Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Pusite li? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:
Poll :: Pusite li ???

Da
52%
 52%  [ 10 ]
Ne
47%
 47%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 19



#16:   Autor: gaap Post Postano: 27.11.2006. 9:01

ja volim ovisnosti svih vrsta!

#17:   Autor: DanicaV Post Postano: 27.11.2006. 9:22

gaap je napisao/la: ›
ja volim ovisnosti svih vrsta!


uf, ne volim ovisiti o drugim ljudima.......

#18:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.11.2006. 9:30

ne.

#19:   Autor: zeko Post Postano: 27.11.2006. 10:15

Sale car je napisao/la: ›
Pusite li, uzivate li u pusenju ili zelite prestati i koje cigarete najcesce pusite, imate li neke određene koje stalno pusite ili koje stignete....??



ne...i ono nikad ne reci nikad...NIKAD Smile

#20:   Autor: alexia Post Postano: 27.11.2006. 10:29

iskreno - pomalo i zavidim ljudima koji ne puše... :/

#21:   Autor: mali_ivica Post Postano: 27.11.2006. 10:36

alexia je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno - pomalo i zavidim ljudima koji ne puše... :/

Ljudima ili djevojkama?
Ja sam čuo iz pouzdanih izvora da je obratno!

#22:   Autor: alexia Post Postano: 27.11.2006. 10:42

mali_ivica je napisao/la: ›
alexia je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno - pomalo i zavidim ljudima koji ne puše... :/

Ljudima ili djevojkama?
Ja sam čuo iz pouzdanih izvora da je obratno!


zavidim nepušačima točka

#23:   Autor: SmokeY Post Postano: 27.11.2006. 13:14

Tko ja? Neee, niti jednom nisam zapalio.
Cim vidim cigaretu ja otrcim sto dalje da me slucajno ne obuzme neodoljiva zelja za nikotinom!

TRUST ME.... Surprised)

Sala mala, poceo sa 16-17 "ronhil", presao na "plavi walter" sa 19, prestao na 2 godine sa 21 i ponovno se propusio u 23 dok sam sluzio u vojsci i sad pusim "stošu" meko pakovanje i najbolja mi je.

Uglavnom sad dok ovo pisem vidim da imam neki patern u svojoj biografiji nikotina. 17-19-21-23
a sad mi je 25 pa mislim da mogu ocekivati da ce mi se opet dogoditi neka promjena.

#24:   Autor: CatCloe Post Postano: 27.11.2006. 13:42

ovaaaaj... cigarete ne Wink

#25:   Autor: DonQuijote Post Postano: 27.11.2006. 13:44

CatCloe je napisao/la: ›
ovaaaaj... cigarete ne Wink

samo po cigarama, ha? Smile

#26:   Autor: Sale car Post Postano: 27.11.2006. 22:39

Ja pusim po kutiju dnevno, al nemam neke određene. Zavisi o tome kolko para imam i koje cigarete mi dođe da kupim. Prosli sam tjedan u Bosni kupio steku yorka ( crvenog ) dvije kutije bijelog i jednu kutiju dunhila u povratku iz Dubrovnika. Kada sam isao u Dubrovnik sam kupio steku bijelog waltera, kada sam bio u Dubrovniku pusio sam stosu, benston, bijeli walter, plavi walter i uzico sam od jednog bosanca cak drinu ( najgore cigare koje sam pusio ). A kada mi ponestane yorka.... ko zna ....

Jednostavno nisam naviko ni na jedne cigarete i sta ces. U skoli sam stalno zico tako da mi je sada svejedno sta pusim... Cigara je cigara Uvijek volim isprobati nesto novo, a i skupljam prazne kutije cigareta ( sve razlicite ) tako da uvijek gledam da kupim cigarete koje jos nemam u svojoj kolekciji.

#27:   Autor: daniel-202 Post Postano: 27.11.2006. 22:43

Sale car je napisao/la: ›
Ja pusim po kutiju dnevno, al nemam neke određene. Zavisi o tome kolko para imam i koje cigarete mi dođe da kupim. Prosli sam tjedan u Bosni kupio steku yorka ( crvenog ) dvije kutije bijelog i jednu kutiju dunhila u povratku iz Dubrovnika. Kada sam isao u Dubrovnik sam kupio steku bijelog waltera, kada sam bio u Dubrovniku pusio sam stosu, benston, bijeli walter, plavi walter i uzico sam od jednog bosanca cak drinu ( najgore cigare koje sam pusio ). A kada mi ponestane yorka.... ko zna ....

Jednostavno nisam naviko ni na jedne cigarete i sta ces. U skoli sam stalno zico tako da mi je sada svejedno sta pusim... Cigara je cigara Uvijek volim isprobati nesto novo, a i skupljam prazne kutije cigareta ( sve razlicite ) tako da uvijek gledam da kupim cigarete koje jos nemam u svojoj kolekciji.



Pa ti si stvarno car, ja ti na sastanku kupim kutiju bijelog malbora Very Happy

#28:   Autor: Sale car Post Postano: 27.11.2006. 22:49

alexia je napisao/la: ›
iskreno - pomalo i zavidim ljudima koji ne puše... :/


Potpisujem...osijek031.com smile

#29:   Autor: Sale car Post Postano: 27.11.2006. 22:52

daniel-202 je napisao/la: ›
Sale car je napisao/la: ›
Ja pusim po kutiju dnevno, al nemam neke određene. Zavisi o tome kolko para imam i koje cigarete mi dođe da kupim. Prosli sam tjedan u Bosni kupio steku yorka ( crvenog ) dvije kutije bijelog i jednu kutiju dunhila u povratku iz Dubrovnika. Kada sam isao u Dubrovnik sam kupio steku bijelog waltera, kada sam bio u Dubrovniku pusio sam stosu, benston, bijeli walter, plavi walter i uzico sam od jednog bosanca cak drinu ( najgore cigare koje sam pusio ). A kada mi ponestane yorka.... ko zna ....

Jednostavno nisam naviko ni na jedne cigarete i sta ces. U skoli sam stalno zico tako da mi je sada svejedno sta pusim... Cigara je cigara Uvijek volim isprobati nesto novo, a i skupljam prazne kutije cigareta ( sve razlicite ) tako da uvijek gledam da kupim cigarete koje jos nemam u svojoj kolekciji.



Pa ti si stvarno car, ja ti na sastanku kupim kutiju bijelog malbora Very Happy


osijek031.com smile imam je vec. Imam 34 kutije....

#30:   Autor: anakonda Post Postano: 28.11.2006. 17:05

Sale car je napisao/la: ›
alexia je napisao/la: ›
iskreno - pomalo i zavidim ljudima koji ne puše... :/


Potpisujem...osijek031.com smile



...također...gotovo pa proklinjem dan kad sam zapalila prvu cigaretu...
...hoću reći da imam slab karakter što se tiče ostavljanja cigareta...Sad
Osijek031.com » Čavrljanje » Pusite li? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::