Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Bonus pizzeria Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: Korina Post Postano: 30.01.2012. 15:03

Radila sam mjesecima bez plaće i još mjesecima nisam dobila davno zarađene novce, ali to nisam pokazivala ljudima s kojima sam bila u doticaju zbog posla. Svatko ima svoje probleme, ali većina se ljudi trudi profesionalno odraditi svoj posao. Na kraju krajeva, ljudi su radili svoje poslove i za vrijeme rata, a onda su bome imali razlog biti "nadrkani".

Neprofesionalnost zbog ovog ili onog razloga nije nikakav izgovor. Ako ti se ne sviđa na tom poslu onda daj otkaz, ako to nije opcija zbog xy razloga, onda šuti i radi kako spada. Ponavljam, SVI imaju probleme i svi misle da su njihovi najveći, ali ruku na srce, kako jednog konobara sigurno ne zanimaju moji problemi dok god ja obavljam svoj posao kako se to od mene očekuje, sorry, ali ne zanimaju ni mene njegovi.

#17:   Autor: PEGY Post Postano: 30.01.2012. 18:54

kada čovjek pronađe posao na kojem zaboravi na svoje probleme, onda je našao "onaj pravi" posao bez obzira što to bilo!!

#18:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.01.2012. 19:17

PEGY je napisao/la: ›
kada čovjek pronađe posao na kojem zaboravi na svoje probleme, onda je našao "onaj pravi" posao bez obzira što to bilo!!


kad covjek traži posao...onda bi dao i guzice za taj posao...al kad ga dobije...onda odmah iduci tjedan bi htio biti šef....zarađivati kao direktor...a ponašati se kao gazda......

plus što je u 2 dana naucio napamet sva moguca prava...no radne obveze za taj posao nikako da mu uđu u tu glavu.....

#19:   Autor: cane Post Postano: 31.01.2012. 3:53

Ćevapi samo Zeleni Val i Makedonka... Ostalo sve moš zaboravit...Smile)

#20:   Autor: Nekvinda Post Postano: 31.01.2012. 4:24

meni dobri i u bonusu.

#21:   Autor: LaLe Post Postano: 20.04.2014. 19:55

ima tko kakav trač kada ce se napokon ponovno otvoriti i zasto ta famozna obnova instalacija toliko traje?

#22:   Autor: milo_moje Post Postano: 20.04.2014. 23:04

Nisu im svi žohari na broju, pa traže zamjenske

#23:   Autor: Frost Post Postano: 25.04.2014. 16:20

milo_moje je napisao/la: ›
Nisu im svi žohari na broju, pa traže zamjenske

Jel primaju neiskusne žohare na posao? Smile
Osijek031.com » Nightlife » Bonus pizzeria Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::