Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Dnevni rekord u pisanju postova Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: tamna strana Post Postano: 26.03.2013. 9:31

žalosno je ako netko piše po forumu iz razloga da bi nabio broj postova....

#17:   Autor: mali_ivica Post Postano: 26.03.2013. 9:34

tamna strana je napisao/la: ›
žalosno je ako netko piše po forumu iz razloga da bi nabio broj postova....
Odličan! Very Happy

#18:   Autor: simo031 Post Postano: 26.03.2013. 10:17

anakonda je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...top ten, ali sveukupno.....

http://www.osijek031.com/statistics.php

Ni traga, ni glasa od mene, na toj listi, a baš sam se trudio. osijek031.com smile


...puno čokolina još popapati da bi stigao u elitu Smile

Pišući na forumu, nije mi bila namjera obarati neke rekorde, nego se zabaviti, a ponekad i konstruktivno raspravljati.
Imao sam krivi dojam da nema toliko ljudi sa tolikim brojem postova. Smile

#19:   Autor: tyler_durden Post Postano: 26.03.2013. 10:42

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...top ten, ali sveukupno.....

http://www.osijek031.com/statistics.php


Ako dobro vidim, nekako mi se čini da je ukupni broj postova poprilično opao... čini se da je konkurencija postala bolja. Very Happy

#20:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 10:45

...ne pratim statistiku konkurencije, ali @tyler je u pravu.....imam osjećaj da se prije puno kvalitetnije i više tipkalo, iako je i tada bilo frikova koji zatrpavali forum besmislenim postovima samo da bi nabili broj ili naživcirali admine Razz

#21:   Autor: tyler_durden Post Postano: 26.03.2013. 11:01

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...ne pratim statistiku konkurencije, ali @tyler je u pravu.....imam osjećaj da se prije puno kvalitetnije i više tipkalo, iako je i tada bilo frikova koji zatrpavali forum besmislenim postovima samo da bi nabili broj ili naživcirali admine Razz


Nije stvar samo u postovima, koji su opali i po kvantiteti i po kvaliteti. Vijesti koje osijke031 prenosu uglavnom kasne u odnosu na druge gradske, regionalne portale, a i sadržaj tih vijesti je u stilu copy/paste sa drugih portala (glas slavonije i slično).
A i nisam baš ljubitelj cenzure u bilo kojem obliku... ni to mi se ne sviđa ovdje.

#22:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 11:07

...vidiš, zanimljivo je da cenzuru nisam nikad primijetila ni osjetila na ovom forumu.....

#23:   Autor: simo031 Post Postano: 26.03.2013. 11:11

anakonda je napisao/la: ›
...vidiš, zanimljivo je da cenzuru nisam nikad primijetila ni osjetila na ovom forumu.....

Pokušaj linkati nešto sa SIB-a... Smile

#24:   Autor: anakonda Post Postano: 26.03.2013. 11:17

...aha, pa dobro - to je konkurencija Smile...to postoji još od početka, odnosno od vremena OsijekOnline Smile...kontala sam neku žešću cenzuru u postovima članova i tako to...

#25:   Autor: simo031 Post Postano: 26.03.2013. 11:28

anakonda je napisao/la: ›
...aha, pa dobro - to je konkurencija Smile...to postoji još od početka, odnosno od vremena OsijekOnline Smile...kontala sam neku žešću cenzuru u postovima članova i tako to...

Aaaa... Tako se to zove. Onda je to valjda OK. Smile

#26:  Re: Dnevni rekord u pisanju postova Autor: 1step2far Post Postano: 26.03.2013. 12:55

Ja ni u prvih 10, ccc. A neki offtopičare da se sve praši, jel se i to broji kao post? Mislim da sam na oko pet dnevno. Nekad je bolje ništa ne reći, he he.
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Dnevni rekord u pisanju postova Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::