Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kolumne, komentari & osvrti » Vox populi: Oproštajno pismo gradu na Dravi Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Ivan Vrkić Post Postano: 14.05.2013. 10:47

Svaka je rastava tužna i ne želim se s tobom opraštati. Učinit ću sve budem li gradonačelnik da takve osobe kao što ste vi, ne samo da dobiju šansu za posao nego da ga vode. Osijek bez takvih osoba nema svoje budućnosti.

Ivan Vrkić


Zadnja promjena: Ivan Vrkić; 14.05.2013. 10:56; ukupno mijenjano 1 put.

#17:   Autor: anakonda Post Postano: 14.05.2013. 10:49

Ivan Vrkić je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka je rastava tužna i ne želim se s tobom opraštati učinit ću sve budem li gradonačelnik da takve osobe kao što ste vi ne samo da dobiju šansu za posao nego da ga vode jer Osijek je bez takvih osoba nema svoje budućnosti.

Ivan Vrkić



Shocked Shocked Shocked
...radije ću ovaj nick smatrati trolčinom, nego vjerovati u to da mi je potencijalni gradonačelnik nepismen, odnosno da piše ovakve postove bez ijednog interpunkcijskog znaka......

#18:   Autor: Ivan Vrkić Post Postano: 14.05.2013. 10:59

anakonda je napisao/la: ›
Ivan Vrkić je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka je rastava tužna i ne želim se s tobom opraštati učinit ću sve budem li gradonačelnik da takve osobe kao što ste vi ne samo da dobiju šansu za posao nego da ga vode jer Osijek je bez takvih osoba nema svoje budućnosti.

Ivan Vrkić



Shocked Shocked Shocked
...radije ću ovaj nick smatrati trolčinom, nego vjerovati u to da mi je potencijalni gradonačelnik nepismen, odnosno da piše ovakve postove bez ijednog interpunkcijskog znaka......
Draga Anakonda,

ako je u ovom postu bitna interpunkcija jako mi je žao. Emotivno sam reagirao. Ispravio sam tekst, nadam se da si zadovoljna.

Ivan

#19:   Autor: anakonda Post Postano: 14.05.2013. 11:30

...g. Vrkiću, pismenost je važna i to ne samo u ovom postu, nego svuda, i bez obzira koliko emotivni bili.....kao što rekoh, slika koju ste mi pružili je nepismeni gradonačelnik......sumnjam da ste sami htjeli takvo što....
...no, kako god - dobro došli na Osijek031...

#20:   Autor: Ivan Vrkić Post Postano: 14.05.2013. 16:00

anakonda je napisao/la: › ...g. Vrkiću, pismenost je važna i to ne samo u ovom postu, nego svuda, i bez obzira koliko emotivni bili.....kao što rekoh, slika koju ste mi pružili je nepismeni gradonačelnik......sumnjam da ste sami htjeli takvo što....
...no, kako god - dobro došli na Osijek031...
Hvala ti Anakonda na dobrodošlici.

#21:   Autor: RoadToNowhere Post Postano: 14.05.2013. 16:55

Gospodine Vrkiću, interesantno je kako ste postali "emotivni" tik prije izbora. Ovakvih postova kao i sto sličnih ovome na ovom forumu postoje od pamtivjeka, ali vi ste se sjetili baš prije izbora biti emotivni.

#22:   Autor: tamna strana Post Postano: 14.05.2013. 20:43

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Gospodine Vrkiću, interesantno je kako ste postali "emotivni" tik prije izbora. Ovakvih postova kao i sto sličnih ovome na ovom forumu postoje od pamtivjeka, ali vi ste se sjetili baš prije izbora biti emotivni.


nije to ništa...ovaj zadnji tjedan pred izbore svi ce postati emotivci...te nuditi ako treba i 7 litara vlastite krvi...nebili se ušupkavali svakom u nadi da ce im to donjeti glas na izborima.....

#23:   Autor: Osječanin Post Postano: 14.05.2013. 21:20

molim moderatore foruma da potvrde autentičnost nicka "Ivan Vrkić" ako mogu..Hvala!

#24:   Autor: W.M. Felt Post Postano: 15.05.2013. 14:30

Osječanin je napisao/la: ›
molim moderatore foruma da potvrde autentičnost nicka "Ivan Vrkić" ako mogu..Hvala!


Teško da se ovdje radi o Ivici Vrkiću, pa sve ove postove ne bih uzimao za ozbiljno. Čovjek je nekakav književnik, pjesnik, a ovdje piše osoba koja nije vična pisanju, možemo svašta reći o Ivici Vrkiću, ali u svakom slučaju nije nepismen.

Osim toga, ni sadržaj ovih postova ne ukazuje na Ivicu Vrkića, nego prije na nekakvu spačku koju sprema forumaš pod tim nadimkom.

Ako je ipak riječ o Ivici, ili Ivanu, Vrkiću, spašavaj nas Bože.

#25:   Autor: silence Post Postano: 10.06.2013. 14:35

Profesor filozofije i sociologije i diplomirani pravnik.
Pisac, političar i gospodarstvenik. Hrvat, Slavonac i Osječanin
Pridružen: 13. 05. 2013. (28 dan/a)
Zadnja posjeta: 16.05.2013.

Prema podacima iz profila bi trebao biti, jer da nije već bi g.Vrkić ili netko iz njegovog tima demantirao,
Nadam se da ove 4 poruke nisu bile samo u svrhu promidžbe.

#26:   Autor: anakonda Post Postano: 10.06.2013. 14:54

silence je napisao/la (Pogledaj post): › Profesor filozofije i sociologije i diplomirani pravnik.
Pisac, političar i gospodarstvenik. Hrvat, Slavonac i Osječanin
Pridružen: 13. 05. 2013. (28 dan/a)
Zadnja posjeta: 16.05.2013.

Prema podacima iz profila bi trebao biti, jer da nije već bi g.Vrkić ili netko iz njegovog tima demantirao,
Nadam se da ove 4 poruke nisu bile samo u svrhu promidžbe.


...ma kakvi, pa zar ne vidiš da nam novi gradonačelnik gotovo pa visi na forumu i komentira svaku našu napisanu riječ......
Osijek031.com » Kolumne, komentari & osvrti » Vox populi: Oproštajno pismo gradu na Dravi Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::