Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » M-Ž prijateljstva (offtopic) Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: fatcat Post Postano: 21.09.2006. 18:30

zloco_os je napisao/la: ›
a kak to da si ti njemu tajnica? To mi nest sumnjivo....
To je jedan nacin predigrice, ali to su privatne stvari...

#17:   Autor: DanicaV Post Postano: 21.09.2006. 22:04

Puki, daj, zanimljivije je kad udaras glavom u zid ili vec nesto i zivcivciras se. stoji ti....... ne skodi malo temperamenta Wink

#18:   Autor: puki Post Postano: 23.09.2006. 10:08

Sori, danice, ali ekstremno me živcira licemjerje na ovom forumu, pa sam rekao "ne više".
Netko kaže "NIKAD neću biti glup i slušat narodnjake!" cijela masa se skupi oko njega sa osmjesima na usnama i riječima "tako je! nikaaad!!" u ustima.
Ja kažem "NIKAD neću pasti tako nisko da ju prevarim!", ljudi se počnu pizdit kako sam: a) isključiv - "nikad ne reci nikad" i "šta ti znaš šta će ti život donijet?" - ma mamicu ti milu (ne tebi, danice, nego ono općenito) koji si mi ti jebeni autoritet da mi tako nešto kažeš?!!!, b) neodgojen - nazvao sam nekoga jadnim jer vara i sve..ok, isprike, to je malo prestrogo od mene, ali ok - nije mi leon lega pa da mi se tolerira ako idem okolo i šaljem ljude u kurac, jebem ih u glupu glavu(kako već) ili govorim da odu puhnut u falus..razumijem, znam da uvijek vrijede dvostruka mjerila.

da ne pričam o određenim individuama ovdje koje imaju potrebu biti kul i alternativne i u pravu.
i sad, imam potrebu objasnit im koliko su u krivu, čisto da se ne idu sramotiti po svijetu, ali ne - ja sam umišljena budala i sve. Ljudi u nedostatku argumenata počnu vrijeđat. A to mi je jadno.
Čisto zato čuvam živce, danice, nisu vrijedni.

Jebatga, ovdje se događa klasična zamka monitora - ljudi počnu glumatati tko su i što su i zaboravljaju da se iza monitopra actually kriju stvarne osobe. I ako zbog ničeg drugog da trebaju biti ono što jesu i offline ako dođe do nekog okupljanja pa da ne dođe do zabuna.

Ono, djeco, samo vi nastavite biti kul i alternativni. Dosadili ste mi. Katkad zid stvarno zna pasti kada se glupan nasloni na njeg.

#19:   Autor: zloco_os Post Postano: 23.09.2006. 10:44

Zanimljivo pise pukic...imam prijedlog? Ajmo se skupit pa da malo popricamo u zivo o nekim temama...tek toliko da se vidi tko je...hmm glup tup i neupotrebljiv...bilo bi interesantno u svakom slucaju...bas me zanima koji zid bi se srusio...i da li bi bil ispijanja casa sa mlijekom...

EDIT; no.. i mislio sam da se ne bu nitko javio... Laughing Wink
Osijek031.com » Čavrljanje » M-Ž prijateljstva (offtopic) Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::