Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.08.2013. 16:33

Daje li ti APP neku pinku kad toliko o njemu pišeš ? Razz

Jesu li imali svakodnevnu liniju (ili više njih) za Split ljeti ili ju uvode sad kad je turistička sezona pri kraju? Confused

#17:   Autor: simo031 Post Postano: 21.08.2013. 18:06

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Daje li ti APP neku pinku kad toliko o njemu pišeš ? Razz

Jesu li imali svakodnevnu liniju (ili više njih) za Split ljeti ili ju uvode sad kad je turistička sezona pri kraju? Confused

 Prvo popljuješ konkurenciju potom nahvališ svoga konja.
Nije prvi put da gledamo besplatnu reklamu na portalu...

#18:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.08.2013. 18:18

He he... morat ću se ja poslužiti tom idejom da rasprodam i ispoklanjam neke nepotrebne stvari iz kuće Idea
Cool

#19:   Autor: simo031 Post Postano: 21.08.2013. 20:11

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
He he... morat ću se ja poslužiti tom idejom da rasprodam i ispoklanjam neke nepotrebne stvari iz kuće Idea
Cool

     Kako ionako sve kopiramo od Amera, mogla bi i ti napraviti dvorišnu prodaju. Smile

#20:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.08.2013. 20:16

Simice, morat ću razmisliti o toj ideji. Nakupilo se godinama koječega i mnogo toga više nije potrebno.Dobar dio sam podijelila, ali ima još svašta.

Hmmm... poreznici će mi odmah poslati inspekciju da se slućajno ne bih obogatila Laughing

#21:   Autor: simo031 Post Postano: 21.08.2013. 20:22

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Simice, morat ću razmisliti o toj ideji. Nakupilo se godinama koječega i mnogo toga više nije potrebno.Dobar dio sam podijelila, ali ima još svašta.

Hmmm... poreznici će mi odmah poslati inspekciju da se slućajno ne bih obogatila Laughing

     Morat ćeš imati i fiskalnu blagajnu. osijek031.com smile

#22:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.08.2013. 20:59

simo031 je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Simice, morat ću razmisliti o toj ideji. Nakupilo se godinama koječega i mnogo toga više nije potrebno.Dobar dio sam podijelila, ali ima još svašta.

Hmmm... poreznici će mi odmah poslati inspekciju da se slućajno ne bih obogatila Laughing

     Morat ćeš imati i fiskalnu blagajnu. osijek031.com smile

No frx.... dobit ću možda 2000 kao oni šverceri na tržnici Razz

#23:   Autor: simo031 Post Postano: 21.08.2013. 21:17

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
Simice, morat ću razmisliti o toj ideji. Nakupilo se godinama koječega i mnogo toga više nije potrebno.Dobar dio sam podijelila, ali ima još svašta.

Hmmm... poreznici će mi odmah poslati inspekciju da se slućajno ne bih obogatila Laughing

     Morat ćeš imati i fiskalnu blagajnu. osijek031.com smile

No frx.... dobit ću možda 2000 kao oni šverceri na tržnici Razz

Obavezno javno objavi kada će biti dvorišna prodaja.

#24:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 21.08.2013. 21:51

I to VELIKIM slovima Wink

#25:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Autor: zodex Post Postano: 22.08.2013. 13:48

kolko sam čula APP isključivo ljeti ima linije za more,SPLIT s presjedanjem za Makarsku,PAG I BAŠKU.Ovo će biti svakodnevna linija.

#26:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Autor: zodex Post Postano: 02.09.2013. 9:03

Jučer mi se legica vraćala APPOVIM busom iz Rijeke,kaže da je proklela djelatnike na riječkom kolodvoru,autobus ne da je bio prepun,ljudi su stajali u busu ,preko njih dvadeset,kreteni na r.kolodvoru prodali oko 90 rezervacija,a dobro se zna koliko bus može primiti putnika,svađa,psovke u busu,ovo je posao za državni inspektorat,putnici ne smiju stajati za vrijeme vožnje.SRAMOTA!"

#27:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Autor: RoadToNowhere Post Postano: 18.09.2013. 22:12

zodex je napisao/la (Pogledaj post): › kolko sam čula APP isključivo ljeti ima linije za more,SPLIT s presjedanjem za Makarsku,PAG I BAŠKU.Ovo će biti svakodnevna linija.

Putujem na relaciji Osijek-Zadar,Zadar-Osijek svakih par mjeseci. Jedina linija koja je cijelogodišnja je ona panturistova Osijek-Imotski u 18h. App liniju uvodi samo ljeti, a ovo ljeto je uveo ako se ne varam pri kraju, doduše ta app-ova linija je nešto jeftinija od panturistove.
A ovo za kolodvor što se tice informacija, istina je da na kolodvoru se ne može dobiti informacija o Panturistu ako je šef negdje u blizini. U to sam se i sama uvjerila kad sam jednom došla po kartu (nakon što su app i panturist zaratili), pa me je žena tužno gledala i pokazala prstom i rekla: "ne bi vam ovo smjela govoriti".

#28:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Autor: MILIJANA Post Postano: 19.09.2013. 10:50

Nažalost na AK OSIJEK NE SMIJU DAVATI INFORMACIJE O LINIJI imotski,strogo im je zabranjeno pod prijetnjom otkaza,šefa kolodvora.Al ajd i jedna dobra vijest rampa u podzemnoj garaži ne radi tako da je parkiranje do daljnjeg BESPLATNO!

#29:   Autor: milo_moje Post Postano: 19.09.2013. 10:57

MILIJANA je napisao/la: ›
Nažalost na AK OSIJEK NE SMIJU DAVATI INFORMACIJE O LINIJI imotski,strogo im je zabranjeno pod prijetnjom otkaza,šefa kolodvora.Al ajd i jedna dobra vijest rampa u podzemnoj garaži ne radi tako da je parkiranje do daljnjeg BESPLATNO!

opet špijuni iz Panturista

#30:  Re: APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Autor: RoadToNowhere Post Postano: 19.09.2013. 13:00

MILIJANA je napisao/la (Pogledaj post): › Nažalost na AK OSIJEK NE SMIJU DAVATI INFORMACIJE O LINIJI imotski,strogo im je zabranjeno pod prijetnjom otkaza,šefa kolodvora.Al ajd i jedna dobra vijest rampa u podzemnoj garaži ne radi tako da je parkiranje do daljnjeg BESPLATNO!

Znam gospođo, primjetila sam kako su me pravili ludu 10 minuta...
Osijek031.com » Offtopic » APP i Cazma autobusne linije za Zagreb Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::