Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Svjetsko prvenstvo u rukometu 2011. Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:
Poll :: Hrvatska će i na ovom prvenstvu osvojiti medalju

Da
21%
 21%  [ 3 ]
Ne
78%
 78%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 14



#16:   Autor: Bojo Post Postano: 23.01.2011. 21:27

kopljar me najviše fascinirao na ovom SP-u i njegov šut od 20 km/h kad se digne na 3 m (al ne bi me toliko živcira da nema predispozicije da bude fantastičan vanjski samo malo hrabrosti i dizanje utega)...i naravno goluža koji je sjajno priredio napad...akcija ko doda peder i nije baš bila uspješna, ali treniranjem će se doći do savršenstva....

#17:   Autor: tux Post Postano: 23.01.2011. 21:54

Ja mislim da je najveći krivac Lino Červar i ona njegova ideja da sa igračem manje igramo bez golmana,očito se to svidjelo našim golmanima pa oni sad prestali ulazit u igru.
Šalu na stranu, golmani 0 bodova,obrana tu i tamo odigra nešto,napad bez ideje,bez uigranih akcija.Nismo 2 puta uspjeli,ni sa igracem manje a kamoli s jednakim brojem igraca,napravit brzi napad i stvorit višak na krilu(e sjećam se Metlicica i njegovih lopti iza leda bez gledanja za krila).
Sve u svemu mislim da će doći do nekih značajnijih promjena za iduće natjecanje,ako ništa drugo valjda će se uspjet nekako uigrat,jer šteta je talenta.

#18:   Autor: Hadzo Post Postano: 23.01.2011. 22:57

Ne volim govoriti "rekao sam vam", ali rekao sam vam...Gledao zadnjih 10 minuta protiv Švedske i najfascinantnije je da su i Šveđani mnogo griješili, ali to je mlada ekipa i to je razumljivo, ali zašto su griješili ovi naši stari konji koji ovakvih utakmica imaju stotine u nogama, to mi nije jasno. Mi smo igrali loše ali i takvi smo trebali dobiti ovakve Šveđane. Bojim se da je ova repka sad totalno grogirana i pitanje je hoće li se vratiti za Poljsku...A što se promjena tiče, ne valja sad drvljem i kamenjem na izbornika, njemu treba dati vremena da se uhoda i uigra neku novu repku, pomlađenu, jer je vrijeme da se oprostimo od nekih "neupitnih" veličina...Trebat će par godina, ali jebiga, svaka nacija ima takva razdoblja uspona i padova, ni mi nismo izuzetak. Ali, gledjmo na to s vedrije strane, dečki su otišli turistički u Švedsku, možda obave i kakav šoping, povale kakvu zgodnu Šveđanku, nije sve tako crno... Smile Smile Smile

#19:  Re: Svjetsko prvenstvo u rukometu 2011. Autor: simo031 Post Postano: 24.01.2011. 11:40

  Zadnja utakmica (Švedi) je bila dno dna. Ne sjećam se da je neka ozbiljna ekipa igrala tako loše, bezidejno i nemotivirano. Od samog početka pogreška za pogreškom. Lopta je išla svagdje samo ne tamo gdje treba. Nažalost tijekom cijele utakmice u greškama je prednjačio naš najbolji igrač Ivano Balić. U napadu smo se vukli oko protivničke zone kao krepani. Vrlo malo smo upotrebljavali svoja izvrsna krila i sve smo pokušavali riješiti kroz sredinu preko jakih pojedinaca, bilo preko vanjskih igrača ili guranjem lopte na crtu. No rukomet je momčadska igra, i to cijeli svijet zna već odavno. Obrana je jedina koja je koliko toliko bila na „visini zadatka“ iako je i ona bila dosta inertna. Vratari u skladu sa ostatkom ekipe, znači bitno ispod svog uobičajenog prosjeka. Sve u svemu, kako smo igrali, dobro smo i prošli, no tu su kumovali i Švedi koji su također dosta griješili, ali to je i očekivano kad uzmemo u obzir da su oni jedna vrlo mlada i neuigrana ekipa.

Sve u svemu takvom se igrom ne osvajaju medalje . Bar ne zasluženo.
Osijek031.com » Sport » Svjetsko prvenstvo u rukometu 2011. Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::