Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Poklanjam dva mlada lava Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: audiworld Post Postano: 07.08.2011. 17:11

a jbt kako ih ima srca razdvojit?
Zato što je zlo od čovjeka! pa de molim te... poklanja pse i sad još treba čekat 4 godine da nekom zatrebaju 2 psa... uzmeš ih ti fino i odrast će zajedno

#17:   Autor: PEGY Post Postano: 07.08.2011. 20:15

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › a jbt kako ih ima srca razdvojit?
Zato što je zlo od čovjeka!


eto ga na! znala sam ja da tu ima nešto..... Evil or Very Mad

#18:   Autor: maddox_rumble Post Postano: 07.08.2011. 20:53

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › a jbt kako ih ima srca razdvojit?
Zato što je zlo od čovjeka!


eto ga na! znala sam ja da tu ima nešto..... Evil or Very Mad


ovo je klasicni primjer kad netko nesto izvuce iz konteksta Very Happy

#19:   Autor: markiša Post Postano: 08.08.2011. 8:17

mislim ono stvarno, koliku sam hrpu gluposti pročitao, tako da mislim da nekim ljudima bi trebalo zabraniti pisanje..Ili nemaju pojma o psima i nikad nisu odgojili štene ili su neke (da ne kažem šta)..ili blebeću samo da bi ostavili nekakav dojam na nekoga,ili monstrumi koji i sami zlostavljaju pse..
Šima evo u inboxu nadam se da ćemo se dogovoriti

#20:   Autor: simo031 Post Postano: 08.08.2011. 8:54

markiša je napisao/la: ›
mislim ono stvarno, koliku sam hrpu gluposti pročitao, tako da mislim da nekim ljudima bi trebalo zabraniti pisanje..Ili nemaju pojma o psima i nikad nisu odgojili štene ili su neke (da ne kažem šta)..ili blebeću samo da bi ostavili nekakav dojam na nekoga,ili monstrumi koji i sami zlostavljaju pse..
Šima evo u inboxu nadam se da ćemo se dogovoriti

Imaš privatnu poruku ...
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Poklanjam dva mlada lava Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::