Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Što želite učiniti prije smrti? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:

#16:   Autor: mali od čače Post Postano: 27.05.2011. 1:16

Oženit moju lejdi, dobit djecu, istu podić, dočekat da mi unuk/a prohoda, da prošeta s didom do dućana po slamboš, dok dida cvate od ponosa...a onda nek me voda nosi, meni više ne treba...

#17:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 27.05.2011. 4:50

živjeti lijepo, dugo i sretno, imati obitelj, djecu, unucad, puno smijeha i srece, cijeli zivot svirati i baviti se onim što volim...

i na kraju jedan stih grupe White Lies, koji savršeno opisuje ono što želim sa osobom koju volim najviše na svijetu :

Let's grow old together, and die at the same time...

nema savršenijeg kraja...nema...

#18:   Autor: KittyCatIvy Post Postano: 31.05.2011. 13:17

Provesti jedan cijeli dan bez da se zabrinem ili rastužim.

#19:   Autor: cane Post Postano: 01.06.2011. 0:58

otići na Bora Boru... Very Happy


#20:   Autor: simo031 Post Postano: 01.06.2011. 7:14

Živjeti sto godina...

#21:   Autor: Duminske Trake Post Postano: 01.06.2011. 14:58

Proputovat po bespućima,kupit motor,glazbenu opremu,napumpat playboy zečicu... Mr. Green

#22:   Autor: cuki Post Postano: 24.06.2011. 16:13

zelim biti promjena na dobro koja ce se vidjeti cijelim svijetom , pa nek odmah umrem

#23:   Autor: lullaby Post Postano: 02.07.2011. 11:32

Uci na jedan dan u muski mozak Wink

#24:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 02.07.2011. 11:35

lullaby je napisao/la: ›
Uci na jedan dan u muski mozak Wink
samo odi na net, otvori neki xxx tube i gledaj guzice i sise, poslije toga sjedi na kauč, uzmi pivo u ruku i poteži iz istog mijenjajući pri tom programe na tv-u... etc...

#25:   Autor: francika Post Postano: 02.07.2011. 12:43

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
lullaby je napisao/la: ›
Uci na jedan dan u muski mozak Wink
samo odi na net, otvori neki xxx tube i gledaj guzice i sise, poslije toga sjedi na kauč, uzmi pivo u ruku i poteži iz istog mijenjajući pri tom programe na tv-u... etc...

I neka joj netko briše prašinu sa TV ekrana dok ona gleda nešto zanimljivo. Možda onda bude mogla razmišljati kao muškarac. Very Happy

#26:   Autor: lullaby Post Postano: 02.07.2011. 12:52

[/quote]
OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
lullaby je napisao/la: ›
Uci na jedan dan u muski mozak Wink
samo odi na net, otvori neki xxx tube i gledaj guzice i sise, poslije toga sjedi na kauč, uzmi pivo u ruku i poteži iz istog mijenjajući pri tom programe na tv-u... etc...


A jesi ga izbanalizirao sad Smile Nisam mislila na taj dio muskog mozga i svijesti, tako uzivati znaju i zene, mozda na malo drugaciji nacin!
Mislila sam na malo kompleksnije stvari, tipa razlike u muskom i zenskom poimanju njihovog odnosa, emocija i tako to,da ne kompliciram sad vise (tipicno zenski Wink )

#27:   Autor: francika Post Postano: 02.07.2011. 13:37

lullaby je napisao/la (Pogledaj post): ›
A jesi ga izbanalizirao sad Smile Nisam mislila na taj dio muskog mozga i svijesti, tako uzivati znaju i zene, mozda na malo drugaciji nacin!
Mislila sam na malo kompleksnije stvari, tipa razlike u muskom i zenskom poimanju njihovog odnosa, emocija i tako to,da ne kompliciram sad vise (tipicno zenski Wink )

A šta tu ima nejasno? Muškarac mora znati sve što žena razmišlja i zna i pritom još znati ono što ona ne zna a htjela bi da zna kako bi on znao što ona ne zna a što zna a da se ne vidi da zna, kako bi znao kako u kojem trenutku treba da misli ili govori jer nije u redu da se on ponaša u svakom trenutku superiorno već treba u pravom trenutku ovisno o valunzima da se ponaša inferiorno a da ne izgleda tako jer bi se onda razotkrio da je dvolično đubre, ili jednostavno da ne bude dvolično đubre.

#28:   Autor: mali od čače Post Postano: 02.07.2011. 15:30

francika je napisao/la: ›
lullaby je napisao/la (Pogledaj post): ›
A jesi ga izbanalizirao sad Smile Nisam mislila na taj dio muskog mozga i svijesti, tako uzivati znaju i zene, mozda na malo drugaciji nacin!
Mislila sam na malo kompleksnije stvari, tipa razlike u muskom i zenskom poimanju njihovog odnosa, emocija i tako to,da ne kompliciram sad vise (tipicno zenski Wink )

A šta tu ima nejasno? Muškarac mora znati sve što žena razmišlja i zna i pritom još znati ono što ona ne zna a htjela bi da zna kako bi on znao što ona ne zna a što zna a da se ne vidi da zna, kako bi znao kako u kojem trenutku treba da misli ili govori jer nije u redu da se on ponaša u svakom trenutku superiorno već treba u pravom trenutku ovisno o valunzima da se ponaša inferiorno a da ne izgleda tako jer bi se onda razotkrio da je dvolično đubre, ili jednostavno da ne bude dvolično đubre.


@francika...jel ti moraš svaku temu usrat svojim pametovanjem? opet tu fantaziraš i iznosiš svoje bisere! tema je "što želite učiniti prije svoje smrti", aj nemoj pametovat, zamoljavam! i nek netko obriše i ovo moje i od tramvajca isto..prenaporan si.

#29:   Autor: francika Post Postano: 02.07.2011. 16:07

mali od čače je napisao/la: ›
francika je napisao/la: ›
lullaby je napisao/la (Pogledaj post): ›
A jesi ga izbanalizirao sad Smile Nisam mislila na taj dio muskog mozga i svijesti, tako uzivati znaju i zene, mozda na malo drugaciji nacin!
Mislila sam na malo kompleksnije stvari, tipa razlike u muskom i zenskom poimanju njihovog odnosa, emocija i tako to,da ne kompliciram sad vise (tipicno zenski Wink )

A šta tu ima nejasno? Muškarac mora znati sve što žena razmišlja i zna i pritom još znati ono što ona ne zna a htjela bi da zna kako bi on znao što ona ne zna a što zna a da se ne vidi da zna, kako bi znao kako u kojem trenutku treba da misli ili govori jer nije u redu da se on ponaša u svakom trenutku superiorno već treba u pravom trenutku ovisno o valunzima da se ponaša inferiorno a da ne izgleda tako jer bi se onda razotkrio da je dvolično đubre, ili jednostavno da ne bude dvolično đubre.


@francika...jel ti moraš svaku temu usrat svojim pametovanjem? opet tu fantaziraš i iznosiš svoje bisere! tema je "što želite učiniti prije svoje smrti", aj nemoj pametovat, zamoljavam! i nek netko obriše i ovo moje i od tramvajca isto..prenaporan si.

Možda se tebi ne sviđa moj komentar, ali lullaby bi voljela saznati malo kompleksnije stvari o razumijevanju muškaraca prije smrti pa joj nisam mogao to jednostavno objasniti, a zašto da ne sazna prije smrti ako to može. Možda joj nisam pomogao, ali barem sam pokušao.

A to si me mogao zamoliti i na PP jer ovako ideš u offtopic s obzirom da ništa nisi govorio na temu dok ja jesam, a mogao si me i prijaviti moderatoru da kršim pravila foruma.

I to što ti ne voliš bijelo-plavi tramvaj to je također tvoj problem a ne moj.

#30:   Autor: cuki Post Postano: 02.07.2011. 21:34

biti jedan dan u muskom mozgu da se malo odmorim
Osijek031.com » Čavrljanje » Što želite učiniti prije smrti? Idite na Prethodna  1, [2], 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::