Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?] Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: milo_moje Post Postano: 28.04.2013. 23:32

crna ruka je napisao/la: ›
Gdje se Glavni GOGO nalazi u priči o osječkoj STAmbenoj zadruzi ili je dečec investirao na obalnom pojasu, hehehehhe.. Natovaren je do bola...

Ako imaš kakvu provjerenu informaciju, slobodno je postavi, poslije 19.05. biće nam kasno da otkrivamo toplu vodu

#17:   Autor: Baudolino Post Postano: 29.04.2013. 14:47

crna ruka je napisao/la: ›
Gdje se Glavni GOGO nalazi u priči o osječkoj STAmbenoj zadruzi ili je dečec investirao na obalnom pojasu, hehehehhe.. Natovaren je do bola...


Ako već podmećeš, daj malo pametnije.

#18:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 29.04.2013. 16:05

Provjerite o čemu je riječ, pa ako vas je privukla, za početak je dovoljno da udijelite lajk

https://www.facebook.com/GO.Osijek/info

#19:   Autor: HDSSB-L Post Postano: 30.04.2013. 22:12

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Provjerite o čemu je riječ, pa ako vas je privukla, za početak je dovoljno da udijelite lajk

https://www.facebook.com/GO.Osijek/info


Nije li gos. Simic radi navodno u jednoj osjeckoj firmi a zapravo bio u HDZ_u i tamo radio! t.j. primao placu u firmi a radio za HDZ!

#20:   Autor: Zorro Os Post Postano: 30.04.2013. 22:40

HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Provjerite o čemu je riječ, pa ako vas je privukla, za početak je dovoljno da udijelite lajk

https://www.facebook.com/GO.Osijek/info


Nije li gos. Simic radi navodno u jednoj osjeckoj firmi a zapravo bio u HDZ_u i tamo radio! t.j. primao placu u firmi a radio za HDZ!


Prestani se sramotiti i lupetati takve gluposti.

#21:   Autor: HDSSB-L Post Postano: 30.04.2013. 23:17

Zorro Os je napisao/la: ›
HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Provjerite o čemu je riječ, pa ako vas je privukla, za početak je dovoljno da udijelite lajk

https://www.facebook.com/GO.Osijek/info


Nije li gos. Simic radi navodno u jednoj osjeckoj firmi a zapravo bio u HDZ_u i tamo radio! t.j. primao placu u firmi a radio za HDZ!


Prestani se sramotiti i lupetati takve gluposti.


Provjereno! A sada ti vjeruj ili nemoj!

#22:  Re: GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?] Autor: Zorro Os Post Postano: 30.04.2013. 23:26

Prijatelju bez neke loše namjere moram ti reći da si jako loše obavješten.
Šimić je zamoljen da se vrati u politiku jer se nije više htio baviti time.I čovjek je 100 % nekorupiran i pošten. Ulazi u ovo čistih namjera ali samo kao razlog da privuče mlađe glasače za jednog od kandidata.Probaj zbrojiti 2+2 i sve će ti biti jasno.

#23:   Autor: simo031 Post Postano: 30.04.2013. 23:31

2+2 u politici mogu biti i 5, ako tako odgovara političarima.

#24:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 01.05.2013. 0:08

HDSSB-L je napisao/la: ›
Zorro Os je napisao/la: ›
HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Provjerite o čemu je riječ, pa ako vas je privukla, za početak je dovoljno da udijelite lajk

https://www.facebook.com/GO.Osijek/info


Nije li gos. Simic radi navodno u jednoj osjeckoj firmi a zapravo bio u HDZ_u i tamo radio! t.j. primao placu u firmi a radio za HDZ!


Prestani se sramotiti i lupetati takve gluposti.


Provjereno! A sada ti vjeruj ili nemoj!

Ni ti ni @crna ruka niste nam ovdje pružili konkretne dokaze, a od "rekla-kazala" nam je već pun kufer.

#25:   Autor: HDSSB-L Post Postano: 01.05.2013. 9:06

Zorro Os je napisao/la: ›
Prijatelju bez neke loše namjere moram ti reći da si jako loše obavješten.
Šimić je zamoljen da se vrati u politiku jer se nije više htio baviti time.I čovjek je 100 % nekorupiran i pošten. Ulazi u ovo čistih namjera ali samo kao razlog da privuče mlađe glasače za jednog od kandidata.Probaj zbrojiti 2+2 i sve će ti biti jasno.


A za kojeg on to skuplja glasace??..

#26:   Autor: Zorro Os Post Postano: 01.05.2013. 19:17

[/quote]
Ni ti ni @crna ruka niste nam ovdje pružili konkretne dokaze, a od "rekla-kazala" nam je već pun kufer.[/quote]

Draga zaljubljenice u Osijek aposlutno ste u pravu.Ali nažalost ja sam samo malo miš u velikom krugu.Stjecajem oklonosti na mjestu gdje sam u kontaktu sa svime time i sa svima njima (Naravno osim HDSSB-a) tako da puno toga znam ali sam nažalost ograničen sa onim šta smijem reći.Registrirao sam se jer nisam mogao trpiti količinu gluposti koji neki sipaju ovdje.Mogu vas uvjeriti u nešto ne postoji nikakav skiriveni plan.Plan je da se sruši HDSSB sa vlasti i mogu vam reći da svi na tome rade zajedno bez obzira šta čitate i gledate.Došlo je do zajdničke odluke da se dalje ovako ne može.
Mene jedino brine da se izbori ne prtvore jedino u rušenje HDSSB-a i ništa drugo.
Da se poslje ne zapitamo svi ok srušili smo HDSSB i šta sada?Nadam se da do toga neće doći i žao mi je da se više ne govori kao popraviti stanje a manje o novim aferama HDSSB-a koje u zadnje vrijeme izbijaju svaki dan barem jedna.
I nije istina da svi ulaze u ovu utrku da si osiguraju poslove novac i prvilegije, ulaze sa čistim namjerama ali da li je to dovoljno nažalost samo vrijeme može pokazati.

#27:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 01.05.2013. 19:50

Da su svi za rušenje HDSSB-a je jasno vidljivo i o tome nema zbora.
Kad ja kandidate pitam za programe ili kako ih misle ostvariti - onda me ovdje neki likovi tituliraju raznim pogrdnim imenima jer je očito da očekuju neku korist od dolaska njihovih odabranika na vlast.
Već sam rekla da se kod nas uvijek glasa "protiv" jer je puno lakše biti oporba i pisati kako su vladajući malo dobrog napravili, izvlačiti njihovo prljavo rublje na javu i čekati "svojih 5 minuta". A kad dođu na vlast.... povijest se ponavlja do slijedećih izbora Sad

Nije dovoljno ŽELJETI bolje... mora se ZNATI KAKO.

#28:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 02.05.2013. 23:24

HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zorro Os je napisao/la: ›
HDSSB-L je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Provjerite o čemu je riječ, pa ako vas je privukla, za početak je dovoljno da udijelite lajk

https://www.facebook.com/GO.Osijek/info


Nije li gos. Simic radi navodno u jednoj osjeckoj firmi a zapravo bio u HDZ_u i tamo radio! t.j. primao placu u firmi a radio za HDZ!


Prestani se sramotiti i lupetati takve gluposti.


Provjereno! A sada ti vjeruj ili nemoj!


Miroslav Šimić već 10 godina radi u Krašu, a posljednjih nekoliko kao Regionalni Rukovoditelj prodaje... Njemu ne treba HDZ niti ikakva gradska firma. A i na nezavisnih listama ne smiju biti članovi niti jedne stranke

#29:   Autor: legica21 Post Postano: 03.05.2013. 9:34

Neke ljude sa te liste privatno poznajem... i samo mogu reći - thumbs up!

Zadnja promjena: legica21; 03.05.2013. 13:03; ukupno mijenjano 1 put.

#30:   Autor: crna ruka Post Postano: 03.05.2013. 13:02

GOGO?? do sad nisam prokljuvio igra li dječec za SDP ili HDZ. Sve ostalo je nebitno u cijeloj priči. A sad nek piše ko šta hoće..
Osijek031.com » Politika » GOGO ili Nova Osječka Priča [Tko su ti ljudi? Poznaje li ih tko?] Idite na Prethodna  1, [2], 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 8.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::