Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Kako prepoznati vezu iz navike ? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:

#16:   Autor: snaša Post Postano: 06.10.2010. 16:14

Znam da ne trebam mjeriti svijet po sebi ali...20 g. smo u braku i ja još uvijek jedva čekam da se moj muž vrati s posla i da budemo zajedno..i on isto osjeća tako.
Ako daljni život možes zamisliti bez te osobe, bjež' kako maniche kaže, ne vrijedi.

#17:   Autor: telal_os Post Postano: 06.10.2010. 19:42

istina je da se ljudi sa vremenom misle da se ohlade jedno od drugo pa ljudi smo i da mislimo da trebamo promjenu ili možda ne ali kako kažu 100 ljudi 100 mišljenja.
ee sada
dali se radi o tebiili tvom prijatelju, ako se radi o tebi najbolje je razgovarati sa drugom stranom. ali nikako otici i ispuhati se na neki period pa se vratiti toj istoj ljubavi jer ce se naci vece prepreke nego što su bile.
a da ti nekome sto sugeriraš nebi ti preporučio jer uvjek može se reći da si ti kriva radi njihove veze što su prekinuli.

meni je super u mojoj vezi iako smo zajedno više godina. još uvjek ima i ljubavi, kolotčine, dosade . ali ima i akcije, smjeha. i svega čega zanimljivog
Još uvjek je volim i nebi mjenjano niti ze jednu lijepu barbiku sa tv .jer moja djevojka je ljepša od njih svih. <3



PS
možda za angelinu i breda ali mislim da bi se i ona složila sa tim Very Happy

#18:   Autor: trauma_os Post Postano: 06.10.2010. 20:26

@tetala_os , blago tvojoj djevojci Smile

#19:   Autor: fear of the dark Post Postano: 06.10.2010. 21:35

Ma normalno je da svaka veza upadne u rutinu, naviku...uostalom život se sastoji od hrpe navika...no kad je riječ o vezi iz navike za mene je to sinonim za ljude koji ostaju u vezi samo zato da ne bi bili sami....a ima ih puno..jer puno je teže biti sam....a neki ljudi čak i ulaze u vezu samo da bi imali nekoga....u razloge ne ulazim..svakom njegovo...no i to je u redu ako nekom to odgovara...ali ljubavi tu nema to je samo prolazak kroz život linijom manjeg otpora...
No dok je ljubavi sve se može....

#20:  Re: Kako prepoznati vezu iz navike ? Autor: 1step2far Post Postano: 07.10.2010. 11:46

Ne mogu znati hoće li moja veza tj. sad već i brak upasti u kolotečinu, ali dokle god čovjek ima srca i volje da svaki dan zavodi i voli svoju drugu polovicu svaka dosada i kolotečina može biti uspješno prijeđena. Kao i svi problemi.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Kako prepoznati vezu iz navike ? Idite na Prethodna  1, [2]  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 2 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::