Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Koje bolesti se najviše bojite? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Gemi Post Postano: 23.06.2006. 11:27

Al smo simbolični...
Mogu vam samo reći da je uobičajena bojazan od tih "simboličnih", ali i inih bolesti uočena samo kod prijemčivih ljudi sa slabim imunitetom. ;-)

#17:   Autor: DanicaV Post Postano: 23.06.2006. 11:44

Gemi je napisao/la: ›
Al smo simbolični...
Mogu vam samo reći da je uobičajena bojazan od tih "simboličnih", ali i inih bolesti uočena samo kod prijemčivih ljudi sa slabim imunitetom. ;-)


A šta mogu kad mi to prvo pada na pamet. Ne mogu sjediti i bojati se raka ili takve neke boleštine. Mislim, ima bisera koji to rade, čitaju sve moguće časopise o zdravlju i zdravom životu, sami prepoznaju po tim tekstovima simptome i onda idu daviti doktore, pa zapravo bolesni ne dođu na red. Farmaceutska industrija cvjeta zahvaljujući takvima jer piju kojekakve pripravke za jačanje imuniteta i sl., sve nešto kao preventivno a ne ide na recept.

Ne bojim se nijedne "nesimbolične" bolesti konkretno, samo da ne padnem na teret drugima, da se ne mogu brinuti sama o sebi.

#18:   Autor: puki Post Postano: 23.06.2006. 22:09

hm...
ne znam. bojim se bolesti koja bi me pretjerano onesposobila. ne mogu definirati gdje je sad tocno kolicina onesposobljenosti, al eto...

#19:   Autor: Gemi Post Postano: 24.06.2006. 9:55

DanicaV je napisao/la: ›
Ne bojim se nijedne "nesimbolične" bolesti konkretno, samo da ne padnem na teret drugima, da se ne mogu brinuti sama o sebi.


Ovu negaciju baš nisam ulovila, ali pretpostavljam što želiš reći. Istina, strašan je osjećaj biti teret drugima.

Osobno, nije me strah bolesti, ali povremeno (u nekim extra depra razdobljima) se ulovim u razmišljanju kako me je strah - smrti kao nusproizvoda bolesti.

#20:   Autor: DanicaV Post Postano: 24.06.2006. 10:59

@Gemi,

vjerojatno si dobro shvatila "nesimboličnu" bolest, dakle onu zbog koje se možeš javiti doktoru i nalazi se u njihovim knjigama, za razliku od npr. ljudske gluposti.

ne boj se, ako si u extra depra razdoblju a bojiš se smrti, znači samo da ti je loš dan. da si depresivna, smrt bi ti se činila kao pravo rješenje za sve.

#21:   Autor: --- Post Postano: 25.06.2006. 0:43

teško pitenje.

odgovor je da sam ili lud, ili ludo hrabar...
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Koje bolesti se najviše bojite? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::