični pitali jel on ustaša kad je otišao moliti za pomoć u London !

#25:   Autor: Zuhra Post Postano: 30.11.2006. 9:42

Leteci mungos je napisao/la: ›
Godine nisu bitne, nego ono sto i kako se govori... Ono sto je jos vaznije je da se kroz kvalitetnu komunikaciju svi (i mladji i stariji) uce raspravi, uce se konstruktivno razmijenjivati misljenja, vlastita misljenja iznositi i stavljati na pladanj kritike... ponekad se dobro zekati, podbadati i zajebantski poantirati... ;-)

Tako da i netko, uvjetno receno "mladji", moze sasvim solidno pridonositi diskusijama, u ovom slucaju gotovo sigurno vise nego sto pridonose neke olinjale matore prdonje (prepoznat ce se, bez brige ;-))....


sada zvucis ko moj stari...

#26:   Autor: gaap Post Postano: 30.11.2006. 10:55

slušajte djeco roditelje! tatica i mamica znaju što je za vas najbolje! i klonite se drogice i alkohola jel će vam se mozgići pametni spržit...

#27:   Autor: daniel-202 Post Postano: 30.11.2006. 12:06

gaap je napisao/la: ›
slušajte djeco roditelje! tatica i mamica znaju što je za vas najbolje! i klonite se drogice i alkohola jel će vam se mozgići pametni spržit...


ma pogledaj si avatar i onda pričaš nemojte se drogirati joj joj joj gaap Very Happy

#28:   Autor: Poppy Post Postano: 30.11.2006. 12:09

daniel-202 je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
slušajte djeco roditelje! tatica i mamica znaju što je za vas najbolje! i klonite se drogice i alkohola jel će vam se mozgići pametni spržit...


ma pogledaj si avatar i onda pričaš nemojte se drogirati joj joj joj gaap Very Happy


Vi mladi odmah na najgore mislite! Mene recimo Gaapov avatar asocira na dobrovoljni davanje krvi! I išla bi odmah, al nemam dovoljno kila! Smile

#29:  Re: Najmlađi forumas Autor: sheila Post Postano: 30.11.2006. 12:15

Poppy je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
slušajte djeco roditelje! tatica i mamica znaju što je za vas najbolje! i klonite se drogice i alkohola jel će vam se mozgići pametni spržit...


ma pogledaj si avatar i onda pričaš nemojte se drogirati joj joj joj gaap Very Happy


Vi mladi odmah na najgore mislite! Mene recimo Gaapov avatar asocira na dobrovoljni davanje krvi! I išla bi odmah, al nemam dovoljno kila! Smile


he he je je daaa tako je njegov avatar definitivno asocira na davanje krvi... Wink i ja bi dala krv...mmmm al ne mogu još...i zato spadam tu u one najmlađe forumaše Embarassed osijek031.com smile

#30:   Autor: daniel-202 Post Postano: 30.11.2006. 12:16

Poppy je napisao/la: ›
daniel-202 je napisao/la: ›
gaap je napisao/la: ›
slušajte djeco roditelje! tatica i mamica znaju što je za vas najbolje! i klonite se drogice i alkohola jel će vam se mozgići pametni spržit...


ma pogledaj si avatar i onda pričaš nemojte se drogirati joj joj joj gaap Very Happy


Vi mladi odmah na najgore mislite! Mene recimo Gaapov avatar asocira na dobrovoljni davanje krvi! I išla bi odmah, al nemam dovoljno kila! Smile


otkud znaš da sam mlad????? asocirate na dobrovoljno davanje krvi???? ajd dobro, mene asocira na......pokemone
Osijek031.com » Čavrljanje » Najmlađi forumas Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::