Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Offtopic » Offtopic Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: lehi Post Postano: 07.06.2013. 21:28

E, svitu moj mili kad ne znadete divanit ko ljudi ne vridi sa vama puno razglabat niste vi odavde. Apa nas je učio čuvajte se dico pokvarenog svita . Ovi koji su podolazili sa koje kaki kamenjara nisu nikad ništa imali pa sad ne znaju kolko im treba. Puno je došlo svita ovi zadnji godina od koje kake zabiti pa brzo postali veliki ljudi. Prljav grad pa se kupilo škole i eto malo se pomolimo u crkvi i bog sve prašta . Lipo je biti čestit i valjan čovjek ljubiti svoju zemljicu svoj grad svoju domovinu.

#17:  Re: Komentar: Kako je Ivica Vrkić osvojio Osijek Autor: simo031 Post Postano: 07.06.2013. 21:39

Anonymous častim te avatarom.



#18:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 07.06.2013. 22:41

simo031 je napisao/la: ›
Anonymous častim te avatarom.




sladak jeeeeee, ali zašto me podsjetio na jednu personu sa ovog foruma Wink

(admine, sorry što spamam Embarassed

#19:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 07.06.2013. 22:45

lehi je napisao/la: ›
Lipo je biti čestit i valjan čovjek ljubiti svoju zemljicu svoj grad svoju domovinu.


... i otići u bili svit pa otale solit pamet Šokcima što ostaše na kućnome pragu Razz

#20:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 07.06.2013. 22:49

simo031 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › Bogme, Simo- iznenadjujes me sve vise i vise....pa cemu uzrujavanje, kako te takva osoba uopce moze spustiti na svoju nisku razinu?.. lijepi se vidi tko je, sto je i odakle - obicno zabadalo koje gura nos tamo da nema nista za nju i to je sve...ne znam zasto ovaj topik odjednim ima lehi kao temu a ne vrkica (jest da mi nista ne znace ni jedno ni drugo, al barem ubijam vrijeme truckajuci se vlakom sa zapada)...nego, kad smo vec kod toga, nadam se da ce ovaj gradonacelnik kao covjek od rijeci i cvrstih stavova izlobirati bar jos onaj medjunarodni vlak za madjarsku da mozemo brze pobjeci ako zagusti (kao lehi, npr.)

Eto i meni je digla živac, no ne toliko ona koliko admini koji joj dozvole da spama po forumu
sa desetak gramatički neispravnih, napamet naučenih rečenica...
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...


OBOJIMA kikići osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
(@ simi posebno za "salo" Wink jer me je od srca nasmijao

#21:   Autor: simo031 Post Postano: 07.06.2013. 23:21

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › Bogme, Simo- iznenadjujes me sve vise i vise....pa cemu uzrujavanje, kako te takva osoba uopce moze spustiti na svoju nisku razinu?.. lijepi se vidi tko je, sto je i odakle - obicno zabadalo koje gura nos tamo da nema nista za nju i to je sve...ne znam zasto ovaj topik odjednim ima lehi kao temu a ne vrkica (jest da mi nista ne znace ni jedno ni drugo, al barem ubijam vrijeme truckajuci se vlakom sa zapada)...nego, kad smo vec kod toga, nadam se da ce ovaj gradonacelnik kao covjek od rijeci i cvrstih stavova izlobirati bar jos onaj medjunarodni vlak za madjarsku da mozemo brze pobjeci ako zagusti (kao lehi, npr.)

Eto i meni je digla živac, no ne toliko ona koliko admini koji joj dozvole da spama po forumu
sa desetak gramatički neispravnih, napamet naučenih rečenica...
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...


OBOJIMA kikići osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
(@ simi posebno za "salo" Wink jer me je od srca nasmijao

Usere se već od tolkog kikirikija...

#22:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 07.06.2013. 23:52

simo031 je napisao/la: ›
I ja sam samo čovjek od sala i mesa...[/align]

OBOJIMA kikići osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
(@ simi posebno za "salo" Wink jer me je od srca nasmijao
simo031 je napisao/la: ›
Usere se već od tolkog kikirikija...

Ne vrijedi da ti šaljem orahe kad više ni oni nisu kakvi su nekad bili Wink osijek031.com smile
Osijek031.com » Offtopic » Offtopic Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::